صفحه 53 از 65 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 646

موضوع: در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

نقل قول نوشته اصلی توسط مهلا نمایش پست ها
    دوستان کمک......من رزوممو برای یکی از استادای یکی از دانشگاه های امریکا فرستادم.قبل از اون برای یک دانشگاه ترکیه فرستاده بودم و متاسفانه توی رزومه ای که برای استاد امریکایی فرستادم اسم دانشگاه ترکیه رو فراموش کردم پاک کنم.الان باید چیکار کنم؟خیلی بد شده؟اصلا جوابمو میده؟
    دوست عزیز اصلا لازم نبود که تو CV اسمی از دانشگاه بیارین . . . چاره ای نیست اصلاحش کنید و دوباره بفرستین ، اثر خوبی نداره اما هر چی زودتر بفرستین .
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط farhooood نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا لازم نبود که تو CV اسمی از دانشگاه بیارین . . . چاره ای نیست اصلاحش کنید و دوباره بفرستین ، اثر خوبی نداره اما هر چی زودتر بفرستین .
    دوباره فرستادن باعث حساسیت میشه. به نظر من لازم نیست کار خاصی کنه. راستی مگه تو رزومه اسم دانشگاه مورد نظرو میارن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوباره فرستادن باعث حساسیت میشه. به نظر من لازم نیست کار خاصی کنه. راستی مگه تو رزومه اسم دانشگاه مورد نظرو میارن؟؟
    من تو نمونه هایی که دیدم اسم دانشگاه رو نیاورده بودن
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

Junior Member

متاسفانه من این اشتباه رو کردم.1 نمونه رزومه پیداا کردم که براش 1 عنوان گذاشته بود و زیر اون "درخواست برای دانشگاه x رو نوشته بود و من هم مطابق اون نوشتم.البته اون استاد جوابمو خیلی خوب داد.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    من تو نمونه هایی که دیدم اسم دانشگاه رو نیاورده بودن
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهلا نمایش پست ها
    متاسفانه من این اشتباه رو کردم.1 نمونه رزومه پیداا کردم که براش 1 عنوان گذاشته بود و زیر اون "درخواست برای دانشگاه x رو نوشته بود و من هم مطابق اون نوشتم.البته اون استاد جوابمو خیلی خوب داد.
    من همیشه اینو گفتم (هرچند یه عده از دوستان هم مخالفن) که تو رزومه اکادمیک Objective ننویسید. اخه بدیهیه که هدفتون اپلای برای تحصیلات اکادمیک هست. اپلای کاری که نمیخواید بکنید! علاوه بر شلوغ کردن رزومه باعث اشتباهات اینچنینی هم میشه. رزومه دانشجوهای خارجی و اساتید رو ببینید هدف تو رزومه ننوشتن. تو نامه ی SOP شرح میدید که هدفتون اون دانشگاه هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

دوستان وقتی می خوام نامه ای از طرف جایی که توش کار میکردم به رزومه attach کنم بهتره که حقوقمو توش ذکر کنن یا نه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nagual نمایش پست ها
    دوستان وقتی می خوام نامه ای از طرف جایی که توش کار میکردم به رزومه attach کنم بهتره که حقوقمو توش ذکر کنن یا نه؟
    دوست عزیز تفاوتی نمیکنه ، اما اگر ذکر بشه رسمی تر و بهتر هست.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط nagual نمایش پست ها
    به نظر من خیر چون این کار خیلی روتین و لوسه,باور کن من خیلی دنبال این نامه سابقه بودم ولی هیچ نامه ایو ندیدم که حقوق ذکر بشه اقلا واسه خارج از کشور.
    شما خودت ببین اونا چه میفهمن ماهی مثلا تومن700000 چنده که بیان ارزش کارتو از رو حقوق بسنجن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arra_eng2000 نمایش پست ها
    به نظر من خیر چون این کار خیلی روتین و لوسه,باور کن من خیلی دنبال این نامه سابقه بودم ولی هیچ نامه ایو ندیدم که حقوق ذکر بشه اقلا واسه خارج از کشور.
    شما خودت ببین اونا چه میفهمن ماهی مثلا تومن700000 چنده که بیان ارزش کارتو از رو حقوق بسنجن.
    صحبت های شما دوست خوبم کاملا متین هست اما توی نمونه هایی که من دیدم و همچنین نامه سابقه کار خودم قیمت رو به دلار تبدیل کرده --- نمیدونم لوس واژه درستی هست واسه این کار یا نه . . . اما باز هم هر چی خودت صلاح میدونی .
    موفق باشی.
    ویرایش توسط farhooood : February 21st, 2012 در ساعت 01:46 AM
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Eng MSc,Bologna university

نقل قول نوشته اصلی توسط farhooood نمایش پست ها
    صحبت های شما دوست خوبم کاملا متین هست اما توی نمونه هایی که من دیدم و همچنین نامه سابقه کار خودم قیمت رو به دلار تبدیل کرده --- نمیدونم لوس واژه درستی هست واسه این کار یا نه . . . اما باز هم هر چی خودت صلاح میدونی .
    موفق باشی.
    همون.من خودم فک می کردم کار بیخودیه که حقوق رو اونجا بزاریم ولی بعضیا میگن اون رو به دلار بنویس و بزار ولی بازم نمی دونم این کار ارزش نامه رو بالا میبره یا نه.تازه حقوقی که بشه مثلا 300 دلار خیلی ارزش داره؟
    راستی یه سوال دیگه,میدونین که شرکتا سربرگ انگلیسی ندارن.من باس این نامه رو تو سربرگ فارسی شرکت, به انگلیسی بنویسم.یا اینکه فارسی بنویسم و کل نامه رو بدم دارالترجمه که سربرگشم به انگلیسی ترجمه بشه.اصلا لزومی داره اینکارو بکنم؟