صفحه 3 از 65 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 646

موضوع: در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

( بعد در آینده اگه خواستید با کسی کار کنید می تونید بهش بگید.)

آخه اهمیت سی وی تا قبل از ارتباط با استاده و برای برقراری اون اگه قرار بشه کار کنم باش حتما سی ویو پسندیده دیگه
    ((به هر حال خیلی ممنونmana_ni و Behrang.82 از راهنمایی که کردین))

من اگه بتونم خوب توجیه کنم که تقصیر من نبوده سفارت بم ویزا نداده و برای دانشگاه شما چک کردم با سفارتتون که این اتفاق نیفته (که البته حقیقت داره برای همه چک میکنم تا دوبار از یه سوراخ گزیده نشم) البته تو 1-2 جمله اسکولارشیب هامو مینویسم وگرنه نمینویسم
    دوستان جمله ای به نظرشون نمیرسه؟
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

سلام
    من دار الترجمه اشتباهی سالها را ترجمه کرده مثلا سال آخرم که بود ترم دوم 85-86(یعنی بهمن 86) که به میلادی میشه ترمی که از February 2007 شروع میشه را به اشتباه نوشته ترم 2 2006. منم اصلا چک نکره بودم این تاریخ های میلادی که ترجمه کرده بود و تو فرم های آنلاین و CV که باید مینوشتیم از چه سالی تا چه سالی دانشگاه بودیم را به حساب این ترجمه اشتباه نوشتم June 2006 در حالیکه باید باشه June 2007 .حالا باید چه کار کنم؟ فکر کنم بد باشه چون هر چی فارغ اتحصیلی نزدیک تر باشه بهتره! حالا یعنی دونه دونه به این دانشگاههای که اپلای کردم Mail بزنم بگم فارغ التحصیلی من June 2007 درسته که به اشتباه نوشم June 2006?????
    ممنون میشم کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    سلام
    من دار الترجمه اشتباهی سالها را ترجمه کرده مثلا سال آخرم که بود ترم دوم 85-86(یعنی بهمن 86) که به میلادی میشه ترمی که از February 2007 شروع میشه را به اشتباه نوشته ترم 2 2006. منم اصلا چک نکره بودم این تاریخ های میلادی که ترجمه کرده بود و تو فرم های آنلاین و CV که باید مینوشتیم از چه سالی تا چه سالی دانشگاه بودیم را به حساب این ترجمه اشتباه نوشتم June 2006 در حالیکه باید باشه June 2007 .حالا باید چه کار کنم؟ فکر کنم بد باشه چون هر چی فارغ اتحصیلی نزدیک تر باشه بهتره! حالا یعنی دونه دونه به این دانشگاههای که اپلای کردم Mail بزنم بگم فارغ التحصیلی من June 2007 درسته که به اشتباه نوشم June 2006?????
    ممنون میشم کمکم کنید
    شما مداركت رو ارسال كردي؟
    همين ترجمه رو فرستادي؟

اگر تو ترجمه اي كه فرستادي ( اگر فرستادي ) هم همين 2006 نوشته بهتره بيخيال بشي چون بر فرضم كه تو بگي 2007 فارغ التحصيل شدي اونا وقتي ميبينن 2006 زده تو ترجمه حرف تو رو باور نميكنن!!
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    شما مداركت رو ارسال كردي؟
    همين ترجمه رو فرستادي؟

اگر تو ترجمه اي كه فرستادي ( اگر فرستادي ) هم همين 2006 نوشته بهتره بيخيال بشي چون بر فرضم كه تو بگي 2007 فارغ التحصيل شدي اونا وقتي ميبينن 2006 زده تو ترجمه حرف تو رو باور نميكنن!!
    بله من همین ترجمه را واسه همه دانشگاهها فرستادم
    آخه این داراترجمه انقدر گیج بوده که مثلا نیمسالهای ترم اول 85-86 را زده 1st 2006.ترم بعدی که میفته بهمن و سال جدید میلادی یعنی ترم دوم 85-86 را زده 2nd 2006 (در حالی که دیگه سال 2007 )وتابستون86 هم زده 3rd 2006
    یعنی هیچ کاری نمیتونم بکنم؟
    حالا این دار الترجمه سال فارغ التحصیلی را به جای 2007 زده 2006 یه نکته منفی حساب میشه؟؟؟چون من کار مرتبط هم نداشتم تو این فاصلله
    در ضمن این هم بگم که بقیه Transcript هام را بردم و درست کرد اونا را Scan کنم بفرستم چه طوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadianMan
    بله من همین ترجمه را واسه همه دانشگاهها فرستادم
    آخه این داراترجمه انقدر گیج بوده که مثلا نیمسالهای ترم اول 85-86 را زده 1st 2006.ترم بعدی که میفته بهمن و سال جدید میلادی یعنی ترم دوم 85-86 را زده 2nd 2006 (در حالی که دیگه سال 2007 )وتابستون86 هم زده 3rd 2006
    یعنی هیچ کاری نمیتونم بکنم؟
    حالا این دار الترجمه سال فارغ التحصیلی را به جای 2007 زده 2006 یه نکته منفی حساب میشه؟؟؟چون من کار مرتبط هم نداشتم تو این فاصلله
    در ضمن این هم بگم که بقیه Transcript هام را بردم و درست کرد اونا را Scan کنم بفرستم چه طوره؟
    هميشه راهي هست ولي چرا عاقل كند كاري ....
    كاش قبل از فرستادن يك نگاهي مينداختي حالا بيخيال

