صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 90

موضوع: علوم پایه، ریاضی، فیزیک، آمار و ...

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : علوم پایه، ریاضی، فیزیک، آمار و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mfb1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس شیمی محض معدل 12 و ارشد شیمی تجزیه معدل 15 دارم هر دو از دانشگاه های دولتی، 3 ساله که فارغ التحصیل شدم مقاله ندارم، می خواستم بدونم آیا شانسی هست برای گرفتن پذیرش برای ارشد مجدد یا دکترا؟ با توجه به اینکه معدل لیسانسم خیلی خرابه آیا اونا ملاک پذیرش رو میذارن روی معدل لیسانس؟یا اینکه به معدل ارشد نگاه می کنن؟

ممنونم

سلام
    به دکترا فکر نکنین اصلا. متاسفانه نمیشه و معدل هم خیلی مهمه. برای ارشد شاید بشه اما بازم احتمالش زیاد نیست. باز اگه آلمانی بخواین بخونین یه چیزی، اگه انگلیسی بخواین شانستون واقعا کمه. خیلی ها از ایران و هند و پاکستان و اینا هستن که شرایطشون خیلی از شما بهتره.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط mfb1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس شیمی محض معدل 12 و ارشد شیمی تجزیه معدل 15 دارم هر دو از دانشگاه های دولتی، 3 ساله که فارغ التحصیل شدم مقاله ندارم، می خواستم بدونم آیا شانسی هست برای گرفتن پذیرش برای ارشد مجدد یا دکترا؟ با توجه به اینکه معدل لیسانسم خیلی خرابه آیا اونا ملاک پذیرش رو میذارن روی معدل لیسانس؟یا اینکه به معدل ارشد نگاه می کنن؟

ممنونم
    با توجه به اینکه مقاله ای ندارید و احتمالا کار خاصی توی ارشد انجام ندادید که با اون بتونید یه رزومه خوب بنویسید به نظرم بهتره برای ارشد مجدد اقدام کنید. معدل ارشدتون شاید نکته مثبتی باشه اما نمیتونه پایین بودن معدل لیسانس رو از بین ببره. شانس دارید من خیلی دیدم با معدل 12 المان ارشد قبول شدن. گپ تحصیلی رو هم میشه بگید داشتید کار میکردید یا زبان میخوندید. بهتره اگه مدرک زبان ندارید شروع به یادگیری زبان آلمانی کنید که شانس پذیرشتون بالا بره.
    البته همه اینها با این فرض بود که شما تو ارشد کار خاصی انجام ندادید که بتونید الان تو رزومه بنویسید
    اگه مثلا تز خیلی خوبی داشتید که ازش دفاع کردید میتونید اونو بیارین تو رزومتون و اصلا برای دکترا اقدام کنید. برای دکترا فقط مهمه که استادی که باهاش میخواهید کار کنید شما رو قبول کنه و اون میگه ایا این معدل پایینه یا مثلا مهم نیست و شما کارتون خیلی خوبه.

سلام
    از دوستان کسی هست که برای دانشگاه HAW-HAMBURG اپلای کرده باشه یا اطلاعاتی از این دانشگاه داشته باشه ؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان من کارشناسی رشته آمار با معدل ۱۳.۳۰ دانشگاه روزانه دارم. تصمیم دارم برای مستر آمار اقدام کنم میشه راهنمایی کنید کدام دانشگاه ها مستر آمار در آلمان ارائه میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HamidT نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی هست که برای دانشگاه HAW-HAMBURG اپلای کرده باشه یا اطلاعاتی از این دانشگاه داشته باشه ؟؟؟
    سلام
    من مکاتباتی با این دانشگاه کردم، بپرسید اگر بلئ باشم حتما پاسخ میدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, K. N.Toosi University of Technology

salam be hemeie doostan
    too ye danshgahe RWTH Aachen, Germany, reshteye master e applied mathematics betore kamel be english rah andazi shode. Alaghe mandan apply konan. Jaye badi nist

https://www.igpm.rwth-aachen.de/stud...iedmathematics

https://www.rwth-aachen.de/cms/root/...ionale/?lidx=1

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Stern نمایش پست ها

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: فیزیک حالت جامد

معدل ارشد:16.35
    رشته ارشد:فیزیک حالت جامد
    دانشگاه ارشد:دانشگاه تبریز
    معدل لیسانس:15.87
    رشته لیسانس:فیزیک حالت جامد و الکترونیک
    دانشگاه لیسانس:دانشگاه تبریز
    مدرک زبان انگلیسی:فعلا امتحان ندادم ولی سطح زبان انگلیسیم خوبه و میتونم بالای 100 بگیرم
    مدرک زبان آلمانی: امتحان ندادم ولی کلاس رفتم و میتونم در سطح A1 باشم
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:استعدادهای درخشان بودم

