صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: Universität Konstanz

پیش فرض Universität Konstanz

دوستانی که در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند یا پذیرش گرفته اند کسی اطلاعاتی در مورد این دانشگاه اعم از اعتبار، فرصت های مناسب کار دانشجویی، محیط و ... دارد بفرمایید.
    روی سایت دویچه اعلام کرده که مجددا جزو 11 دانشگاه برتر آلمان انتخاب شده و در رنکینگ های جهانی هم رتبه 250 تا 300 را دارد. در کل دانشگاه خیلی خوبی به نظر میرسد.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : University of Konstanz

نقل قول نوشته اصلی توسط admiralofeden نمایش پست ها
    دوستانی که در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند یا پذیرش گرفته اند کسی اطلاعاتی در مورد این دانشگاه اعم از اعتبار، فرصت های مناسب کار دانشجویی، محیط و ... دارد بفرمایید.
    روی سایت دویچه اعلام کرده که مجددا جزو 11 دانشگاه برتر آلمان انتخاب شده و در رنکینگ های جهانی هم رتبه 250 تا 300 را دارد. در کل دانشگاه خیلی خوبی به نظر میرسد.
    دوست عزيز
    من دوستي دارم كه حدود 30 سال پيش اونجا درس خونده.....بسيار بسيار تعريف مي كرد.....از كيفيت دانشگاه از فرصت هاي شغلي( البته 35 سال پيش!!) كه تو كنستانز بوده.
    اينو بدونيد
    اين شهر كوچك در مرز آلمان با سوئيس و نزديك به مرزهاي ليختن اشتاين و اتريش واقع شده.
    يعني با حدود 100 متر پياده روي وارد سوئيس مي شويد!
    اين شهر يك درياچه بسيار زيبا هم داره.
    كلا من خودم ازين دانشگاه خيلي خوشم اومده بود البته استادي كه بهش ايميل دادم هيچوقت جوابمو نداد!
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

یکی از دوستان من به تازگی از این دانشگاه پذیرش گرفته، از طریق یکی از آشنایانش که در آلمان استاد دانشگاه است (استاد یک دانشگاه دیگر است). ظاهرا هزینه این دانشگاه ترمی حدودا 500 یورو است، خود دانشگاه کمک هزینه ای معادل 800 یورو در ماه به دانشجو می دهد که برای هزینه دانشگاه ، مسکن و هزینه های زندگی تعیین شده است. در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می شود. خود دانشگاه کار دانشجویی به دانشجو می دهد. البته همه این اطلاعات در حد شنیدن از دوستم بود که ارائه دادم و صددرصد مطمئن نیستند. من هم خوشحال می شم اگه دیگران اطلاعاتشون رو بذارن

درمورد هزینه دانشگاه که 248 یورو است نه 500 یورو و شامل سمسترتیکت و ... می شود. کمک هزینه ای که گفتید جالب بود یعنی بورس یا وام دانشجویی؟

ضمنا به دلیل نزدیک تر بودن فرودگاه زوریخ به این شهر در مقایسه با فرودگاه اشتوتگارت گاها از زوریخ رفت و آمد انجام میشود و در کاتالوگی که دانشگاه فرستاده توضیح داده که با سوییس هماهنگ کردند برای دانشجوییان که ویزای المان گرفته اند نیازی به ویزای ترانزیت سوییس نیست
    ویرایش توسط daniyal_arj : August 24th, 2012 در ساعت 10:17 PM

Junior Member

هزینه دانشگاه همان 500 یورو برای هر ترم است و کمک هزینه هم که گفتم فکر می کنم اشتباه کردم و خود دانشگاه نمی دهد بلکه فکر می کنم مربوط به بورس تحصیلی موسسه DAAD است.

Junior Member

سلام دوستان آیا واقعا این دانشگاه برای مستر آیلتس 5.5 قبول می کنه ؟؟؟؟ توی سایت DAAD نوشته ؟ آیا درسته ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط embemb نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا واقعا این دانشگاه برای مستر آیلتس 5.5 قبول می کنه ؟؟؟؟ توی سایت DAAD نوشته ؟ آیا درسته ؟
    هر چند وب سایت DAAD منبع مناسب برای تحصیل در المانه اما کامل نیست و بهترین مسیر برای اطلاع دقیق سایت دانشگاهه. من در اینجا لینکی رو قرار دادم که دانشگاه برای دوره فوق ایلتس 6 نیاز داره و تافل 80

Junior Member sorkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau University of Duisburg-Essen

