صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 151

موضوع: | Siena | Pisa | Carrara | Arezzo | تمامی مطالب

پیش فرض پاسخ : Firenze | Siena | Pisa | Carrara | Arezzo | تمامی مطالب

نقل قول نوشته اصلی توسط nilu2014 نمایش پست ها
    سلام، من از دانشگاه siena برای ارشد رشته computer and automation پذیرش گرفتم. کسی می دونه رنک دانشگاه در این رشته خاص چطوری هست و آیا ارزش رفتن داره یا نه؟ کلا اعتبار استاد ها و کیفیت دانشگاه در این رشته چطوری هست؟
    من هنوز برای پلی تکنیک میلان در رشته automation and control اقدام نکردم و الان باید بین این دو تا دانشگاه یکی رو انتخاب کنم، به نظرتون آیا اونقدر این دو دانشگاه در این دو رشته ی خاص فرق دارن که ارزش اینو داشته باشه که واسه سیه نا اقدام نکنم و منتظر میلان بمونم؟(میلان باید از ترم دو برم اما سیه نا از ترم ماه مهر)
    من طبق اطلاعات خودم میگم ، بهتره اونایی که بهتر از من میشناسن هم سینا رو هم ایتالی رو جواب بدن،
    رنک این دانشگاه در کل 400 تا 500 هست ، اما یکم در چند سال اخیر طبق رنکینگ ها افت داشته ، یه مقدار زیادی هم ریاضی داره اگه درسارو چک کرده باشین ، من بعد از گرفتن پذیرش خواستم اطلاعات دیگه ای بگیرم که تا الان بهم جواب ندادن ، اما کلیت درس ها عین ارشد تو ایران هست و معمولیه ...

Moderator

سلام، من از دانشگاه siena برای ارشد رشته computer and automation پذیرش گرفتم. کسی می دونه رنک دانشگاه در این رشته خاص چطوری هست و آیا ارزش رفتن داره یا نه؟ کلا اعتبار استاد ها و کیفیت دانشگاه در این رشته چطوری هست؟
    من هنوز برای پلی تکنیک میلان در رشته automation and control اقدام نکردم و الان باید بین این دو تا دانشگاه یکی رو انتخاب کنم، به نظرتون آیا اونقدر این دو دانشگاه در این دو رشته ی خاص فرق دارن که ارزش اینو داشته باشه که واسه سیه نا اقدام نکنم و منتظر میلان بمونم؟(میلان باید از ترم دو برم اما سیه نا از ترم ماه مهر)

درود
    دوست عزیز اگه شرایطت برای میلان مناسبه و مطمئنی که با رزومه ای که داری میتونی از میلان پذیرش بگیری باید هم سینا رو قبول نکنی هم از نظر سطح علمی هم دانشگاه هم رنکینگ از زمین تا آسمون فرق داره.
    تصمیم نهایی هم با خودته.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز اگه شرایطت برای میلان مناسبه و مطمئنی که با رزومه ای که داری میتونی از میلان پذیرش بگیری باید هم سینا رو قبول نکنی هم از نظر سطح علمی هم دانشگاه هم رنکینگ از زمین تا آسمون فرق داره.
    تصمیم نهایی هم با خودته.
    راستش همینو مطمئن نیستم. معدلم 14.82، ielts:6.5، یک conference paper IEEE، برق کنترل دانشگاه فردوسی خوندم. فکر می کنین احتمال قبولی میلان چقدر باشه؟

Moderator

راستش همینو مطمئن نیستم. معدلم 14.82، ielts:6.5، یک conference paper IEEE، برق کنترل دانشگاه فردوسی خوندم. فکر می کنین احتمال قبولی میلان چقدر باشه؟
    راستشو بخوای معدلت یکم ریسکیه ولی اگه رزومه قوی داشته باشی شاید بپوشونه من شانست رو 50-50 میبینم به خاطر همین الان بستگی به تو داره که ریسک کنی یا نه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام
    کسی میدونه جواب پذیرش رشته مدیریت دانشگاه siena حدودا کی مشخص میشه؟

Junior Member

سلام دوستان کسی از پیزا پذیرش گرفته؟

Junior Member pooya_ww آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vsafinia نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی از پیزا پذیرش گرفته؟
    من گرفتم تاپیک دیگه ای راجع به این دانشگاه هست، اونجا زیاد در بارش بحث شده.

Member ماشین لباسشویی آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU

درود
    من هم الکترونیک Siena قبول شدم، هرکسی مایل هست با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم به من پیام خصوصی بده.
    دنیای زیبای ما!

Junior Member

درود
    من پذیرشم از دانشگاه سیه نا است ولی برای گرفتن خوابگاه دچار مشکل هستم.سایتا را چک کردم وایمیلم زدم ولی چواب درست حسابی دریافت کردم.میخواستم بدونم چجوری میتونم خوابگاه رزرو کنم واگر کسی اطلاعاتی در مورد خوابگاههای اونجا داره ممنون میشم راهنماییم کنه.همینطور در مورد خوابگاههایی که DSU TOSCANA ارایه میده.

سلام . من دارم برای پیزا تحقیق میکنم . چون اونجا دوستی دارم که ساپورتم میکنه . موسیقی خوندم و میخام طراحی لباس بزنم واسه پیزا .. از دوستان کسی هست که در مورد پیزا اطلاعاتی داشته باشه .. یه دنیا ممنون .