صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 151

موضوع: | Siena | Pisa | Carrara | Arezzo | تمامی مطالب

پیش فرض پاسخ : Firenze | Siena | Pisa | Carrara | Arezzo | تمامی مطالب

دوستانی که Siena هستن یا پذیرش گرفتن و ایتالیایی بلد هستن می تونن کمک کنن واسه اقدام برای بورس ؟ سایت که تو ایمیل پذیرش هست کاملا ایتالیاییه همه جارو هم گوگل ترجمه میکنه غیر از صفحه ثبت نام ، بعد به نظرتون شهریه مینیمم به ما میخوره ؟ چون نوشته بین 687 تا 2200 یورو متغیره ؛
    هزینه زندگی نوشته 500 یورو ماهیانه ، این درسته یا بیشتر حساب کنیم ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgole نمایش پست ها
    دوستانی که Siena هستن یا پذیرش گرفتن و ایتالیایی بلد هستن می تونن کمک کنن واسه اقدام برای بورس ؟ سایت که تو ایمیل پذیرش هست کاملا ایتالیاییه همه جارو هم گوگل ترجمه میکنه غیر از صفحه ثبت نام ، بعد به نظرتون شهریه مینیمم به ما میخوره ؟ چون نوشته بین 687 تا 2200 یورو متغیره ؛
    ببینید برای سی ینا هزینه زندگی برای خونه/خوابگاه رو 200 تا 300 یورو بگیرید و خورد و خوراک رو هم 200 یورو البته باید خودتونم آشپزی بکنید وگرنه هزینه میره بالای 300 حتی.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgole نمایش پست ها
    خیر سایت کاملا انگلیسی اینم لینکش:http://en.unisi.it/teaching/courses-...taught-english
    فقط رشته هاش خیلی کمه
    اینم لینک اپلای:http://enrolment.diism.unisi.it/appform.php
    خداییش از تمام سایتهای دیگه دانشگاههای ایتالیا ساده تر و واضح تر بود!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

سلام دوستان
    منم میخام برای سینا اقدام کنم( چون ددلاین بقیه دانشگاهها گذشته- البته اگر جایی تو ایتالیا هست که نگذشته باشه بگین ممنون میشم)
    2 تا رشته هست که بصورت انگلیسی ارائه میشه:
    Master of Science in Computer and Automation Engineering
    Master of Science in Electronics and Communications Engineering

که من بشتر علاقه به رشته دوم دارم.من رشتم متالورژی که تو شاخه مواد هست. تو قسمت who can apply این سایت زده تمام کسایی که مهندسی یا رشته ریاضی یا رشته فیزیک خوندن میتونن اقدام کنن!!! من درست متوجه شدم؟؟ آیا من میتونم اقدام کنم؟ مدرک زبانم هنوز آماده نیست میتونم بعدا بفرستم؟ بچه ها تو کامنت های قبلی گفتن رشته اول راحت پذیرش گرفتن دومی چطور اونم مثل اولی راحته؟
    راستی تو قسمت course این رشته ها که نگاه میکنی پایان نامه نداره!!! برای دکترا تو آمریکا به مشکل بر نمیخورم؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mjdj1981 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم میخام برای سینا اقدام کنم( چون ددلاین بقیه دانشگاهها گذشته- البته اگر جایی تو ایتالیا هست که نگذشته باشه بگین ممنون میشم)
    2 تا رشته هست که بصورت انگلیسی ارائه میشه:
    Master of Science in Computer and Automation Engineering
    Master of Science in Electronics and Communications Engineering

که من بشتر علاقه به رشته دوم دارم.من رشتم متالورژی که تو شاخه مواد هست. تو قسمت who can apply این سایت زده تمام کسایی که مهندسی یا رشته ریاضی یا رشته فیزیک خوندن میتونن اقدام کنن!!! من درست متوجه شدم؟؟ آیا من میتونم اقدام کنم؟ مدرک زبانم هنوز آماده نیست میتونم بعدا بفرستم؟ بچه ها تو کامنت های قبلی گفتن رشته اول راحت پذیرش گرفتن دومی چطور اونم مثل اولی راحته؟
    راستی تو قسمت course این رشته ها که نگاه میکنی پایان نامه نداره!!! برای دکترا تو آمریکا به مشکل بر نمیخورم؟
    دوست عزیز شما میخوای با کارشناسی متالوژی بری رشته الکترونیک بخونی واسه ارشد!!! کلا کاره اشتباهیه به هر قیمتی که شما نباید از کشور خارج بشین که! دانشگاه سیه نا به همین راحتی هم پذیرش نمیده اون دوستانی که قبول شدن حتما رزومه خوبی داشتن، در ضمن مدرک زبان هم جزو مدارک اصلی درخواستشون هست.
    به نظر من شما وایسا سال آینده اقدام کن رشته های نزدیک به خودتون خیلی بهتره من بعید میدونم اصلا موفق بشین کورستون رو تموم کنین چه برسه به آمریکا رفتن!
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیز شما میخوای با کارشناسی متالوژی بری رشته الکترونیک بخونی واسه ارشد!!! کلا کاره اشتباهیه به هر قیمتی که شما نباید از کشور خارج بشین که! دانشگاه سیه نا به همین راحتی هم پذیرش نمیده اون دوستانی که قبول شدن حتما رزومه خوبی داشتن، در ضمن مدرک زبان هم جزو مدارک اصلی درخواستشون هست.
    به نظر من شما وایسا سال آینده اقدام کن رشته های نزدیک به خودتون خیلی بهتره من بعید میدونم اصلا موفق بشین کورستون رو تموم کنین چه برسه به آمریکا رفتن!
    این سایت ببینید :http://msc.ing.unisi.it/index.php?bo...on.php&mnusx=1
    انگار هر رشته مهندسی و حتی رشته ریاضی محض و فیزیک هم قبول دارند.
    اگر اشتباه میکنم تصحیح کنید.

متنش اینه:
    Who can apply

If you obtained your previous degree (BSc or equivalent) from a non-Italian institution, follow the instructions below to apply to our MSc Programmes.
    Instructions for applicants holding a Laurea Triennale issued by an Italian University can be found here.

Admission to the MSc Programmes is open to graduates who have a recognized degree (bachelor or equivalent) in engineering, computer science, mathematics or physics.
    If you have another degree or you have completed the equivalent of 180 ECTS credits at a recognized institution, you will be admitted provided you have an adequate background in information technology, mathematics and physics.
    In any case, the admission is decided by the Enrolment Committee on the basis of your CV.

When to apply

• EU citizens*: from December 1st, 2012 to September 30th, 2013
    • Non-EU citizens**: from December 1st, 2012 to May 31st, 2013

* The same rules of EU citizens apply to citizens of the following countries: Iceland, Liechtenstein, Norway, Switzerland, plus the Republic of San Marino and the Vatican.
    ** Some Non EU citizens are classified as equivalent to Italian citizens, and they are subject to the same rules of EU citizens. They are citizens who already live in Italy legally, have a regular stay permit issued for study, work, or family reasons.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mjdj1981 نمایش پست ها
    این سایت ببینید :http://msc.ing.unisi.it/index.php?bo...on.php&mnusx=1
    انگار هر رشته مهندسی و حتی رشته ریاضی محض و فیزیک هم قبول دارند.
    اگر اشتباه میکنم تصحیح کنید.

متنش اینه:
    Who can apply

If you obtained your previous degree (BSc or equivalent) from a non-Italian institution, follow the instructions below to apply to our MSc Programmes.
    Instructions for applicants holding a Laurea Triennale issued by an Italian University can be found here.

Admission to the MSc Programmes is open to graduates who have a recognized degree (bachelor or equivalent) in engineering, computer science, mathematics or physics.
    If you have another degree or you have completed the equivalent of 180 ECTS credits at a recognized institution, you will be admitted provided you have an adequate background in information technology, mathematics and physics.
    In any case, the admission is decided by the Enrolment Committee on the basis of your CV.

When to apply

• EU citizens*: from December 1st, 2012 to September 30th, 2013
    • Non-EU citizens**: from December 1st, 2012 to May 31st, 2013

* The same rules of EU citizens apply to citizens of the following countries: Iceland, Liechtenstein, Norway, Switzerland, plus the Republic of San Marino and the Vatican.
    ** Some Non EU citizens are classified as equivalent to Italian citizens, and they are subject to the same rules of EU citizens. They are citizens who already live in Italy legally, have a regular stay permit issued for study, work, or family reasons.
    چرا عزیزم میدونیم ولی تامی چیزی گفت به نفع شماست.شما که امیرکبیر درس می خونید چرا چنین تفکر و عجله ای دارید.وایسین به موقع و منطقی اپلای کنید.اینجوری برای آینده کاری و تحصیلیتون جالب نمیشه
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    چرا عزیزم میدونیم ولی تامی چیزی گفت به نفع شماست.شما که امیرکبیر درس می خونید چرا چنین تفکر و عجله ای دارید.وایسین به موقع و منطقی اپلای کنید.اینجوری برای آینده کاری و تحصیلیتون جالب نمیشه
    علت عجله من سن بالامه(33 سال)
    ضمن اینکه به این رشته علاقه دارم و شاید فرصت مناسبی برای تغییر رشته باشه

بچه کسایی که برای pisa اقدام کردن لطفا راهنمایی کنن. من برای economics اپلای کردم. ولی هر چی مدارکمو براشون ایمیل میکنم پیغام failed میاد. نمیدونم مشکل از چیه. اینم متن اون پیغام:

Failed to deliver to '<mse@ec.unipi.it>'
    LOCAL module(account mse) reports:
    account is full (quota exceeded)

نقل قول نوشته اصلی توسط juliensorel نمایش پست ها
    بچه کسایی که برای pisa اقدام کردن لطفا راهنمایی کنن. من برای economics اپلای کردم. ولی هر چی مدارکمو براشون ایمیل میکنم پیغام failed میاد. نمیدونم مشکل از چیه. اینم متن اون پیغام:

Failed to deliver to '<mse@ec.unipi.it>'
    LOCAL module(account mse) reports:
    account is full (quota exceeded)
    به یه ایمیل دبگه بده ،راستی مگه اپلایش پورتال نداره من با پورتال اپلای کردم ... به نظر میاد مشکلی تو سرویس ایمیلشون هست ...