صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: Universität Konstanz

پیش فرض پاسخ : Universität Konstanz

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo7986 نمایش پست ها
    سلام کسی امسال برای دکتری این دانشگاه اپلای کرده؟ خودشون گفته بودند یک ماهه جواب میدن ولی الان یه ماه گذشته هیچ خبری هم ندادن. دوبار هم که ایمیل زدم دوباره اون ایمیلی که میگه یک ماهه جواب میدیم رو برام فوروارد کردن
    سلام
    من دو-سه ماه پیش مصاحبه اسکایپ کردم واسه مقطع دکتری (نانوفیزیک) و 28 جولای استادم بهم ایمیل زد و گفت که پذیرفته شدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Embedded systems, Chemnitz

سلام دوستان کسی می دونه این دانشگاه با B1 پذیرش موقت می ده برای رشته Elektrische Systeme؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تربیت مدرس

سلام،

من دانشجوی دکتری داخل هستم و برای فرصت مطالعاتی از دانشگاه کنستانس پذیرش گرفتم و ویزام رو هم گرفتم و به امید خدا اوایل مهر به مدت 6 تا 9 ماه میرم اونجا. البته من هنوز نرفتم و نمیدونم شرایط اونجا چطوره اما صادقانه باید بگم یکی از بهترین دانشگاه ها از لحاظ پیگیری کارهای دانشجویان و پاسخ دهی هست. دانشگاه یه Welcome Center داره که فوق العاده س و تمامی مسائل غیر آکادمیک شما رو براتون حل و فصل میکنه. به عنوان مثال من بهشون گفته بودم که یه آپارتمان 1 خوابه میخوام و خودشون یه آپارتمان توی Guest House دانشگاه برام رزرو کردن و اطلاعاتش رو فرستادن.
    من برای اوایل مهر بلیط دارم و به محض رسیدن به اونجا بازم پست میزارم و اگه مطلب به درد بخوری باشه براتون مینویسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط epafbn نمایش پست ها
    سلام،

من دانشجوی دکتری داخل هستم و برای فرصت مطالعاتی از دانشگاه کنستانس پذیرش گرفتم و ویزام رو هم گرفتم و به امید خدا اوایل مهر به مدت 6 تا 9 ماه میرم اونجا. البته من هنوز نرفتم و نمیدونم شرایط اونجا چطوره اما صادقانه باید بگم یکی از بهترین دانشگاه ها از لحاظ پیگیری کارهای دانشجویان و پاسخ دهی هست. دانشگاه یه Welcome Center داره که فوق العاده س و تمامی مسائل غیر آکادمیک شما رو براتون حل و فصل میکنه. به عنوان مثال من بهشون گفته بودم که یه آپارتمان 1 خوابه میخوام و خودشون یه آپارتمان توی Guest House دانشگاه برام رزرو کردن و اطلاعاتش رو فرستادن.
    من برای اوایل مهر بلیط دارم و به محض رسیدن به اونجا بازم پست میزارم و اگه مطلب به درد بخوری باشه براتون مینویسم.

سلام دوست عزیز
    من هم پذیرش دکتری گرفتم از این دانشگاه و منتظر ویزام. چنتا سوال دارم ازت ممنون میشم راهنماییم کنی:
    1- رشتت چیه و چقد طول کشید ویزات بیاد؟
    2- ایمیل اداره مهاجرت کنستانس و سازمان امنیت رو داری بهم بدی؟
    3- بهترین راه رفتن به کنستانس اینه که با هواپیما بریم زوریخ و از اونجا با قطار بریم؟ از کدوم ایر بلیط گرفتی و چجوری میخای بری؟
    4- من کلی کتاب میخام ببرم، در مورد فریت کردن و گرفتن فضا از ایرلاین اطلاعاتی داری؟

ممنون میشم راهنماییم کنی

Junior Member

سلام دوستان،
    من چند تا پست رو توی سایت های دیگه پیدا کردم که کمی نگرانم کردن. برای 3 ماه برای کارآموزی در این دانشگاه پذیرش گرفتم، اما نگران این هستم که شهر کوچیک هست و این که جای مناسب برای اقامت رو چطور میشه پیدا کرد. طوری که نوشته بودن، گویا محل اسکان دانشجوهای بین المللی اصلا مناسب نیست. می خواستم از دوستانی که تجربه دارن در این مورد راهنمایی بگیرم.
    ممنون.

Junior Member

سلام دوستان...کسی هست که الان ادنجا در حال تحصیل باشه و اطلاعات کاملی در زمینه تحصیلی و کاری توی کنستانز بده؟!ممنون میشم

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها کسی هست در مورد کیفیت اموزش دکتری در این دانشگاه، میزان شهرت دانشگاه و جایگاه فارغ اتحصیلای این دانشگاه در رشته های اقتصاد و مالی اطلاعاتی داشته باشه؟
    چه جور جایی هستش؟ ارزش تحصیل دکتری رو داره؟
    اگر بتونید کمکم کنید ممننتون میشم. دکتری چون اخرین مدرکی هست که قرار بگیریم، نمیخام بی ارزش یا کم ارزش بشه. بنده قصد دارم با این مدرک به هرجایی جز اروپا برای تدریس و کار برم! مثل کشورهای انگلیس زبان. نیوزلند، امریکا، کانادا و استرالیا.
    بخصوص اگر کسی اونجاست و این اطلاعاتو ممنونش میشم.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

سلام! از سال 2016 تا به امروز هیچ کسی در این دانشگاه نرفته؟
    من برای همسرم می خوام اقدام کنیم برای دکترای Decision Sciences

همسرم فوق لیسانس MBA داره از پیام نور تهران با معدل 16.40
    یک فوق لیسانس ریاضی هم داره
    همینطور 4 سال سابقه تدریس ریاضی در دانشگاه کرمانشاه
    الان هم نزدیک 2 سالی هست که که کار بازاریابی و فروش انجام میده.

می خواستم بدونم که چقدر احتمال داره بتونیم پذیرش بگیریم و فاند؟ چون مقاله نداره سابقه تدریسش در حد دانشگاهی می تونه به حساب بیاد؟

شهر چطره و اگر باهم بیایم اونجا امکان اینکه من بتونم کار پیدا کنم به عنوان گرافیست و عکاس هست یا نه؟

ممنون می شم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان. کسی اخیرا از این دانشگاه پذیرش گرفته؟ خواستم یه سری اطلاعات بگیرم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12