صفحه 9 از 21 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 206

موضوع: آرشیو شده : آشنایی بچه هایی که برای هلند اپلای میکنند ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض آشنایی با اعضایی که برای سال 2010 هلند اقدام کردند

لطفا در این تاپیک (فقط) دوستانی که برای Master's Degree هلند 2010 مدارک رو ارسال کرده اند یا نتیجه پذیرش بهشون اعلام شده از آخرین وضعیت و احیانا مکاتباتشون با دانشگاه ها برای سایرین اطلاع رسانی کنند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعضایی که برای MSc. 2010 هلند اقدام کردند یا نتایج را دریافت کرده اند

سلام
    من نوید هستم.
    برای Msc. 2010 از رشته/دانشگاه های زیر ایمیل تائیدیه پذیرش رو دریافت کردم و منتظر اعلام نتایج اسکولارها هستم:

a)دانشگاه آیندهوون
    1-Solids and Fluids Mechanical Engineering
    Sustainable Energy Systems-2

b)دانشگاه دلفت
    Sustainable Energy Technology

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : اعضایی که برای MSc. 2010 هلند اقدام کردند یا نتایج را دریافت کرده اند

منم فعلا جوابهای پذیرشم از هلند اینجوریه:
    1-delft, construction management
    2-twente, civil engineering and management

سلام، ممكنه كمي در مورد رزومت بگي. من هم رشته مكانيك هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mblueriver نمایش پست ها
    سلام، ممكنه كمي در مورد رزومت بگي. من هم رشته مكانيك هستم.
    سلام.
    از همه دوستان ممنون میشم اگر این قبیل سوالات رو از طریق پیام های خصوصی یا در تاپیک های مربوطه مطرح کنند تا فروم قابلیت تفکیک موضوعات خودش رو از دست نده و امکان پیدا کردن جوابهای یک موضوع خاص راحت تر و سریع تر باشه. این تاپیک صرفا برای هماهنگی و اطلاع رسانی درباره وضعیت و مکاتبات بین بچه هایی که برای 2010 هلند مدارکشون رو ارسال کرده اند یا نتیجه براشون ارسال شده ایجاد گردیده.

Junior Member

سلام

نتیجه پذیرش منم به این صورت :

Delft : MSc Electrical Engineering -Telecommunications

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط navidmkl2 نمایش پست ها
    سلام.
    از همه دوستان ممنون میشم اگر این قبیل سوالات رو از طریق پیام های خصوصی یا در تاپیک های مربوطه مطرح کنند تا فروم قابلیت تفکیک موضوعات خودش رو از دست نده و امکان پیدا کردن جوابهای یک موضوع خاص راحت تر و سریع تر باشه. این تاپیک صرفا برای هماهنگی و اطلاع رسانی درباره وضعیت و مکاتبات بین بچه هایی که برای 2010 هلند مدارکشون رو ارسال کرده اند یا نتیجه براشون ارسال شده ایجاد گردیده.
    نوید ام کا ال توی عزیز،
    این تاپیک زمانی مفید میشه که دوستان با ذکر شرایط رزومه خودشون، بگن کجا و چه رشته ای اقدام کردن،(قبول شدن یا رد شدن یا وضعیت مکاتبات رو بگن). آخه چی قراره هماهنگ بشه! فقط اسامی!!
    اگه لطف کنین و پستها رو با شرایط رزومه مثل: معدل، تعداد مقاله، تجربه کاری، نمره زبان و.... بزارین تا تاپیک محتوای بهتری داشته باشه برای بازدید کننده های علاقمند به ادامه تحصیل در هلند، بسیار ممنون میشم.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

halandoon عزیز

فکر میکنم برای مسایلی که شما درخواست کردین بچه ها توی این تاپیک بگن (شرایط رزومه مثل: معدل، تعداد مقاله، تجربه کاری، نمره زبان و.... ) ما تاپیک های بهتری داریم. مثل : راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند.
    حالا شما فرض کن تعداد بچه هایی که پذیرش گرفتن به 20و25 نفر برسه. در اون صورت هر کسی دنبال یه موضوعیه بالاخره. یکی تو کار ویزاست، یکی تو کار تهیه بلیط، یکی با دانشگاه برای خوابگاه مکاتبه میکنه، یه عده دنبال این هستن که یه بار دور هم جمع بشن و همدیگه رو قبل از رفتن حضوری بشناسن ، از همه مهم تر مکاتبات دانشگاه درباره اعطای بورسه و ....
    ما میخوایم که همه مسائل بچه هایی که پذیرش گرفتن یا مدارکشون رو ارسال کردن رفته هلند توی یه تاپیک مجتمع باشه. قبول کن که اگه شروع کنیم به رزومه نوشتن و ... برای یه جواب ساده در باره ی هر کدوم از مسایل بالا باید 8،7 صفحه سوالات (البته که بسیار مفید ولی غیر متعلق به این تاپیک) رو بخونن همه.

به هر حال این نظر شخصی منه.
    موفق باشی
    ویرایش توسط navidmkl2 : January 12th, 2010 در ساعت 03:11 AM

Junior Member

دوستانی که برای دو رشته در دانشگاه آیندهوون اپلای کردن و احیانا در هر دو رشته نتیجه پذیرششون مثبت اعلام شده:
    من با دانشگاه مکاتبه کردم که برای اعطای بورس TSP تکلیف ما چی میشه و آیا انتخاب رشته 100% به انتخاب خودمونه ؟
    جوابی که فرستادن رو براتون میفرستم:
    Dear student,
    You have been accepted for both master programs (Mechanical Engineering & Sustainable Energy Technology).

