صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 99

موضوع: Georg-August-Universität Göttingen

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Georg-August-Universität Göttingen

سلام دوستان
    امکان داره در مورد رشته ریاضی دانشگاه و شرایط اخذ پذیرش برای مستر ریاضی اطلاعاتی به من بدید... سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ElHaM_R نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امکان داره در مورد رشته ریاضی دانشگاه و شرایط اخذ پذیرش برای مستر ریاضی اطلاعاتی به من بدید... سپاس
    اینجا رو نگاه کنید:
    http://www.uni-goettingen.de/en/37481.html
    البته من پارسال که ایمیل زدم برای زبان آلمانی ZD رو هم قبول دارند ولی مدرک زبان انگلیسی(آیلتس یا تافل) هم لازمه چون کورسش دو زبانه هست.

Is there anybody admitted for summer semester like me? plz send private message

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار)

سلام به همه، من گوتینگن تحصیل می‌کنم پس گفتم شاید بد نباشه واسه دوستانی که این تاپیک رو می‌خونن چند تا توصیه در مورد پیدا کردن خونه بنویسم:

۱. پیدا کردن خونه تو گوتینگن می‌تونه خیلی سخت باشه. توصیه می‌کنم قبل از اومدنتون حتمن محل اقامتتون رو پیدا کرده باشین. خوابگاه های دانشگاه اجاره پایینی دارن و بسیار هم تر و تمیز هستن اما مشکل لیست انتظار طولانیشونه، در صورتی که می‌تونین از قبل از اومدنتون اپلای کنین. اطلاعات بیشتر رو در مورد خوابگاه ها میتونین اینجا پیدا کنین:
    http://www.studentenwerk-goettingen.de/74.html?&L=1
    توجه کنین که برای اپلای کردن خوابگاه دانشگاه لازم نیست در دانشگاه ثبت نام کرده باشین. پس هرچه زودتر انجام بدین به نفعتونه.

۲. در صورتی که دنبال یه مکان موقت برای زندگی می‌گردین تا وقتی رسیدین اینجا سر فرصت دنبال خونه بگردین این خوابگاه رو در نظر بگیرید:
    http://www.studentenwohnheim-mahatma...goettingen.de/
    جای خیلی مناسبی واسه اقامت بلند مدت نیست اما به نسبت ارزونه و نزدیک به کمپ شمالی و مرکزی دانشگاه، همینطور به سوپرمارکت. این خوابگاه زیر نظر دانشگاه نیست اما باز هم باید زودتر از طریق ایمیل با مسئولش مکاتبه کنین تا جاتونو رزرو کنین.

۳. تو این صفحه خود دانشگاه هم راهنمایی های در زمینه خونه کرده که بد نیست بخونین:
    http://www.uni-goettingen.de/en/21435.html

امیدوارم مفید باشه واستون.

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiii نمایش پست ها
    سلام به همه، من گوتینگن تحصیل می‌کنم پس گفتم شاید بد نباشه واسه دوستانی که این تاپیک رو می‌خونن چند تا توصیه در مورد پیدا کردن خونه بنویسم:

۱. پیدا کردن خونه تو گوتینگن می‌تونه خیلی سخت باشه. توصیه می‌کنم قبل از اومدنتون حتمن محل اقامتتون رو پیدا کرده باشین. خوابگاه های دانشگاه اجاره پایینی دارن و بسیار هم تر و تمیز هستن اما مشکل لیست انتظار طولانیشونه، در صورتی که می‌تونین از قبل از اومدنتون اپلای کنین. اطلاعات بیشتر رو در مورد خوابگاه ها میتونین اینجا پیدا کنین:
    http://www.studentenwerk-goettingen.de/74.html?&L=1
    توجه کنین که برای اپلای کردن خوابگاه دانشگاه لازم نیست در دانشگاه ثبت نام کرده باشین. پس هرچه زودتر انجام بدین به نفعتونه.

۲. در صورتی که دنبال یه مکان موقت برای زندگی می‌گردین تا وقتی رسیدین اینجا سر فرصت دنبال خونه بگردین این خوابگاه رو در نظر بگیرید:
    http://www.studentenwohnheim-mahatma...goettingen.de/
    جای خیلی مناسبی واسه اقامت بلند مدت نیست اما به نسبت ارزونه و نزدیک به کمپ شمالی و مرکزی دانشگاه، همینطور به سوپرمارکت. این خوابگاه زیر نظر دانشگاه نیست اما باز هم باید زودتر از طریق ایمیل با مسئولش مکاتبه کنین تا جاتونو رزرو کنین.

۳. تو این صفحه خود دانشگاه هم راهنمایی های در زمینه خونه کرده که بد نیست بخونین:
    http://www.uni-goettingen.de/en/21435.html

امیدوارم مفید باشه واستون.

سلام دوست عزيز، ممنون از اينكه راهنمايي مي كني، من واسه هفته ديگه يه قرار مصاحبه اسكايپ با دو تا از استاداي دانشگاه شما دارم كه لينك با ماكس پلانك هستن، اصولا تو اين مصاحبه چه چيزي از آدم ميپرسن و شانس اينكه آدم بتونه ازشون مهر تاييد رو بگيره چقدره؟ آيا همه ماجرا فقط همين مصاحبه هستش؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم كني

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار)

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز، ممنون از اينكه راهنمايي مي كني، من واسه هفته ديگه يه قرار مصاحبه اسكايپ با دو تا از استاداي دانشگاه شما دارم كه لينك با ماكس پلانك هستن، اصولا تو اين مصاحبه چه چيزي از آدم ميپرسن و شانس اينكه آدم بتونه ازشون مهر تاييد رو بگيره چقدره؟ آيا همه ماجرا فقط همين مصاحبه هستش؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم كني
    سلام. من خودم برای پذیرش مصاحبه دادم و این مصاحبه در زمینه رشته خودم و همینطور ساپورت مالی بود. به نظرم مصاحبه در کنار سوابق تعین کننده‌ست. یعنی انتخاب شما به مجموع اینا بستگی داره. راجع به شانس تایید من چطوری میتونم اظهار نظر کنم در حالی که نه میدونم رشتت چیه و نه استادا رو میشناسم؟

Junior Member

دوستان من از این دانشگاه برای مقطع ارشد در رشته ی ریاضی پذیرش گرفتم. دوستانی که در این دانشگاه درس میخونید اطلاعی از وضعیت ریاضی در این دانشگاه دارید؟ هنوز هم مثل گذشته قوی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار)

فکر می‌کنم لازمه یه توضیحی در مورد تفاوت واژه "خوابگاه" توی آلمان با ایران بدم:

خوابگاه در آلمان بنا بر آخرین تغییرات قانونی در این مورد باید حداقل ۱۷ متر مربع فضای سکونت در اختیار هر شخص بزاره. این از آپارتمان های شخصی (Single apartment) شروع میشه تا خونه هایی که چند نفر (تا جایی که دیدم: از چهار تا ده نفر) به صورت مشترک از حمام ها، آشپزخونه و... استفاده می‌کنن (WG). آپارتمان های دو نفره و خونه های مخصوص خانواده ها هم هست. در تمان انواع خوابگاه ها هر نفر حداقل یک اتاق شخصی داره، یعنی مثل ایران اتاق های مشترک وجود نداره. خیلی از این خوابگاه ها مبله هم هستن که شامل تخت و تشک، یخچال، گاز، چراغ مطالعه، میز و صندلی و... میشه. خوابگاه های دانشگاهی در هر شهر از آلمان توسط سازمانی به اسم Studentenwerk اداره میشن. شما هزینه اضافه ای بابت اینترنت، برق، گرمایش و... در خوابگاه پرداخت نمی‌کنین و هزینه ها همه روی اجاره خوابگاه محاسبه شده.

معدل =15:80 فعلاً
    دانشگاه قبلی = علوم پزشکی مشهد
    رشته =علوم آزمایشگاهی
    مقالات خارجی =یک مقاله در حال سابمیت
    مقالات داخلی = همکار طرح یک مقاله
    تالیف کتاب = یک کتا در آستانه چاپ
    سابقه کار =ندارم
    مدرک زبان = در حال فراگیری آلمانی و مسلط به انگلیسی
    سایر افتخارات و مدارک =مقام اول کشوری در نشریات علوم پزشکی و سوم یادداشت از همین جشنواره

دانشگاه مورد نظر در آلمان =دانشگاه های معتبر مورد تائید وزارت بهداشت
    رشته مورد نظر در دانشگاه=
    ژنتیک انسانی
    ایمیل زدم به مدیر گروه میگه دارم بازنشست میشم و دانشجو نمیگیرم ازش خواستم راهنماییم کنه جوابی نگرفتم لطفاً کمکم کنید

Junior Member

سلام
    من
    کاردانی دولتی با معدل 16.5
    کارشناسی علمی کاربردی با معدل 14.5
    رشته کامپیوتر نرم افزار خوندم.
    5 سال سابقه کار مرتبط دارم.
    ielts 5.5 دارم.
    با این نمره زبان کجا میتونم اپلای کنم؟
    مرسی از دوستان