صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 90

موضوع: علوم پایه، ریاضی، فیزیک، آمار و ...

Junior Member

پیش فرض فیزیک در آلمان

با سلام
    دوستانی که در مورد رشته ی فیزیک در آلمان اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند
    1 ) کدوم گرایش فیزیک بازار کار نسبتا مناسبی داره
    2)اهمیت این رشته در این کشور
    3) دانشگاههای خوب در این رشته
    4) شرط معدل در این رشته چقدر مهمه چون معدل بیشتر بچه های فیزیک نسبت به رشته های دیگه پایین تره
    و...
    ویرایش توسط saeed85644 : April 28th, 2013 در ساعت 08:35 PM

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : فیزیک در آلمان

يك از عجايبه اين فروم آْلمان اينه كه توي كشورهاي اروپايي اوله از لحاظ تعداد پست ولي توي بخش رشته هاش هيچ خبري نيست!!!عجيبه!برقش كويره!فيزيكش كويره!ادبيات و فلسفه اش هم كويره!(مثلا مخصوصا توي فيزيك و فلسفه لااقل خيلي غوله آلمان)
    راجع به فيزيك و نه فقط فيزيك بلكه رشته هاي ديگه كلا هيچكي نمي دونه بازار كار چيه و به چه صورته انگار!تا وقتي آدم خودش نره و نبينه هيچ!ميگن توي آلمان مهندسي ها و پزشكي خيلي پول درآر و پردرآمد هستن!درمورد بقيه رشته ها هيچي نيست!انگار بقيه هم دارن ول مي گردن تو آْلمان!اونم تو كشوري كه يه دانشگاهش به تنهايي 20 و اندي نوبل فيزيك داره!(گوتينگن رو عرض مي كنم)واقعا عجيبه...من به ذهنم زده راجع به رشته هاي مد نظرم بگردم توي اين وبسايت دانشگاهها فارغ التحصيلهاش رو پيدا كنم ببينم چيكار مي كنن اونجا!شما هم همين كار رو بكن!مخصوص بگرديم دنبال فارغ التحصيلهاي اينترنشنال غير از ايراني ها!!!!!
    ویرایش توسط nimaK : May 30th, 2013 در ساعت 06:23 PM دلیل: اصلاح املايي
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Member jolia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    امار

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته ی ریاضی در دانشگاه های آلمان

دوستان رشته امار این المانی ها ندارند؟؟؟؟؟؟
    رشته: امار(12 امتیازی)/ارسال مدارک: دسامبر 2010/فایل نامبر: آپریل 2011/مصاحبه: فوریه 2013/مدیکال:اگوست 2013
    ما نسل بدبختی هستيم، دست مان به مقصر اصلی نمی رسد، از همديگر انتقام می گيريم!(عباس معروفی | تماماً مخصوص)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jolia نمایش پست ها
    دوستان رشته امار این المانی ها ندارند؟؟؟؟؟؟
    https://www.daad.de/deutschland/stud...%5Blang%5D=en#

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

دوستان کسی از وضعیت شغلی فارغ التحصیلان ریاضی در آلمان خبر داره؟ آیا برای دانشگاه های آلمان بهتره که اول استاد پیدا کنیم و باهاش در ارتباط باشیم یا اینکه اینکه باید به صورت آنلاین اپلای کنیم؟ وضعیت فاند چطوره؟
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed85644 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستانی که در مورد رشته ی فیزیک در آلمان اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند
    1 ) کدوم گرایش فیزیک بازار کار نسبتا مناسبی داره
    2)اهمیت این رشته در این کشور
    3) دانشگاههای خوب در این رشته
    4) شرط معدل در این رشته چقدر مهمه چون معدل بیشتر بچه های فیزیک نسبت به رشته های دیگه پایین تره
    و...
    تو کشور آلمان اگه بخوایم بگیم گرایشارو اولویت بندی کنیم طبق اطلاعات من اول گرایش اپتیک و فیلدای وابسته مثل فوتونیک خوبه بعد از اون ماده چگال یا حالت جامد البته حالت جامد تجربی با اپتیک خیلی با هم در هم تنیده هستن بعد از اونا میشه ذرات بنیادی و گرانش که البته این اولویت بندی صرفا بر اساس موجود بودن پوزیشن خالی واسه دکتری هستش ولی واسه مستر چون معمولا فاندی در کار نیست پوزیشن زیاده . المان چون ریسرچ محوره معمولا اگه واسه پی اچ دی بخوای اقدام کنی و اگه بخوای نظر استاد رو جلب کنی باید کارت واسه اون استاد جذاب باشه حالا چه با مقاله چه بی مقاله . البته میشه بجای مکاتبه مستقیم با استاد واسه دانشگاه مدارکو فرستاد و از این روش استفاده کرد . برای مستر کار راحتتره و باید شرایط دانشگاه رو دید و سپس اقدام کرد . معدل مهمه و ممکنه در رنک دانشگاه موثر باشه ولی خوشبختانه چون دانشجویان فیزیک میتونن امتحان جی ار ایی سابجکت بدن میتونن اثر معدل کم رو خنثی کنن ولی در کل معدل تو فیزیک پایینه و اونا هم این رو میدونن.
    از دانشگاههای خوب میشه به مونیخ اشاره کرد و همچنین موسسه ماکس پلانک ، البه این رو میشه از رو رنک-رشته دانشگاهها فهمید .
    امیدوارم اطلاعات کلی که نوشتم مفید باشه

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من فارغ التحصیل فوق لیسانس ریاضی مالی از دانشگاه شیخ بهایی اصفهان با معدل 16.71هستم (لیسانس راهم از دانشگاه پیام نور اصفهان گرفتم) ولی قصدارم دوباره برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم. یه مقاله در کنفرانس بین المللی ریاضی داخلی دارم و در حال نوشتن دومی هستم که قصددارم در یک ژورنال ISI به چاپ برسانم. وضعیت زبانم خوب است و اساتیدم می گویند می توانم ایلتس 7 را بیاورم ودر حال حاضر در حال تدریس در دانشگاه آزاد وغیر انتفاعی هستم. من بیشتر قصد دارم برای کانادا و یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم ولی نمی دانم در بین کشورهای اروپایی کدامیک در رشته مالی قویتر هستند؟ خودم فکر می کنم آلمان وفرانسه بهتر هستند ولی خیلی نمی توانم تصمیم درست بگیرم؟ در ضمن اگر بخواهم برای آلمان یا فرانسه اقدام کنم یاد گرفتن زبان آلمانی یا فرانسوی میتونه یک پوئن مثبت در رزومه من باشد؟ دوستان لطفا مرا راهنمایی کنید

سلام. کسی راجبه medical physices یا bio physics چیزی میدونه؟ کدوم دانشگاه ها داره؟

Junior Member

سلام اگر کسی‌ به دکترای فیزیک در آمریکا علاقمند هست به من پیام بده یک موقعیت با فاند کامل میشناسم

سلام. از محبت شما ممنون. لطفا در مورد موقعیت که فرمودید راهنمایی ام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)