صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: از چند استاد جواب مثبت گرفتید؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : از چند استاد جواب مثبت گرفتید؟

سلام بر دوستان
    اون اعداد که دیگه توضیح نداره -معلومه

در مورد کلمه قطعی یادتون هست من چند وقت پیش یه فایل اتچ کردم در تاپیک جواب این استاد رو چی باید داد و ....
    اونجا معنی قطعی رو آوردم
    اما اون 8-9 تایی که گفتم همونهایی بودند که تلفن زدند بهم که از جورجیا تک شرووع و به همون هم ختم شد(مانند جی تک-آیوا-میشیگان- یوتا-اکلاهما و ....
    در مورد "آویزوون و خوبی فعلا جا نداریم" منظورم همونهاییست که در این فرووم به برخی ازون ها تمپلت گفته میشه-شاید درصدی ازونها هم تمپلت نبود-یعنی واقعا جا نداشته و یا واقعا بمن گفتند اول اپلای کن بعد (مانند ام آی تی و برکلی- کل تک و ...)- یا مثلا استادی که گفت بیا تو lab من 6 ماه کار کن اگه علاقه داشتی میگیرمت (کرنل) و ........
    no answer ها هم همونهاییند که اصلا جواب ندادند علیرغم اینکه دانشگاهاشون بعضا خیلی ضایع و رنک پایین بود ولی خب جواب ندادند
    سرانجام از 10 جا که اپلای کردم- سه چهارتا تا قطعی ها- سه تا آویزون و 3 تا بدون جواب ها رو واسه دل خوش کنک اپلای کردم
    امیداست روشن شده باشه موضوع اگرچه بود از اول

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

ممنون از جوابت.
    منظورم از سوال آخری که پرسیدم این بود که یکی از دوستام که امسال رفت, میگفت اگه یه بار به یه استادی ایمیل زدی و جوابتو نداد، ممکنه به هر دلیلی (نرسیدن ایمیل، پاک شدن رندم و ...) ایمیلتو اصلا ندیده باشه . پس به همون یه بار اکتفا نکن و تا سه چهار بار با فواصل سه روزه، ایمیلتو دوباره بفرست.
    می خواستم ببینم شماها هم این کار رو کردین یا تو همون بار اول که جواب نگرفتین بی خیال اون استاد شدین؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    ممنون از جوابت.
    منظورم از سوال آخری که پرسیدم این بود که یکی از دوستام که امسال رفت, میگفت اگه یه بار به یه استادی ایمیل زدی و جوابتو نداد، ممکنه به هر دلیلی (نرسیدن ایمیل، پاک شدن رندم و ...) ایمیلتو اصلا ندیده باشه . پس به همون یه بار اکتفا نکن و تا سه چهار بار با فواصل سه روزه، ایمیلتو دوباره بفرست.
    می خواستم ببینم شماها هم این کار رو کردین یا تو همون بار اول که جواب نگرفتین بی خیال اون استاد شدین؟
    این مورد به نظر من خیلی مهمه. یکی از استادایی که الان به من جواب مثبت داده بار دوم جواب من رو داد. علت جواب ندادن بار اول هم این بوده که سرش شلوغ بوده .

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    این مورد به نظر من خیلی مهمه. یکی از استادایی که الان به من جواب مثبت داده بار دوم جواب من رو داد. علت جواب ندادن بار اول هم این بوده که سرش شلوغ بوده .
    به نظرتون تا چند بار try کردن در این مورد منطقیه؟

دوستان دیگه که ا÷لای کردید یا می کنید، شما هم نظر بدید و از تجربیات خودتون ما رو بی نصیب نذارید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    به نظرتون تا چند بار try کردن در این مورد منطقیه؟

دوستان دیگه که ا÷لای کردید یا می کنید، شما هم نظر بدید و از تجربیات خودتون ما رو بی نصیب نذارید.
    به نظر من 2 بار و حد اکثر 3 بار با فاصله زمانی حداقل 2 هفته.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

to farhan; Sysbio; ...

I agree with you

من خودم در حساس ترین ایمیل هایی که به استادم زدم که همانا سوال در مورد پریدن و یا نپریدن فاندم بعد از پدیده ناخواسته دیفر بود-دیدم ایشون دوسه هفته اصلا جواب نمیداد-دیگه خودم رو راضی کردم که نه تنها فاند بلکه استاد هم پرید- اما بعد از سه هفته با ناامیدی یه ایمیل دادم و سریع جواب داد و ابراز تعجب کرد که چرا من غیب بودم چند وقت- در پاسخ اینکه من بهش گفتم این چندمین ایمیل من بشما تو این سه هفته بوده ایشون گفت من تو این مدت ایملی اصلا دریافت نکردم از تو!!!!
    من اون موقع هایی که گیر داده بودم به ایمیل به اساتید و تو این فرووم هم نبودم (تجربیات ایمیل به اساتید رو نداشتم) و تجربه ای شخصی هم نداشتم اگه میدیدم استاده شدیدا match هست و ارزش چندتا ایمیل پی در پی رو داره چند بار ایمیل میدادم بطور فاصله دار
    ولی چیزی که دیدم این بود که معمولا اساتید پایه که خواهان شما هستند سریعا ایمیل و تلفن میزنند قبل از اینکه شما رو از دست بدند- استادی از آیوا تلفنی این موضوع رو خودش بهم گفت .................................

YOURS

Junior Member

سلام دوستان
    من خيلي توي اپلاي كردن تازه كارم، لطفا كمكم كنيد.
    من ديروز به يه استاد در آمريكا ايميل زدم و اونم سريع جواب منو داد و خيلي با دقت رزوممو بررسي كرد و ازم ادرس دقيق هر مقاله اي كه توي رزومم نوشته بودم خواست، منم همه رو بشون گفتم، متاسفانه deadline دانشگاه ١ نوامبر هست و منم هنوز امتحان ندادم. اونم اخر از من پرسيد كه آيا ميتوني تا نوامبر زبان بگيري منم گفتم بله.
    و ديگه اون در جوابم چيزي ننوشت
    الان دو تا سوال دارم لطفا جوابمو بدين دوستان
    ١. به نظرتون من الان بايد چي بش بگم و ازش چي بخوام؟ اينو بگم كه من براي دكتري ازش پرسيدم، و الان يكسال هست كه از فوق فارغ التحصيل شدم، در ضمن زمينه تحقيقاتم با اون استاد خيلي شبيهه
    ٢. آيا من بازم بايد دنبال استاداي ديگه هم باشم يا همين يكي كافيه ديگه

Junior Member

سلام
    من دانشجوی لیسانس مواد و سرامیکم با معدل 16 از دانشگاه آزاد من میخوام پذیرش بگیرم ولی این که چجوری یه استاد رو پیدا کنم ایمیل بزنم بهش رو بلد نیستم و اینکه من تو دوره لیسانس جز پروژه و کاراموزی تو پزوهشکده رنگ رزومه ی دیگه ای ندارم بنظرتون میتونم اپلای کنم اصلا قبول میکنن؟؟

Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

سلام
    من حدود دو هفته اس که به 5 تا استاد تو 5 تا دانشگاه کانادا ایمیل زدم ولی هیچ کدوم جوابی ندادن ! دلیل خاصی داره که الان کسی جواب نمیده ؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)