صفحه 8 از 65 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 646

موضوع: در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

خسته نباشین
    من میخوام برا لیسانس اقدام کنم برا منم رزومه لازمه؟ ;D
    همیشه بهترین راه را برای پیمودن میبینیم، ولی تنها راهی را که به آن عادت کرده ایم را میرویم...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

معلومه که باید بنویسید . رزومه یعنی یک شرح خلاصه از قابلیت های شما .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

سلام به همه

من شاگرد اول مقطع کارشناسی ارشد هستم با معدل 19.02. چند تا سوال داشتم خوشحال میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه...
    اول اینکه برای شاگرد اولی چی باید بنویسم تو رزومه؟ 1st rank among the students خوبه مثلاً؟
    کسی جریان graduated with honors رو می دونه؟
    در ضمن من چون تمام نمراتم بالای 17 بود می خواستم ببینم میتونم از عبارت straight "A"s استفاده کنم؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

با سلام خدمت همهٔ دوستان

من در حال حاضر کار می‌کنم و زمینهٔ کاریم با لیسانسم مرتبطه و در ضمن برای رشته‌ای که می‌خوام اپلای کنم بکگروند خوبی‌ محسوب می‌شه. بنابراین در CV می‌خوام سابقهٔ کاریم رو هایلایت کنم. یه‌ چیزأی آماده کرده‌ام برای عنوان کردن که در ادامه میارم، اما نمیدونم به چه صورت باید بگنجونم. لطفا راهنمائی کنید که چطور بیان کنم و یاااا به همین صورت خوبه؟
    در قسمت work experience:
    Work Experience:
    Company Name and link to site, March 2008 – Present
    :ERP (Oracle E-Business Suite) application support engineer (Purchasing and inventory modules) in '…' . Role includes
    Supporting the existing ERP system, analyzing its problems and create solutions to prevent existing problems
    Consulting with customers on business process improvements, identify needs and specify the solution that best matches business needs
    Customization changes to enhance the system to meet changing needs of users
    Development and implementation of tactical, operational & strategic modules integrated to the system to extent the system to perform functions exclusive to the organization
    Develop On-demand reports integrated to the system and reports required by management out of the system and Analyze user as well as system problems through SQL queries
    Help in the migration process of the existing system to the new version
    Provide help desk support

آیا گذاشتن role includes صحیحه؟ آیا قسمتی‌ تحت عنوان Projects هم باید داشته باشم؟
    خواهش می‌کنم راهنمائی کنید
    بسیار متشکرم
    I'm not a man of too many faces, The mask I wear is one

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط sunsky
    با سلام خدمت همهٔ دوستان

من در حال حاضر کار می‌کنم و زمینهٔ کاریم با لیسانسم مرتبطه و در ضمن برای رشته‌ای که می‌خوام اپلای کنم بکگروند خوبی‌ محسوب می‌شه. بنابراین در CV می‌خوام سابقهٔ کاریم رو هایلایت کنم. یه‌ چیزأی آماده کرده‌ام برای عنوان کردن که در ادامه میارم، اما نمیدونم به چه صورت باید بگنجونم. لطفا راهنمائی کنید که چطور بیان کنم و یاااا به همین صورت خوبه؟
    در قسمت work experience:
    Work Experience:
    Company Name and link to site, March 2008 – Present
    :ERP (Oracle E-Business Suite) application support engineer (Purchasing and inventory modules) in '…' . Role includes
    Supporting the existing ERP system, analyzing its problems and create solutions to prevent existing problems
    Consulting with customers on business process improvements, identify needs and specify the solution that best matches business needs
    Customization changes to enhance the system to meet changing needs of users
    Development and implementation of tactical, operational & strategic modules integrated to the system to extent the system to perform functions exclusive to the organization
    Develop On-demand reports integrated to the system and reports required by management out of the system and Analyze user as well as system problems through SQL queries
    Help in the migration process of the existing system to the new version
    Provide help desk support

آیا گذاشتن role includes صحیحه؟ آیا قسمتی‌ تحت عنوان Projects هم باید داشته باشم؟
    خواهش می‌کنم راهنمائی کنید
    بسیار متشکرم
    سلام
    معمولا تو این قسمت خیلی مختصر توضیح داده میشه، مواردی مثل نام محل کار، سمت شما، عنوان پروژه، مدت زمان فعالیت، شهر و کشور. توضیحات تکمیلی و زیاد در رزومه معمولا جائی نداره مگر اینکه تو قسمت های دیگه مثل research experience در موردش مختصر توضیح بدید و اشاره کنید که در این زمینه تجربه کاری هم دارید، یعنی تا جائی که میتونید تو رزومه باید مختصرگوئی کنید، اصطلاحا مختصر و مفید. توضیحات تکمیلی معمولا در (statement of purpose (sop یا نامه ای مشابه اون نوشته میشه یا اینکه جائی در رزومه اضافه می کنند additional information available upon request. در این صورت اگه اطلاعات تکمیلی از شما بخوان به شما اطلاع میدن و میتونید بدون هیچ محدودیتی هر چقدر میخواید توضیح بدید
    موفق باشید
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member hurricane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif_Mechanical Eng