نقل قول نوشته اصلی توسط arushin نمایش پست ها
    یکی از دوستان من به تازگی از این دانشگاه پذیرش گرفته، از طریق یکی از آشنایانش که در آلمان استاد دانشگاه است (استاد یک دانشگاه دیگر است). ظاهرا هزینه این دانشگاه ترمی حدودا 500 یورو است، خود دانشگاه کمک هزینه ای معادل 800 یورو در ماه به دانشجو می دهد که برای هزینه دانشگاه ، مسکن و هزینه های زندگی تعیین شده است. در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می شود. خود دانشگاه کار دانشجویی به دانشجو می دهد. البته همه این اطلاعات در حد شنیدن از دوستم بود که ارائه دادم و صددرصد مطمئن نیستند. من هم خوشحال می شم اگه دیگران اطلاعاتشون رو بذارن
    من قصد دارم یکم در مورد این شهر ودانشگاه برای کسایی که اطلاعات میخوان بنویسم، اما میبینم که دوستان هر چی که شنیده اند و هیچ اطمینانی ازش ندارند رو اینجا نوشتن،لازم به یاد آوریه که این اطلاعاتی که شما مینویسین اینجا ممکنه باعث بشه که بعضی ها انتخابشون رو تغییر بدن و یا حداقل وقت وانرژی زیادی بگذارن تا بفهمن که شنیده های شما درست هست یا نه! شنیده هایی که خودتون هم ازش اطمینانی ندارین!
    بهر روی...

شهر Konstanz

شهر کنستانز یا به قول ساکنینش کنشتانز! یک شهر کوچک محسوب میشه که درمیان خودش رود راین رو ونیز یک دریاچه زیبا بنام Bodenseeرو جای داده، بدلایل متعددی مثل وضع اقتصادیه خوب شهر ، حس قشنگ دریاچه و آب همیشه روان راین و غیره، مردم این شهر رو عموما بسیار مهربان و مردم دار میبینید و از قدم زدن در شهر لذت میبرید، با نگاه کردن به طرح منازل کوچک و بزرگ و نیز حیاط منازل و فضای سبز کلیه شهر متوجه می شید که مردم این شهر مردم بسیار دوستار محیط سبز و پاکیزه گیه آن هستن،به تجربه دریافتم که در مقایسه با شهر ZÜRICH که پایتخت سوئیس محسوب می شه و پاکیزگی آن بسیار قابل توجه هست،شهر کنستانز پاکیزه تر و لدنشین تر هست.
    موقعیت کاری برای دانشجویان نیز بسیار مناسبتر از بسیاری از شهر های هم اندازه ی خودش هست.و تنوع اون از کارهای دفتری تا کارهای خدماتی مثل مراقبت از بیماران و کار در رستوران و فروشنده گی گسترده شده.

دانشگاه های Konstanz

این شهر دارای دو دانشگاه هست که یکیش Universität Konstanz هست که بیشتر رشته های نظری و علوم طبیعی رو ارائه میده(البته مهندسی انفورماتیک هم داره) و دیگری Hochschule Konstanz هست که روی رشته های مهندسی متمرکز هست و بیشتر روی جنبه های عملی اتکا میکنه و هر در در بادن وورتنبرگ دارای مرتبه ی شناخته شده ای هستند.
    شهریه ی هر دو دانشگاه هم مثل تمام دانشگاه های بادنوورتنبرگ 140 یورو هست و میتونید با خوابگاهی که میگیرید و 270-300 یورو هزینه اش میشه و خرج خودتون که 100یورو درماه میشه(یه زندگیه نرمال دانشجویی) سر جم با 400-450 تا براحتی زندگی کنید و با یک کاره نیمه وقتی که در کنار تحصیلتون پیدا میکنین، بخوبی زندگی کنین.
    رشته ها هم اغلب به زبان آلمانی هست و البته رشته های انگلیسی زبان هم داره.
    در ضمن رشته های علوم پایه و همینطور حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه در آلمان شناخته شده اند.
    ویرایش توسط sorkh : September 27th, 2013 در ساعت 11:17 PM
    هیچ وقت ، برای هیچ چیز دیر نیست....تو قانون بر خویشتن هستی
    هر روز دعوتی است از ما به زندگی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Universität Konstanz

سلام کسی امسال برای دکتری این دانشگاه اپلای کرده؟ خودشون گفته بودند یک ماهه جواب میدن ولی الان یه ماه گذشته هیچ خبری هم ندادن. دوبار هم که ایمیل زدم دوباره اون ایمیلی که میگه یک ماهه جواب میدیم رو برام فوروارد کردن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین