صفحه 5 از 65 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 646

موضوع: در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

من بخشی با نام ترجمه لغات نمیبینم!!!!!!!!!!!!!!
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

درود
    لطفا یه توضیح بیشتری در مورد coverletter bedid
    من تو این مورد گیج گیجم

تفاوت research experience و publication and thesis of M.Sc. and B.Sc. دقیقا چیه
    خوب شاید بشه گفت کارهایی که ازش مقاله ای در نیومده
    ولی اگه مقاله شده باشه چی؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamMe
    درود
    لطفا یه توضیح بیشتری در مورد coverletter bedid
    من تو این مورد گیج گیجم
    it could be any kinds of letter written to support a specific case; such as:
    -one your adviser writes to support your application to the department before a decision on your application
    -one your adviser writes to support your visa in an embassy to expedite your case
    - a letter written to support your ability by your attended school when being hired by a company
    -----
    so you might have a variety of this kind but the situations you need to be backed by that letter are different

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamMe
    تفاوت research experience و publication and thesis of M.Sc. and B.Sc. دقیقا چیه
    خوب شاید بشه گفت کارهایی که ازش مقاله ای در نیومده
    ولی اگه مقاله شده باشه چی؟
    publications show you have had contribution to producing knowledge in a special field scientifically
    research might not have necessarily such impact rather showing your ability and profession in a specific area of science while you might not have had a serious or released scientific information contributing to science frontiers

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    من می خواستم بدونم که آیا من می تونم نوشتن یک Proposal برای گرفتن فاند به یکی از دانشگاه ها برای اپلای دکترا نوشتم تو رزومه خودم اضافه کنم؟چه جوری؟
    چون نوشتنش واقعا واسه من سختتر از یه مقاله ژورنال بودش.
    مرسی
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    سلام
    من می خواستم بدونم که آیا من می تونم نوشتن یک Proposal برای گرفتن فاند به یکی از دانشگاه ها برای اپلای دکترا نوشتم تو رزومه خودم اضافه کنم؟چه جوری؟
    چون نوشتنش واقعا واسه من سختتر از یه مقاله ژورنال بودش.
    مرسی
    این که چه مطلبی در رزومه نوشته بشه و چی نوشته نشه، قانون خیلی مشخصی نداره، اما معمولا مرسوم نیست که نوشته‌هایی مثل proposal برای گرفتن فاند رو در رزومه بنویسید.

سلام به بهرنگ. شب شما هم به خیر!
    اگه واقعا میخواین زحمتتون هدر نره این رو توی SOP (البته اگه برای جاهایی که میخواین اقدام کنیذ نیازه) روش مانور بدین. خودش میتونه موضوعه یه پاراگراف باشه.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام رضا جان
    فکر خوبی است!
    ولی متاسفانه این کار برای من دیر شده چون جای دیگه اپلای نمی کنم ولی در کل چون این مبحث خیلی وقت گیر بود و ایده دادن خیلی مهمه ،من فکر کردم که در آینده اگر بخواهم کار آکادمیک بکنم تو رزومه ام باشه. ولی حقیقتا وقتی رزومه اساتید دانشگاهی می بینم چیزی در این موارد نوشته نشده هرچند که هر کدومشان بطور یقین بارها و بارها پروپزال تحقیقاتی برای کمپانی ها نوشتند.
    مرسی
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    َکامپیوتر ( نرم افزار)-la sapienza-rome

پیش فرض پاسخ : رزومه پذیرفته شده ها و اصلاح رزومه ها

سلام.من میخواستم بدونم برای CV اگه چیزی مثل یه دروغ مصلحتی کوچیک که حالا تاثیراتی هم داره بگیم اشکالی داره؟ مثلا مثل انجام یه ترجمه (که البته میتونم انجامش بدم ولی وقت نمیکنم، یعنی باید درس بخونم.) مشکلی پیش میاره؟
    البته بعد از اتمام درسم انجامش میدم که حرفم راست بشه !! آیا چیز دیگه ای مثل ترجمه که توی پذیرش گرفتن تاثیر داره و قابل انجام باشه رو میتونید بهم بگید؟؟