صفحه 65 از 65 نخستنخست ... 155556575859606162636465
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 646 , از مجموع 646

موضوع: در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    میبخشید تاحلا برای کسی پیش اومده تو رزومش بنویسه یک چیزی رو نتونه اثبات کنه برای دانشگاه و اصلا چه قدر ممکنه دانشگاه گیر بده که باید اثبات کنی؟
    این رو پیرو پستای قبلیم میتم که TA بودم الان استادم نمیدونم کجاست احتمالا ا ایران رفته
    و اینکه کارشناسی رتبه 4 بودم و الان دانشگاه حتی حاض نیست کارنامه با میانگین معدلا رو بده چه برسه به گواهی برای رتبه (دانشگاه کارشناسیم)
    رزومم پر میشه از یک سری ادعا! میترسم گیر بدن من چیگار کنم؟
    معمولا در دانشگاههای خارج (مخصوصا آمریکا) اصل بر صداقته، وقتی شما چیزی رو در رزومه می نویسید یعنی اصل صداقت رو رعایت کردید، بعدها که ایشالله پذیرش گرفتید دانشگاهتون یک اصلی رو بنام Graduate Honor System بهتون معرفی می کنه، که طبق اون باید تمامی رفتار شما در طول دوره تحصیلاتتون از اخلاقیات و صداقت پیروی کنه.
    معمولا سندی بر اثبات ادعاهای شما نمیخوان ولی خوب بعضی چیزها رو که تو رزومه می نویسید باید بلد باشید و دیگه این چیزها رو استاد ازتون میخواد نه دانشگاه، مثل مهارت های درسی و مقالاتی که ممکنه بعد ها مجبور شید بصورت حرفه ای با استاد کار کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    معمولا در دانشگاههای خارج (مخصوصا آمریکا) اصل بر صداقته، وقتی شما چیزی رو در رزومه می نویسید یعنی اصل صداقت رو رعایت کردید، بعدها که ایشالله پذیرش گرفتید دانشگاهتون یک اصلی رو بنام Graduate Honor System بهتون معرفی می کنه، که طبق اون باید تمامی رفتار شما در طول دوره تحصیلاتتون از اخلاقیات و صداقت پیروی کنه.
    معمولا سندی بر اثبات ادعاهای شما نمیخوان ولی خوب بعضی چیزها رو که تو رزومه می نویسید باید بلد باشید و دیگه این چیزها رو استاد ازتون میخواد نه دانشگاه، مثل مهارت های درسی و مقالاتی که ممکنه بعد ها مجبور شید بصورت حرفه ای با استاد کار کنید.
    میخام کانادا اپلای کنم اونجا چی؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    میخام کانادا اپلای کنم اونجا چی؟
    عرض کردم خدمتتون، دانشگاه های خارج.

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان

این تاپیک به دلیل جلوگیری از پراکندگی مطلب قفل میشود.

لطفا قبل از ارسال پست به موارد زیر توجه بفرمایید:

۱- تاپیک "رزومه پذیرفته شده‌ها و اصلاح رزومه ها" صرفاً برای آپلود کردن رزومه و اصلاح آن توسط بقیه کاربران می‌باشد. لطفا از پرسیدن سوالات متفرقه در آن تاپیک خودداری بفرمائید.

۲- برای تمام اجزا رزومه از جمله publication, education, experience و غیره تاپیک جداگانه وجود داره. در صورتی‌ که سوال شما واقعا خاص هست و در زیر مجموعه هیچ تاپیک دیگری قرار نمی‌گیرد، میتوانید در تاپیک "سوالات خاص در نوشتن رزومه" مطرح بفرمایید.

با تشکر
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

دوستان من برای مستر دانشگاه علمی کاربردی تو المان می خوام اقدام کنم که تو مدارک مورد نیاز CV / Resume with photograph را زده
    من سال سابقه کار تو یکی از بزرگترین شرکت های IT تو ایران کار کردم و کاملا با رشته تحصیلیم مرتبط هست، در ضمن مدرک زبان المانی را هم دارم. ممنونتون می شم یه نمونه فرم واسه من معرفی کنید، در ضمن می خوام تا حد ممکن از تجربیات و تخصصم توش ذکر بشه که واسه Job Offer هم بتونم باهاش اقدام کنم، ولی خوب طولانی هم نباشه
    کلا اگه بخوام یکیش را انتخاب کنم! بهتره از CV استفاده کنم یا RESUME ؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط akijunakijun نمایش پست ها
    دوستان من برای مستر دانشگاه علمی کاربردی تو المان می خوام اقدام کنم که تو مدارک مورد نیاز CV / Resume with photograph را زده
    من سال سابقه کار تو یکی از بزرگترین شرکت های IT تو ایران کار کردم و کاملا با رشته تحصیلیم مرتبط هست، در ضمن مدرک زبان المانی را هم دارم. ممنونتون می شم یه نمونه فرم واسه من معرفی کنید، در ضمن می خوام تا حد ممکن از تجربیات و تخصصم توش ذکر بشه که واسه Job Offer هم بتونم باهاش اقدام کنم، ولی خوب طولانی هم نباشه
    کلا اگه بخوام یکیش را انتخاب کنم! بهتره از CV استفاده کنم یا RESUME ؟
    ممنون
    سلام دوست من
    معمولا CV برای پذیرش دانشگاه و Resume برای Job offer توصیه میشه. البته زیاد فرقی ندارند با هم. من یه نمونه CV(اولین فایل) ویه نمونه Resume برات آپلود کردم. اگه دقت کنی تو resume خیلی دقیق همه چیو توضیح داده اما تو CV خیلی خلاصه کارایی که کرده رو گفته. امیدوارم که مشکلت حل شده باشه.
    موفق باشی.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf R1.PDF (15.8 کیلوبایت, 621 views)
    • نوع فایل: pdf R7.PDF (97.8 کیلوبایت, 645 views)
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”