دو تا سوال کوچیک داشتم:
    1- من خوابگاهی هستم (تهران) و خونم مشهده. حالا توی رزومه یا فرم های دیگه باید آدرس خونه رو بنویسم یا خوابگاه؟
    2- "عضو تیم اجرایی برگزاری کنفرانس ..." رو چطور میشه بیان کرد؟
    تکراری... قفل شد !!!!!!! (not serious)

رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط hurricane
    دو تا سوال کوچیک داشتم:
    1- من خوابگاهی هستم (تهران) و خونم مشهده. حالا توی رزومه یا فرم های دیگه باید آدرس خونه رو بنویسم یا خوابگاه؟
    2- "عضو تیم اجرایی برگزاری کنفرانس ..." رو چطور میشه بیان کرد؟
    ترجیحا همون آدرسی که برای مکاتبه با دانشگاه تو online application پر می کنید رو تو رزومه هم بیارید، هر آدرسی که مطمئن تره. فرض رو بر این بذارید که اگه قراره نامه ای چیزی دانشگاه بفرسته، به این آدرس میره، آدرسی که تغییرات احتمالی نداشته باشه و ترجیحا خودتون اونجا حضور داشته باشید
    در مورد سوال دوم میتونید تو قسمت membership رزومه عنوان کنید که executive committee member of the . . . conference بودید
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام

از راهنماییتون متشکرم.

اگر CV باید قسمت Projects هم داشته باشه (یا اگر بهتره که داشته باشه) چه پروژه هائی باید آورده بشه؟ پروژه‌های دانشگاهی (پروژه‌های درسی‌) و کاری....؟ چون در طول تحصیل پروژه‌های مختلفی‌ با زبان‌های برنامه نویسی مختلف انجام دادیم گفتم شاید ذکرشون حد عقل بتونه بیان کنه که دانشجوی فعالی‌ بودم.

اگر بخوام دورهٔ کار آموزی رو در work experience بیارم تحت چه عنوانی بش اشاره کنم؟

متشکرم
    I'm not a man of too many faces, The mask I wear is one

رشته و دانشگاه
    BME

سلام

از راهنماییتون متشکرم.

اگر CV باید قسمت Projects هم داشته باشه (یا اگر بهتره که داشته باشه) چه پروژه هائی باید آورده بشه؟ پروژه‌های دانشگاهی (پروژه‌های درسی‌) و کاری....؟ چون در طول تحصیل پروژه‌های مختلفی‌ با زبان‌های برنامه نویسی مختلف انجام دادیم گفتم شاید ذکرشون حد عقل بتونه بیان کنه که دانشجوی فعالی‌ بودم.

اگر بخوام دورهٔ کار آموزی رو در work experience بیارم تحت چه عنوانی بش اشاره کنم؟

متشکرم
    ترجیحا چیزی تحت عنوان projects در رزومه نباید باشه، قسمتی به نام research experience هست که میتونید در مورد کارای تحقیقاتی که انجام دادید اعم از آکادمیک و غیر آکادمیک رو اونجا بیارید و البته باید مختصر توضیح بدید، یعنی رزومه چیزی نیست که بخواید توش انشاء بنویسید، خیلی مختصر و در عین حال مفید که خواننده با خوندنش کاملا متوجه بشه تو چه زمینه هائی کار کردید و اینکه صرفا آکادمیک و تئوری بوده یا اینکه در عمل هم کارهائی مرتبط با اون رو انجام دادید
    در مورد کارآموزی در قسمت work experience میتونید از عنوان field training استفاده کنید، البته اگه کسی عنوان بهتری سراغ داره اینجا share کنه، ممنون

Junior Member hurricane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif_Mechanical Eng

سلام

از راهنماییتون متشکرم.

متشکرم
    به نظر من پروژه های مهم و مرتبط با interest هاتو بیار. البته سعی کن بصورت جمله نباشه.
    در مورد کارآموزی معمولاً در قسمت work experience عبارت زیر رو می نویسن:
    Training at "..... company" during .... hours industrial internship
    تکراری... قفل شد !!!!!!! (not serious)