صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 99 , از مجموع 99

موضوع: Georg-August-Universität Göttingen

پیش فرض پاسخ : Georg-August-Universität Göttingen

نقل قول نوشته اصلی توسط vanooshe1366 نمایش پست ها
    با سلام،
    من برای ارشد computer science از این دانشگاه پذیرش دارم و احتمالا از دانشگاه جرج آگست گوتینگن هم پذیرش خواهم داشت برای Applied computer science.
    میخواستم بدونم کسی هست که اطلاعاتی در مورد این دو شهر داشته باشه، عده ای میگن رنکینگ دانشگاه گوتینگن بالاتره و برای کار واسه آلمانی ها مهمه که از چه دانشگاهی فارغ التحصیل شدی، از طرفی دیگه شنیدم که کایزرسلاترن یکی از مراکز کامپیوتر و آی تی تو آلمان هست و شرکت و موسسه های زیادی در این زمینه اونجا فعالن .
    با توجه به این که من قصد دارم تحصیلاتم تا phd ادامه بدم و از طرفی پیدا کردن کار هم برام مهم هست ممنون میشم که در مورد انتخاب بین این دو دانشگاه نظرتون رو بگید و راهنماییم کنید.
    شما ببین کدوم دانشگاه پذیرش دکتری رو داره.در المان برای کار کردن و دکترا خوندن مهم این است که کار و تخصص اونو داشته باشی و زبان المانی بلد باشی.مخصوصا برای کار در شرکتها

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

سلام دوستان
    بعد از ارسال مدارک (بصورت هاردکپی نه انلاین) چه جوری نتیجه را اعلام میکنن (برای پذیرش دکترا)؟ لیست معرفی میکنند؟
    تاریخ ددلاین اول ژانویه بود و من 22 دسامبر مدارکو فرستادم 27 ام رسید دستشون
    میدونم الان تعطیلاتشونه
    یکبار دو ماه قبل از ارسال مدارک به coordination office ایمیل زدم و ازش سوالی درباره پروگرام پرسیدم جوابی نداد
    خودشون زدن شروع برنامه اشون از 10 اپریل هست
    چند ماه بعد از ارسال مدارک جواب میدن؟ ایا اگر جواب هم ریجکت باشه از طریق ایمیل اعلام میکنند؟
    افرادی که دکترا اینجا پذیرش داشتن ایا از قبل با استادی مکاتبات داشتن؟
    من فقط مستقیم مدارکمو فرستادم
    ویرایش توسط nadia65 : January 1st, 2018 در ساعت 12:52 PM
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

سلام دوستان. من امروز نامه دعوت این دانشگاه برای آزمون کتبی رو دریافت کردم. من برای رشته علوم اعصاب (نوروساینس) اقدام کرده بودم.

Dear applicant,

You receive this mail because you applied for our MSc/ Ph.D. Neuroscience Program – International Max Planck Research School at the University of Göttingen, Germany.

All applications have now been evaluated by our admissions board. Approximately 500 applicants from over 70 countries have applied this year for the 20 positions available. Our admissions board had now selected 110 candidates for the second phase of our admissions process, a written subject test, organized near the current address of our applicants.

می خوام از عزیزانی که سال های گذشته امتحان دادن بپرسم، امتحان کتبی نوروساینس چه مطالبی رو پوشش میده و نوع سوالات چطور هست؟ سطح سوالات چطوره؟ مخصوصا بخش شیمی و فیزیک. ممنون میشم اگر توضیحاتی در رابطه با امتحانش ارائه کنید.

سلام خدمت همه عزیزان.

امروز پذیرش من در رشته نوروساینس از این دانشگاه آمد. اگر دوستان سوالی دارند خوشحال میشم تا جایی که امکان داره راهنمایی کنم.

سلام و تبریک برای موفقیتتون.
    من رشتم جز رشته های پیراپزشکی هست. می خوام ازتون بپرسم با توجه به شرایطی که دارم کجا می توم برم و چه مسیری رو برم
    ارشد از شهید بهشتی دارم و معدل 18.48
    2 مقاله isi البته امپکت بالا نیستم 1.6
    دارم میرم کلاس آیلس ولی تو اونم مشکل دارم
    حالا برای گرفتم فول فاند برای من که متاهل هستم اروپا رو پیشنهاد می کنین یا کانادا؟
    جایی رو می خوام که بعدش بشه اقامت گرفت و دوران دانشجویی فاند بالایی بدن
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_pd09 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزیزان.

امروز پذیرش من در رشته نوروساینس از این دانشگاه آمد. اگر دوستان سوالی دارند خوشحال میشم تا جایی که امکان داره راهنمایی کنم.
    سلام تبریک
    ممنون از کمکتون پیشاپیش. من به یه استاد ایمیل دادم (رشته زیست مولکولی) و اون گفته اگر بتونی فاند از داد یا جای دیگه بگیری من ساپورتت میکنم. حالا سوالم اینه شما مستقیما از دانشگاه اپلای کردی یا اول با استاد هماهنگ کردید و کلا چه پروسه ای رو طی کردید؟ و ایا فاند دارید؟ تو سایت دانشگاه زده از سال دوم به دانشجو دکترا فاند تعلق میگیره.
    ممنون میشم پروسه اپلای و پذیرش خودتون رو بگید

سلام دوستان، گوتینگن برای مصاحبه بهم ایمیل داده برای ارشد applied computer science.
    کسی میدونه معمولا چیا میپرسن؟

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamalisoli نمایش پست ها
    سلام دوستان، گوتینگن برای مصاحبه بهم ایمیل داده برای ارشد applied computer science.
    کسی میدونه معمولا چیا میپرسن؟
    ازتون در مورد تمام کارهایی که کردین میپرسن. اگه سی وی فرستاده باشین سی وی رو پرینت میگیرن و خط به خط ازتون میپرسن اینی که اینجا نوشتی یعنی چی . اگه مقاله داشته باشین مقاله رو میارن و از اون مقاله ازتون سوال میپرسن. خلاصه باید اماده باشید برای سوال هایی که سطح علمیتون رو نشون میده.

Junior Member

دوستان من لیسانس و فوق لیسانس صنایع دارم و اخیرا یه دوره برنامه نویسی و یادگیری ماشین هم رفتم و certificate گرفتم. می خوام واسه applied computer sceince اقدام کنم ولی توی وب سایتش نوشته که باید کارشناسی CS یا رشته های معادل داشته باشین. به نظرتون راهی وجود داره؟

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910