صفحه 9 از 65 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 646

موضوع: در خواست راهنمايي و كمك در نوشتن Resume

Junior Member hurricane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif_Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362
    ترجیحا همون آدرسی که برای مکاتبه با دانشگاه تو online application پر می کنید رو تو رزومه هم بیارید، هر آدرسی که مطمئن تره. فرض رو بر این بذارید که اگه قراره نامه ای چیزی دانشگاه بفرسته، به این آدرس میره، آدرسی که تغییرات احتمالی نداشته باشه و ترجیحا خودتون اونجا حضور داشته باشید
    در مورد سوال دوم میتونید تو قسمت membership رزومه عنوان کنید که executive committee member of the . . . conference بودید
    موفق باشید
    ممنون. فقط یه مشکی دیگه هم دارم اگه بتونین کمک کنین ممنون میشم:
    1- "مدیر داخلی" (توی یه شرکت) به انگلیسی چی میشه؟
    تکراری... قفل شد !!!!!!! (not serious)

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

نقل قول نوشته اصلی توسط hurricane
    ممنون. فقط یه مشکی دیگه هم دارم اگه بتونین کمک کنین ممنون میشم:
    1- "مدیر داخلی" (توی یه شرکت) به انگلیسی چی میشه؟
    عنوان دقیقش رو نمی دونم اما نیازی هم نیست ترجمه تحت اللفظی کنید، همینکه به صورت جنرال عنوان کنید manager یا administrative manager یا chief manager کافیه چون شما میخواید رو قسمت مدیریتیش تاکید داشته باشید و همه اینها مفهوم و نقش مدیریتی رو میرسونه
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - University of Strasbourg

Smile عکس شخصی در cv

سلام به دوستان،
    به نظرتون گذاشتن یا نگذاشتن عکس توی cv چه تاثیری رو تصمیم برررسی کننده میتونه بذاره؟؟!
    اگه کسی تجربه یا اطلاعی داره ممنون میشم بگه.
    علیرضا م.

Junior Member

با سلام
    من ليسانس مامايي هستم.وشوهرم ليسانس پرستاري...
    ما ميخوايم در كشور آلمان ادامه تحصيل بديم.(رشته ي ژنتيك)...اما مراحل اقدام رو نمي دونم و مي خوام كه راهنماييم كنيد از كجا شروع كنم بهتره...خيلي متشكرم

سلام و یک سوال:
    من پروژه فوقم رو هنوز دفاع نکردم اما واحدام تموم شده. توی GPA باید بگم بدون پروژه است؟ متن زیر مناسب براش؟
    GPA: XX (without considering thesis score) i
    مرسی

رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : عکس شخصی در cv

نقل قول نوشته اصلی توسط alphamo نمایش پست ها
    سلام به دوستان،
    به نظرتون گذاشتن یا نگذاشتن عکس توی cv چه تاثیری رو تصمیم برررسی کننده میتونه بذاره؟؟!
    اگه کسی تجربه یا اطلاعی داره ممنون میشم بگه.
    گذاشتن یا نذاشتن عکس هیچ تاثیری روی تصمیمات نخواهد داشت چون اصلا چیزی به قابلیت های شما اضافه یا کم نمی کنه که بخواد تاثیری داشته باشه، عکس فقط جهت شناسائی هست که به اندازه کافی روی مدارکی که میفرستید مثل مدرک تحصیلی، ریپورت تافل ibt و پاسپورت و . . . موجود هست، عملا گذاشتن یا نذاشتنش فرقی نداره و کاملا سلیقه ایه
    ویرایش توسط alibme-1362 : September 1st, 2009 در ساعت 12:06 AM

رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1 نمایش پست ها
    با سلام
    من ليسانس مامايي هستم.وشوهرم ليسانس پرستاري...
    ما ميخوايم در كشور آلمان ادامه تحصيل بديم.(رشته ي ژنتيك)...اما مراحل اقدام رو نمي دونم و مي خوام كه راهنماييم كنيد از كجا شروع كنم بهتره...خيلي متشكرم
    کل این فروم برای همین قضیه اپلای کردن و اینکه از کجا شروع کنیم و به کجا برسیم ایجاد شده، شما فقط باید زحمت بکشید و قسمت های مختلف فروم رو که فکر می کنید به دردتون می خوره، دقیق مطالعه کنید و هر سوالی دارید تو قسمت مربوطه بپرسید تا دوستانی که تجربه دارند پاسخ بدن، برای مثال این تاپیک که شما این سوال رو مطرح کردید در مورد نحوه نگارش رزومه هست که باید سوالات مرتبط پرسیده بشه. برای شروع توصیه می کنم به این لینک یه نگاهی بندازید: http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?f=80
    موفق باشید
    ویرایش توسط alibme-1362 : September 1st, 2009 در ساعت 12:07 AM

رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط majid-pouya نمایش پست ها
    سلام و یک سوال:
    من پروژه فوقم رو هنوز دفاع نکردم اما واحدام تموم شده. توی GPA باید بگم بدون پروژه است؟ متن زیر مناسب براش؟
    GPA: XX (without considering thesis score) i
    مرسی
    اصراری به نوشتن GPA نیست و فقط عنوان تز بعد از مقطع تحصیلی کافیه، چون اصل معدل که براشون official به حساب میاد رو از روی transcript شما نگاه می کنند و ملاک اصلی اون هست نه رزومه. به هر حال اگه اصرار دارید که اضافه کنید، همون عنوانی که خودتون گفتید عنوان خوبیه

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

Smile پاسخ : در خواست راهنمايي و كمك ار همه دوستان و صاحب نظران در نوشتن Resume

سلام بردوستان
    ا سوال مهم برام پیش آمد اینکه من تاکنون توی 2 سمینار اونم بدون مقاله و تنها برای آشنایی با موضوعات و با هزینه شخصی شرکت کرده ام که هیچ مدرکی برای اثبات اونا ندارم ، حالا اگر این دو تا سمینار را در رزومه اشاره کنم از من نمیخوان مثلا نامه ای برای تایید حضورم در اونجاها ارائه بدم چون من هر چی سعی کردم مسئولان اون 2تا سمینارو پیدا کنم موفق نشدم حتی اگر پیدا کنم به اونا چی میتونم بگم !!
    و در آخر اینکه آیا اشاره کردن به چنین سمینار هایی در رزومه مفید هست ؟؟؟
    با سپاس از دوستان
    I am back to AA.

Junior Member

سلام به دوستان,
    من در حال تهیه Resume هستم و یک جا برام سوالی پیش اومد که ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    من دانشجوی ترم7 هستم و تا اینجا با معدل 15/18 شاگرد اولم. به زحمت تونستم ار دانشگاه یک گواهی بگیرم و ببرم وزارت علوم واسه تایید. حالا میخواستم ببینم اولا ایا اینو تو Resume بیارم یا نه؟ دوما اینکه تو کدوم قسمت بیارم بهتره : (تو قسمت Education یا Honors). و سوما آیا میتونم ازعبارت Summa cum laude استفاده کنم؟
    با تشکر!