آره هرچي زودتر فارغ التحصيل شده باشي ميگن از محيط آكادميك دورتر بودي پس:
    اسكن كن و توي ايميل مطلب رو توضيح بده و بگو درستش رو attach كردي و در صورت لزوم براشون حاضري دوباره بفرستي.ايشالا حل ميشه
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

سلام دوستان میتونید برای من روند نوشتن انگلیسی resume برای تخصص های زیر رو بنویسید:
    Teaching:
    Tadris C/C++/C#/VB.net/HTML/ASP.net/CSS/Javascript/SQL Server dar amuzeshgah ha
    Tadris C# dar daneshgahe azad xxx- anjoman elmi (az tarafe yeki az asatide daneshgah-man khodam daneshgahe azad yyy hastam).
    Tadris Zaban Englisi dar daneshgahe azad xxx
    Komak yar ostad dar darse compiler/C/C++.

Job:
    1..net win/web developer in Top company of Yazd's Elmo Fanavary Park , XXX Software Company. 2005-2007
    2.Sql Server Database Adminstrator , .net win/web developer , Hardware-software applications(RFID based softwares),R&D team leader in most well known software company in IRAN-Yazd, XXX XXX,Software Department,XXXCo.2008-2009

skills:
    programming language:C/C++/C#/Asp.net/VB.net/Sql Server/Css/Javascript/Html/VB Script/8051 Assembly/Office/Basic/AVR

Awards:
    Junior Proficiency Certificate in English from IRAN LANGUAGE INSTITUTE in year 2003.
    Teacher Training Course from XXX LANGUAGE INSTITUTE
    FOXPRO/C from BROWCASE INSTITUTE in INDIA
    کارمند نمونه در شرکت xxx
    برنامه نویس ارشد در شرکت xxx

experiences:
    Developed FAMILY TREE (web based) application.
    Developed NEZAM MOHANDESI application.
    Tarjome ketabe RFID.
    RFID-Based Applications.
    در حال تالیف کتابی با عنوان WinXP common command prompt Commands.
    having software related weblog which i tried to help soft. engs.
    فعالیت در فورم مایکروسافت msdn
    دادن مقاله در سایت codeprojects.com و پذیرفتن سه تای آن.
    ساختن سی دی های آموزشی و مورد استفاده قرار گرفتن آن در دانشگاه توسط اساتید و دانشجویان
    انجام کار ترجمه دانشجویی و رسمی

Member
    رشته و دانشگاه
    UW-Milwaukee

سلام
    من معدل ليسانسم 12.38 و ارشدم بالاي 16ست
    براي رزومه كه ميخوام بنويسم به نظرتون براي ليسانس و فوق دو ترم آخر رو بنويسم يا كلش رو؟؟؟؟
    چون معدلهاي دو ترم آخرم بهتره
    شاد بودن تنها انتقامی است که می توان از زندگی گرفت

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

When thinking of GPAs , one might account it for all years unless univ themselves remind you of calculating those of the last two years; at least you should mention "last two years; otherwise they might compare it someday with your transcript and find a discrepancy

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط emadomrani
    سلام
    براي رزومه كه ميخوام بنويسم به نظرتون براي ليسانس و فوق دو ترم آخر رو بنويسم يا كلش رو؟؟؟؟
    چند بار سوالت رو مطرح کردی؟ من در تاپیکهای دیگر هم این جوابو برات نوشتم که معمولا برای رزومه باید معدل کل رو بنویسی و بهتره اون رو هم به همین مقیاس 20 بنویسی (یعنی مثلا بنویسی 20/16.5) چون به هر حال اونا کارنامه تو رو میبینن، اما میتونی جلوی نمره کل، نمره دوسال آخرت رو بنویسی (مثلا GPA for last two years: 18.25/20)
    معمولا خیلی مرسوم نیست نمره فقط دو ترم رو بنویسن مگه اینکه دانشگاه یا استاد اینطوری بخواد. اگه واقعا می خوای روی این موضوع که یهو به درس علاقمند شدم و نشانش هم اینه که دو ترم آخر عالی کار کردم باید این رو یه جوری توی SOP خودت بگنجونی
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط emadomrani
    سلام
    هر سوال رو تنها یکبار و در مرتبط ترین تاپیک مطرح کنید. در غیر این صورت با محرومیت مواجه می شوید!