دانشگاه مورد نظر در آلمان:
    پذیرش با فاند کامل که بتونم هزینه های تحصیل و روزمره رو ساپورت کنم میخوام. ضمن اینکه من دکترا هم از دانشگاه دولتی قبول شدم و بعد از 1 ترم انصراف دادم. چون اصلا ازش راضی نبودم به خصوص که من تز ارشدم در مورد نانو بود ولی چون استاد راهنمای خودم بازنشسته بودن و از هیات علمی های دیگه ی دانشکده هم یکیشون استاد تمام بودن و بقیه هم به فیلدشون نمیخورد لذا نتونستم مقاله ای چاپ کنم. و الان 4 سال از انصراف دکترای من میگذره ایا شانسی برای پذیرش با فاند دارم ؟ ممنونم

Junior Member

سلام دوستان من تو کار با سایت https://www.daad.de/en/ مشکل دارم. برای سرچ موقعیت های دکتری تو فیزیک حالت جامد تو قسمت field of study میزنم mathematics, natural sciences و تو قسمت key words هم solid state و زبان کورس هم انگلیسی و نوع کورس رو PHD میزنم بعد 4 تا موقعیت میاره که وقتی میخونمشون دقیقا نمیدونم به طور خاص روی چی دارن کار میکنن تو اون پروگرم. فک میکنم باید قسمت Description/content رو بخونم که میخونم ولی خیلی کلی مطلب نوشتن. میشه راهنماییم کنین؟ ممنونم از راهنماییهاتون

Junior Member

دوستان من با اینکه گراشم توی ارشد حالت جامد هست ولی تز ارشدم مربوط به پلاسمونیک هست که به برهمکنش ماده-نور مربوطه و بیشتر حالت فوتونیک و لیزر داره. توی سرچ برای پیدا کردن استاد الان دچار مشکل شدم. میشه درباره ی نحوه ی سرچ برای پیدا کردن استاد برای مقطع دکترا کمکم کنید؟ من میرم تو سایت دانشگاه های مختلف امریکا و کانادا و المان ولی این خیلی گیجم میکنه و بسیار هم زمانبره. ایا اطلاع دارید که تو کدوم دانشگاه های امریکا یا کانادا بیشتر راجب پلاسمونیک کار میشه؟ ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط hopefull نمایش پست ها
    دوستان من با اینکه گراشم توی ارشد حالت جامد هست ولی تز ارشدم مربوط به پلاسمونیک هست که به برهمکنش ماده-نور مربوطه و بیشتر حالت فوتونیک و لیزر داره. توی سرچ برای پیدا کردن استاد الان دچار مشکل شدم. میشه درباره ی نحوه ی سرچ برای پیدا کردن استاد برای مقطع دکترا کمکم کنید؟ من میرم تو سایت دانشگاه های مختلف امریکا و کانادا و المان ولی این خیلی گیجم میکنه و بسیار هم زمانبره. ایا اطلاع دارید که تو کدوم دانشگاه های امریکا یا کانادا بیشتر راجب پلاسمونیک کار میشه؟ ممنونم
    درود
    پیدا کردن استاد مناسب که به تخصصتون مربوط باشه واقعا زمان بره و تقریبا هیچ کس نمیتونه کمکتون کنه مگر اینکه دقیقا تخصص شما رو داشته باشه و اومده باشه آلمان.
    لیست دانشگاه ها رو باید سرچ کنید و دونه دونه نگاه کنید ببینید هر دانشگاه آیا این چیزی که شما میخواهید رو داره یا نه.
    علاوه بر دانشگاه ها میتونید موسسه های پژوهشی زیر نظر دانشگاه ها مثل Leibniz , maxplanck , fraunhofer رو هم نگاه کنید. این موسسه ها تو هر شهر هستن و روی یه موضوع خاصی کار میکنن. رشته شما الان تقریبا تو تمام دانشگاه ها هست چون مربوط به فیزیک هست و فیزیک هم جزو علوم طبیعی هست پس کار سختی نیست پیدا کردن پوزیشن.
    فرآیند پیدا کردن دانشگاه و استاد برای دکترا زمان بره و باید صبور باشید و فقط خودتون میتونید این کار رو بکنید. به ده تا استاد که ایمیل بزنید تازه یکم آشنا میشید و براتون راحتتر میشه.

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)