صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44

موضوع: Goethe Universität Frankfurt am Main

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Johann Wolfgang Goethe Universität Frankfurt am Main

سلام دوستان
    کسی در مورد موسسه tandem تو فرانکفورت اطلاعی داره ؟؟؟؟؟؟
    ضروریه ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Goethe Universität Frankfurt am Main

سلام من کارشناسی شیمی کاربردی دانشگاه تهران با معدل 15.38 هستم و سابقه همکاری تحقیقاتی با استادم را در دانشگاه دارم اما به خاطر شرایط مقاله نتونستم بدم .امیدوارم تا خرداد مدرک B1بگیرم و تا شهریور مدرک B2 .به نظرتون با این شرایط ممکن هست در این دانشگاه پذیرش کارشناسی ارشد بگیرم؟

زمانی که باید برای ثبت نام به دانشگاه بیایم؟ ایا زمان برای امتحان testdaf هست؟ امکان گرفتن پذیرش مشروط از این دانشگاه با شرایط من وجود داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط niloufarf نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی شیمی کاربردی دانشگاه تهران با معدل 15.38 هستم و سابقه همکاری تحقیقاتی با استادم را در دانشگاه دارم اما به خاطر شرایط مقاله نتونستم بدم .امیدوارم تا خرداد مدرک B1بگیرم و تا شهریور مدرک B2 .به نظرتون با این شرایط ممکن هست در این دانشگاه پذیرش کارشناسی ارشد بگیرم؟

زمانی که باید برای ثبت نام به دانشگاه بیایم؟ ایا زمان برای امتحان testdaf هست؟ امکان گرفتن پذیرش مشروط از این دانشگاه با شرایط من وجود داره؟
    سلام دوست عزیز
    من جایگاه این دانشگاه رو در رشته شما نمی دونم اما من با معدل پایین تر از شما و دانشگاه غیر انتفاعی به فکر دانشگاه بهتر آلمان هستم سعی کنید دانشگاه های مطرح آلمان رو انتخاب کنید شما اگه مدرک زبان داشته باشید برای رشته هایی که به انگلیسی هم تدریس میشن شانس دارید چه برسه به رشته هایی که به آلمانی تدریس میشن. به دانشگاه های tu9 نگاه بندازید از هر نظر برای تحصیل مناسب تر هستن.
    افراد با معدل پایین تر از شما و دانشگاه های نه چندان مطرح از دانشگاه های خوب نظیر مونیخ ، آخن و اشتوتگارت پذیرش گرفتن.
    در مورد پذیرش مشروط هم چون متقاضی کمی داشته باید خودتون به دانشگاه ایمیل بزنید.

سرافراز باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من جایگاه این دانشگاه رو در رشته شما نمی دونم اما من با معدل پایین تر از شما و دانشگاه غیر انتفاعی به فکر دانشگاه بهتر آلمان هستم سعی کنید دانشگاه های مطرح آلمان رو انتخاب کنید شما اگه مدرک زبان داشته باشید برای رشته هایی که به انگلیسی هم تدریس میشن شانس دارید چه برسه به رشته هایی که به آلمانی تدریس میشن. به دانشگاه های tu9 نگاه بندازید از هر نظر برای تحصیل مناسب تر هستن.
    افراد با معدل پایین تر از شما و دانشگاه های نه چندان مطرح از دانشگاه های خوب نظیر مونیخ ، آخن و اشتوتگارت پذیرش گرفتن.
    در مورد پذیرش مشروط هم چون متقاضی کمی داشته باید خودتون به دانشگاه ایمیل بزنید.

سرافراز باشید

ممنون از راهنماییتون ،tu9 چی هست؟ چیزی در موردش نشنیدم لطفا توضیح بدید ؟
    به نظرتون دانشگاه های انگلیسی زبان بهتر هستند؟ ایا رنکینگ دانشگاه مهم تر هست یا زبان تدریس؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

ممنون از راهنماییتون ،tu9 چی هست؟ چیزی در موردش نشنیدم لطفا توضیح بدید ؟
    خواهش می کنم.
    به 9 دانشگاه برتر آلمان که از همه نظر بهتر هست tu9 گفته میشه و اگه گوگل هم کنید میاد. این 9 تا دانشگاه بودجه تحقیقاتی بهتری نسبت به سایر دانشگاه ها دارند.

به نظرتون دانشگاه های انگلیسی زبان بهتر هستند؟
    این موزد به خودتون و آینده ای که برای خودتون در نظر گرفتید بستگی داره. دانشگاه های آلمان هم خیلی خوب و مشهور هستند. اگه منظورتون رشته هست چون افراد با انگلیسی اشنا هستند و برای آینده و ادامه تحصیل بهتر هست ترجیح میدن به انگلیسی بخونن.

ایا رنکینگ دانشگاه مهم تر هست یا زبان تدریس؟
    این مورد هم به خودتون بستگی داره. اما برای شما انتخاب هر دوی اونها مشکلی ایجاد نمی کنه من دوستم از فنی مونیخ با معدل 13 و دانشگاه غیرانتفاعی پذیرش گرفت حتما برید قسمت نتایج رو ببینید شرایط شما ایده آل نیست ولی طوری نیست که نتونید جاهای خوب پذیرش بگیرید. اگه می خواید به انگلیسی در آلمان تحصیل کنید برای این که شانستون رو افزایش بدید می تونید GRE بگیرید. به نظر من رنکینگ دانشگاه خیلی مهم هست گرچه خیلی ها میگن این مورد در آلمان اهمیت نداره اما شما برای ادامه تحصیل در صورتی که از دانشگاه خوبی فارغ التحصیل نشده باشی دچار مشکلات زیادی میشی و مواردی دیگه ای که وجود داره مثلا بودجه های تحقیقاتی و کار دانشجویی تو دانشگاه های بهتر، بیشتر هست و ......... . البته موارد دیگه هم در رزومه افراد، مهم و تعیین کننده است نه فقط دانشگاه.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member

با سلام
    دوستان کسی اطلاع داره اگه در این دانشگاه پذیرش بگیریم بانک مربوط به این شهر حساب رو بلوکه می کنه یا نه؟
    چون هیچ جای دیگه اطلاعاتی پیدا نکردم مجبور شدم اینجا مطرح کنم
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vandidad نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کسی اطلاع داره اگه در این دانشگاه پذیرش بگیریم بانک مربوط به این شهر حساب رو بلوکه می کنه یا نه؟
    چون هیچ جای دیگه اطلاعاتی پیدا نکردم مجبور شدم اینجا مطرح کنم
    با تشکر
    بله، بلوکه می کنه.
    inactive account

Junior Member

سلام ببخشید سطح این دانشگاه در چه حدی است؟

Junior Member

[QUOTE=behzad76;1867453]سلام ببخشید سطح این دانشگاه در چه حدی است؟[/Q

باسلام دوستان عزیز ، من خانومم از این دانشگاه برا مقطع دکتری اقدام کرده و اکسپت گرفته ، البته نتیجه پذیرشش رو بزودی در پیج نتایج خواهم زد ، بازم میگم شرایط اپلای ایشون هم ی تفاوتهایی داشت که برا دوستان خواهم گفت
    از نظر سطح این دانشگاه باید گفت جز لیست ممتاز وزارت علومه
    از نظر معدل ، شرطی رو نذاشته
    زبان هم برا آلمانی C1 رو میخاد
    برا مدیریتی ها هم GMAT/GRE داشتنشو برا ارزیابی پذیرش تو پیچش گفته " داشتن این مدارک مناسب تر "
    ضمنا لازم به توضیح شرایط بالا برا گرفتن مستر مدیریته به زبان آلمانی که رایگان هم هست
    " امیدوارم این مختصر برا عزیزان مفید باشه ، بزودی اطلاعات بیشتری از این دانشگاه و فرایند پذیرشش رو بواسطه پذیرش خانمم در رشته روانشناسی مقطع دکترا ارسال میکنم ، اینو وظیفه خودم و خانومم میدونم ، چون راهنماییهای این سایت خیلی ما رو کمک کرد با آرزوی موفقیت همه ی دوستان apply abroad "

Junior Member

حقیقتش من یک مدت دنبال یه دانشگاه برای finance بودم .... رنکینگ ها رو بررسی می کردم .... تو رنکینگ top university اولین دانشگاه آلمان بود البته در زمینه مالی و اکانتینگ و البته در مدیریت هم مرتبه خوبی داره.
    رتبه کلی اش در فاینانس 50-100 بود.

http://www.topuniversities.com/unive...s=false+search

اینم لینک دروس انگلیسی اش هست :

http://www.uni-frankfurt.de/36351994/overview?

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین