نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: گرین کارت را با استاد در میان بگذارم

پیش فرض گرین کارت را با استاد در میان بگذارم

سلام

سوال من این بود که اگه به استادم بگم که گرین کارت دارم آیا در دادن بورسیه تاثیری دارد یا نه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت را با استاد در میان بگذارم

بله حتما داره
    کسانی که گرین کارت دان راحت تر فاند می گیرن
    موفق باشید

Senior Member

مسلما همون طور که دوستمون گفت داشتن grean card گرفتن فاند رو خیلی آسون می کنه. ضمن اینکه اصلا چه لزومی داره که نگید گیرن کارت دارید؟

با تشکر از دوستان که جواب منو دادند در ضمن دوستانی که میخواهند گرین کارت بگیرند تا آخر آبان فرصت دارند تا مدارک رو ارسال کنند سایت ثبت نام گرین کارت از ایران www[.]khaky[.]com من خودم هم از اینجا ثبت نام کردم

سلام دوستان
    من تو لاتاری 2010 برنده شدم و می خوام برای پذیرش از دانشگاه های آمریکا اقدام کنم که اونجا بیکار نباشم
    به نظرتون تو apply اشاره بکنم که برنده گرین کارت شدم یا نه ؟ به نظرتون تاثیر مثبت داره یا نه ؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_ghaedi
    سلام دوستان
    من تو لاتاری 2010 برنده شدم و می خوام برای پذیرش از دانشگاه های آمریکا اقدام کنم که اونجا بیکار نباشم
    به نظرتون تو apply اشاره بکنم که برنده گرین کارت شدم یا نه ؟ به نظرتون تاثیر مثبت داره یا نه ؟
    بله بگید،‌ تاثیر مثبت داره. شهریه‌ای که استاد برای شما باید پرداخت بکنه در بسیاری از دانشگاه‌ها کمتر از شهریه دانشجوهای خارجی است. این مساله احتمال گرفتن پذیرش و فاند رو زیاد می‌کنه. همچنین استادها می‌دونند که شما مشکل گرفتن ویزا و مسائل مربوطه رو نخواهید داشت که باز هم نکته مثبتی است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-آزاد تهران جنوب

کسی با گرین کارد برای معماری فاند می ده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kido نمایش پست ها
    کسی با گرین کارد برای معماری فاند می ده؟
    به نظرم به استاد بگی خوبه. برای اینکه اگه گرین کارت بگیری و in state محسوب بشی شهریه ات خیلی کمتره. توی این شرایط خراب اقتصادی دانشکده ها به استادا می گن که ترجیحا دانشجوی in state بگیرن که مجبور شن پول کمتری بدن به دانشگاه برای شهریه شون ( در صورت فاند گرفتن). البته بعضی از ایالت ها شرایطی برای in state محسوب شدن دارن مثلا یه سال دست کم اونجا زندگی کرده باشی و اینا ( دقیق نمی دونم)

سلام من از برندگان لاتاری 2012 هستم م یخواستم بدونم من که نمره هام خوب نیست و امکان گرفتن فاند ندارم از چه راه دیگه ای می تونم کمک هزینه بگیرم؟ یعنی راهی هست که حتما نمره بالا در دوران کارشناسی نخواد؟؟؟ من سابقه کاری 2 سال دارم و 2 تا مقاله اما معدلم خیلی بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)