You can choose to start with one of these programs but you will to wait for the outcome of the selection procedure of the TSP scholarship. If you are awarded a TSP scholarship it is connected to a specific master program. So maybe you want to wait for the result

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

halandoon عزیز

فکر میکنم برای مسایلی که شما درخواست کردین بچه های توی اون تاپیک بگن ما تاپیک های بهتری داریم. مثل راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند.
    حالا شما فرض کن تعداد بچه هایی که پذیرش گرفتن به 20و25 نفر برسه. در اون صورت هر کسی دنبال یه موضوعیه بالاخره. یکی تو کار ویزاست، یکی تو کار تهیه بلیط، یکی با دانشگاه برای خوابگاه مکاتبه میکنه، یه عده دنبال این هستن که یه بار دور هم جمع بشن و همدیگه رو قبل از رفتن حضوری بشناسن ، از همه مهم تر مکاتبات دانشگاه درباره اعطای بورسه و ....
    ما میخوایم که همه مسائل بچه هایی که پذیرش گرفتن یا مدارکشون رو ارسال کردن رفته هلند توی یه تاپیک مجتمع باشه. قبول کن که اگه شروع کنیم به رزومه نوشتن و ... برای یه جواب ساده در باره ی هر کدوم از مسایل بالا باید 8،7 صفحه سوالات (البته که بسیار مفید ولی غیر متعلق به این تاپیک) رو بخونن همه.

به هر حال این نظر شخصی منه.
    موفق باشی
    نوید ام کا ال توی عزیز،

معمولاً توی بخش راهنمایی برای دوستداران تحصیل در .... شرایط کلی گفته میشه و سوالات کلی پرسیده میشه، اگه توی بخش بقیه کشور ها هم نگاه کنید یه چیزی مثل، نظرسنجی برای شانس گرفتن پذیرش اتفاق افتاده به اضافه یک سری سوالات کلی.
    خوب حالا من دوتا مسئله دارم که بگم:
    1. من به دو جهت حق تصمیم گیری رو به شما میدم، الف:شما این تاپیک رو ایجاد کردین و کاربردش برای شماست و بقیه متقاضی های کارشناسی ارشد در هلند. ب: اینکه خودتون دارین برای ارشد در هلند اقدام میکنید.
    آما با این حال من نظر شخصی خودم رو میدم.باشد که مقبول شما و مدیر انجمن افتد.
    2.با توجه به اینکه تاپیک ها در AA محدودیت زمانی نداره و قراره که تا سالیان دیگه حتی، کامنت بیاد و رشد کنه و ملت استفاده کنند، همونطور که شما هم اشاره کردین بهتر تاپیک ها تا حدی تخصصی باشند.
    خوب حالا شما 20 تا 25 نفر امروز میاین و راجع به موضوعات گوناگون صحبت میکنید
    "یکی تو کار ویزاست، یکی تو کار تهیه بلیط، یکی با دانشگاه برای خوابگاه مکاتبه میکنه، یه عده دنبال این هستن که یه بار دور هم جمع بشن و همدیگه رو قبل از رفتن حضوری بشناسن ، از همه مهم تر مکاتبات دانشگاه درباره اعطای بورسه و ..."
    نتیجش این میشه که یک تاپیک داریم کاملاً شلوغ که برای یافتن اطلاعات درباره یک موضوع مطبوع، باید مرتب کامنت های زائد رو خوند و ورق زد.
    پیشنهاد من اینه: (کاری که برای بقیه کشورها شده)
    مسائل مربوط به یک دانشگاه مثل پذیرش، خوابگاه و بورس توی یک تاپیک با عنوان مثلاً "مسائل دانشگاه آیندهون"مطرح بشه.
    و برای مسائل کلی تر که از همه دانشگاه ها متقاضی داره یک تاپیک مجزا زده بشه، مثل: "مسائل صدور ویزا هلند"
    اینطوری آیندگان هم میتونن به خوبی استفاده کنند و اکثر کامنت هایی که میبینن کاملاً کاربردی میتونه باشه، حالا مثال:

شما برای اسکان در تونته دنباله خونه یاخوابگاه میگردی (کلاً یکی از اون موارد مذکور خودتون) و میخوایید توی یک تاپیک اطلاعات پیدا کنی
    کدوم بهتر؟ تاپیکی که توش از همه شهری و همه دانشگاهی از بورس و ویزا و بلیط و جمع شدن افراد دور هم! و مکاتبات و اسکان و... صحبت شده! یا
    یک تاپیک که فقط راجبه دانشگاه خودتونه؟ که البته تا الان که پذیرشت دستت هست نصف کامنت هاش رو کامل خوندی.
    قالب افراد وقتی به تاپیک شلوغ و متنوع با 37 صفحه کامنت!! مواجه میشن بدون در نظر گرفتن کامنت های قبلی سوالی میپرسن که قبلاً چند بار پرسیده شده! که خودتون مشکلات این مسئله رو حتماً بهتر از من میدونید. و من دیگه این مشکلات رو لیست نمیکنم
    به هر حال به نظر من این تاپیک با این عنوان محفل خوبیه که

1.ملت پذیرش گرفته با هم آشنا بشن و
    2.سایرین بدونن اوضاع پذیرش با چه سطح رزومه ای در دانشگاه های هلند انجام میشه و
    3.از چه سطحی میشه توقع فاند کامل یا مقطعی داشت.

خلاصه که من رو ببخشید. نظرم و تجربه 1.5 سالم توی AA رو فقط گفتم.
    ویرایش توسط halandoon : January 12th, 2010 در ساعت 03:51 AM
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap