نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 216 از 1841 نخستنخست ... 1161662062072082092102112122132142152162172182192202212222232242252262663167161216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

در ضمن من تا حالا چندین پیغام خصوصی گرفتم در مورد شرایط و مدارکی که برای مادرم تقاضای ویزا کردم امیدوارم به درد شما هم بخورد و هم من کمتر تک تک جواب بدم!
    شرایط ما:
    اول اینکه من و همسرم با هم اقدام کردیم برای مادرم یعنی دعوت نامه از طرف هر دوست و هر و مدارک فرستادیم (آن لاین)
    من از 2007 ساکن کانادا هستم و شهروند هستم و از بدو ورود کار میکردم شاغل همسرم از 2006 اینجاست و از اول کار میکرد و PR هست. ( این را برای این ذکر میکنم که در صورتی که بیمه بیکاری و کمک دولتی گرفته باشید یا کار نکنید شانس اینکه بتونید اسپانسر والدین بشید پایین میاد)
    مدارک :
    دعوت نامه . شامل خود نامه و کارت شناسایی ما
    مدارک مالی :
    -6ماه آخر کارکرد بانک + پس انداز.
    - فرم های مالیاتی پارسال هر دو T4
    - recent notice of assessment
    - بیمه درمانی برای یکسال برای مادرم
    -نامه از محل کار هر دوی ما با ذکر در آمد و شرایط کاری
    زمان شروع پروسس اول نوامبر ، ایمیل اول برای مدیکال 13 نوامبر ،پاس رکوست 5 دسامبر

سلام
    ممنون دوست عزیز خیلی لطف کردی،چه خوب خدا روشکر که نگرانی از این بابت نداری و مادرتون میاد پیشتون امیدوارم همینطوریکه گفتین، شانس با منم یار باشه چون وکلا که جواب درست و حسابی نمیدند یکی هست که میگه 5000 دلار میگیره تا بتونه خواهرم رو از طریق توریستی بیاره و راستش من زیاد مطمئن نیستم کاری انجام بده، کمک دولتی و وام هم تا حالا نگرفتیم همسرم 22 ساله اینجاست و شاغل هست و خودم هم 9ماهه اومدم و فعلا" بیکارم ، الان با این شرایط واقعا" نمیدونم چیکار کنم چون شنیدم آنکارا فایلها رو خیلی نگه میداره و اینکه شرایط خواهرم بنا به صحبت چندتا از وکلا که ازشون پرسیدم خاص هست و ممکن نیست بهش ویزا بدن! و اینقدر نگرانم که اصلا" نمیدونم چطوری و از کجا شروع کنم؟
    بازم ممنون از راهنماییت
    هستی

نقل قول نوشته اصلی توسط negnegy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.اول اینکه اقدام کنید و ایشون ویزا نگیرن خیلی بهتر است که کلا اقدام نکنید! حداقل تلاش کردید. دوم اینکه پارسال عروسی یکی از دوستهای ایرانی ما بود اینجا تو کانادا و جز پدر و مادر , حتی خواهر برادر عمه خاله عمو همه ویزا گرفتند حتی پسر عموی 16 ساله هم ویزا گرفت! یعنی یه دلیل خوب داشته باشی شانس ویزا خیلی بیشتره. حتما شرایطتتون رو تو دعوت نامه بنویسید و با نامه دکتر و غیره و سعی کنید دعوتنتامه از طرف هم شما هم همسر باشد و امیدوارم نتیجه بگیرید . فقط زود زود اقدام کنید. من واقعا درکت میکنم چون خودم هم 6 ماهه باردار هستم البته بی خطر تا اینجا ولی واقعا دست تنها سخته.
    ویرایش توسط hasti_star90 : December 25th, 2013 در ساعت 12:37 AM

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_star90 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون دوست عزیز خیلی لطف کردی،چه خوب خدا روشکر که نگرانی از این بابت نداری و مادرتون میاد پیشتون امیدوارم همینطوریکه گفتین، شانس با منم یار باشه چون وکلا که جواب درست و حسابی نمیدند یکی هست که میگه 5000 دلار میگیره تا بتونه خواهرم رو از طریق توریستی بیاره و راستش من زیاد مطمئن نیستم کاری انجام بده، کمک دولتی و وام هم تا حالا نگرفتیم همسرم 22 ساله اینجاست و شاغل هست و خودم هم 9ماهه اومدم و فعلا" بیکارم ، الان با این شرایط واقعا" نمیدونم چیکار کنم چون شنیدم آنکارا فایلها رو خیلی نگه میداره و اینکه شرایط خواهرم بنا به صحبت چندتا از وکلا که ازشون پرسیدم خاص هست و ممکن نیست بهش ویزا بدن! و اینقدر نگرانم که اصلا" نمیدونم چطوری و از کجا شروع کنم؟
    بازم ممنون از راهنماییت
    هستی
    هستی جان من یادمه همون 7 سال پیش که تو تهران جلوی در سفارت کانادا 5 صبح صف میبستیبم برای ویزا یک آقایی جلوی منو گرفت که من وکیل هستم و 1 میلیون میگیرم برات ویزای تضمینی میگیرم! حالا من پذیرش فوق داشتم با فاند کامل ! وقتی بهش گفتم گفت پس 500 هزار تومان میگیرم فرم رو برات پر میکنم!!! بگذریم که من خودم (مثل 90 درصد بقیه مردم) اقدام کردم و سه هفته ای ویزام رو گرفتم. اما تو همون صف هم خیلی ها رفتند سراغ وکیل.
    این که وکیل خوبه یا بد من اصلا تجربه ندارم و قضاوت نمیکنم. به نظر من برای کیس های پیچیده مثل پ ن ا ه ن د گ ی شاید خوب باشه ولی واسه یه ویزای توریستی ساده نمیدونم آیا وکیل معجزه میکنه یا نه!
    به نظم شما از همین حالا شروع کن آنلاین اقدام کن. خیلی راحته شاید 20 دقیقه بیشتر وقت نبره و تمام مدارک بالا که گفتم( منهای بیمه) رو جور کن و PDF کن و ضمیمه کن. میتونی به عونان ررزنتیو خواهرت پر کنی یا حتی خود خواهرت هم میتونه راحت اقدام کنه. الان پروسه آن لاین 1 ماه وقت میبره! امیدوارم شرایط فیزیکی که داری افسر رو قانع کنه که به خواهرت ویزا بدن. ضمنا اگر خواستی من میتونم دعوتنامه ات رو که نوشتی به همسرم که نیتیو هست نشون بدم که برات چک / ادیت کنه.

خیلی ممنون دوست عزیز ،کمک بزرگی بهم کردی الان خیالم کمی راحت شد که اونقدرها هم که میگن سخت نیست! حق با شماست راستش من برای کیس خودم (اسپانسرشیپ همسر) وکیلم 8 ماه کارم را به تعویق انداخت!برای همین زیاد نمیشه روی قولهایی که میدند حساب کرد،
    اگه مایل باشی شماره تماس و ایمیلم رو برات تو پیام خصوصی میزارم که دعوتنامه رو برات بفرستم ،فقط نمیدونم که آنلاین کجا باید برم که مربوط به دعوت نامه برای خواهر باشه (به غیر از والدین) راستش من تصمیم داشتم که یه نامه از mp بگیرم و ضمیمه کنم،به نظرت این میتونه تاثیر داشته باشه ؟
    شاد باشی

هستی جان من یادمه همون 7 سال پیش که تو تهران جلوی در سفارت کانادا 5 صبح صف میبستیبم برای ویزا یک آقایی جلوی منو گرفت که من وکیل هستم و 1 میلیون میگیرم برات ویزای تضمینی میگیرم! حالا من پذیرش فوق داشتم با فاند کامل ! وقتی بهش گفتم گفت پس 500 هزار تومان میگیرم فرم رو برات پر میکنم!!! بگذریم که من خودم (مثل 90 درصد بقیه مردم) اقدام کردم و سه هفته ای ویزام رو گرفتم. اما تو همون صف هم خیلی ها رفتند سراغ وکیل.
    این که وکیل خوبه یا بد من اصلا تجربه ندارم و قضاوت نمیکنم. به نظر من برای کیس های پیچیده مثل پ ن ا ه ن د گ ی شاید خوب باشه ولی واسه یه ویزای توریستی ساده نمیدونم آیا وکیل معجزه میکنه یا نه!
    به نظم شما از همین حالا شروع کن آنلاین اقدام کن. خیلی راحته شاید 20 دقیقه بیشتر وقت نبره و تمام مدارک بالا که گفتم( منهای بیمه) رو جور کن و PDF کن و ضمیمه کن. میتونی به عونان ررزنتیو خواهرت پر کنی یا حتی خود خواهرت هم میتونه راحت اقدام کنه. الان پروسه آن لاین 1 ماه وقت میبره! امیدوارم شرایط فیزیکی که داری افسر رو قانع کنه که به خواهرت ویزا بدن. ضمنا اگر خواستی من میتونم دعوتنامه ات رو که نوشتی به همسرم که نیتیو هست نشون بدم که برات چک / ادیت کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی=دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط نونا1362 نمایش پست ها
    دوستان کسی بوده که بعد از 11 دسامبر برای ویزای توریستی اقدام کرده باشه ؟ میخوام بدونم برای بایومتریک چی کار کردن .اصلا ازشون خواستن یا نه ؟
    بالاخره بعد از مشکلات مربوط به ارسال مدارک، توانستم روز 22 دسامبر سابمیت کنم و در همان روز 22 دسامبر برایم پیام آمد که مدارک دریافت ، بررسی و تصمیم گیری هم شده است و از زمان تاریخ نامه یک ماه فرصت داریم تا به یکی از مراکز جهت بایومتری مراجعه کنیم. باید گذرنامه و پرینت نامه سفارت را شخصا" ببریم و بعد از آن نامه تایید و یا مخالفت با ویزا را برایمان بفرستند. جهت اطلاع بنده و همسرم برای دومین بار است که تقاضا کرده ایم. سال قبل سینگل (ویزا دادند) و امسال مالتیپل که هنوز مشخص نیست که می دهند یانه.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_star90 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز ،کمک بزرگی بهم کردی الان خیالم کمی راحت شد که اونقدرها هم که میگن سخت نیست! حق با شماست راستش من برای کیس خودم (اسپانسرشیپ همسر) وکیلم 8 ماه کارم را به تعویق انداخت!برای همین زیاد نمیشه روی قولهایی که میدند حساب کرد،
    اگه مایل باشی شماره تماس و ایمیلم رو برات تو پیام خصوصی میزارم که دعوتنامه رو برات بفرستم ،فقط نمیدونم که آنلاین کجا باید برم که مربوط به دعوت نامه برای خواهر باشه (به غیر از والدین) راستش من تصمیم داشتم که یه نامه از mp بگیرم و ضمیمه کنم،به نظرت این میتونه تاثیر داشته باشه ؟
    شاد باشی

هستی جان:
    اول یادت باشه که افسری برای ویزا تصمیم میگیره یه انسان هست با تمام عواطف انسانی و همچنین منطق انسانی. تو باید با مدارکت قانعش کنی نیاز داری خواهرت بیاد و باید قانعش کنی خواهرت برمیگرده. تا جایی که میتونی مدارک جمع کن برای اثبات این دو مورد. چیزی که من بالا لیست کردم مینیموم مدارک هست. نامه از دکترت ، بیمارستان.حتما ذکر کن مادرت بیماره و نمیتونه بیادو غیره. و نامه از نماینده پارلمان خیلی خیلی تاثیر داره شک نکن. حالا طریقه اقدام کردن:
    چیزی به نام ویزای خواهر وجود نداره: خواهرت به عنوان توریست اقدام میکنه. دلیل دیدارش اون وقت میشه مراقبت از شما.
    اول این صفحه رو بخون :
    http://www.cic.gc.ca/english/visit/tourist.asp

بعد برو این صفحه رو بخون:
    http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/getting-started.asp

بعد شروع کن بزن start my application
    خط به خط بخون و دقیق جواب بده. این جوری فایل آغاز میشه. البته شما در طول مدت پر کردن خودت رو میزاری جای خواهرت و پر میکنی. اسکن پاسپورت خواهر و غیره لازمت میشه. آخرش هم میپرسه آیا از Representative استفاده کردی که میتونی بگی بعله چون تو جای خواهرت پر کردی . بازم سوال یا کمک خواستی حتما بپرس.

پی نوشت:
    - من بالا یادم رفت بنویشم برای سوپر ویزا به Proof of Relationship نیاز دارید که من ترجمه شناسنامه خودم و مادرم و ضمیمه کردم برای این موضوع. ولی برای خواهرت مشمول نمیشه.
    ویرایش توسط negnegy : December 27th, 2013 در ساعت 03:52 AM

عزیزم ممنون از راهنماییت، من برای mp ایمیل فرستادم ولی جواب داد که تا 6 ژانویه تعطیل هستند حالا صبر میکنم تا نامه mp رو اگه دادند ضمیمه کنم و نامه دکتر و بیمارستان ، فقط نمیدونم که اینها رو چطوری باید بفرستم چون درخواست آنلاین هست؟
    راستی مدارک مورد نیاز رو تو سایت زده ؟ و مالیات پارسال الزامی هست؟ اگه قرارداد کار و چک دریافت و نامه شرکت باشه؟
    قربانت/هستی

هستی جان:
    اول یادت باشه که افسری برای ویزا تصمیم میگیره یه انسان هست با تمام عواطف انسانی و همچنین منطق انسانی. تو باید با مدارکت قانعش کنی نیاز داری خواهرت بیاد و باید قانعش کنی خواهرت برمیگرده. تا جایی که میتونی مدارک جمع کن برای اثبات این دو مورد. چیزی که من بالا لیست کردم مینیموم مدارک هست. نامه از دکترت ، بیمارستان.حتما ذکر کن مادرت بیماره و نمیتونه بیادو غیره. و نامه از نماینده پارلمان خیلی خیلی تاثیر داره شک نکن. حالا طریقه اقدام کردن:
    چیزی به نام ویزای خواهر وجود نداره: خواهرت به عنوان توریست اقدام میکنه. دلیل دیدارش اون وقت میشه مراقبت از شما.
    اول این صفحه رو بخون :
    http://www.cic.gc.ca/english/visit/tourist.asp

بعد برو این صفحه رو بخون:
    http://www.cic.gc.ca/ctc-vac/getting-started.asp

بعد شروع کن بزن start my application
    خط به خط بخون و دقیق جواب بده. این جوری فایل آغاز میشه. البته شما در طول مدت پر کردن خودت رو میزاری جای خواهرت و پر میکنی. اسکن پاسپورت خواهر و غیره لازمت میشه. آخرش هم میپرسه آیا از Representative استفاده کردی که میتونی بگی بعله چون تو جای خواهرت پر کردی . بازم سوال یا کمک خواستی حتما بپرس.

پی نوشت:
    - من بالا یادم رفت بنویشم برای سوپر ویزا به Proof of Relationship نیاز دارید که من ترجمه شناسنامه خودم و مادرم و ضمیمه کردم برای این موضوع. ولی برای خواهرت مشمول نمیشه.

دوستان سلام
    من می خواهم برای پدر و مادرم اقدام کنم. اگر پدر و مادر با هم بخواهند اقدام کنند و یکی applicant اصلی باشد و دیگری همراه، مدارک و فرم ها را باید چه طوری پر کرد؟
    به علاوه در کجا باید درج کنم که یک نفرشون همراه دیگری است و applicant اصلی کدام است.؟
    مبلغ پرداخت برای هر نفر باید باشد؟
    شانس گرفتن دونفر به صورت درخواست همراه بیشتر است یا انفرادی؟
    بینهایت ممنون می شم اگر مرا راهنمایی بفرمایید. با تشکر از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seniormarjan نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من می خواهم برای پدر و مادرم اقدام کنم. اگر پدر و مادر با هم بخواهند اقدام کنند و یکی applicant اصلی باشد و دیگری همراه، مدارک و فرم ها را باید چه طوری پر کرد؟
    به علاوه در کجا باید درج کنم که یک نفرشون همراه دیگری است و applicant اصلی کدام است.؟
    دوست عزیز ، پدر و مادر شما هر کدام یک متقاضی اصلی ویزای کانادا محسوب میشن هرجند که مایل هستند به همراه یکدیگر سفر کنند، و برای هر نفر باید فرم جداگانه تکمیل شود و هزینه ویزا نیز برای هر نفر پرداخت شود و البته که شانس ویزا در صورت تقاضای دو نفر با هم کمتر میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی=دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط seniormarjan نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اگر قصد دارید بصورت آنلاین اقدام کنید، فردی را که از لحاظ مالی قوی تر است به عنوان اصلی و نفر دوم همراه ایشان خواهند بود. در زمان ایجاد فایل مشخصات فرد اصلی را وارد کنید و در پاسخ به سوالی که می پرسد : "آیا شخص دیگری شما را همراهی می کند؟" پاسخ مثبت بدهید. در این صورت سوالاتی هم در مورد فرد همراه مطرح می شود که با پاسخ دادن به آنها بصورت اتوماتیک فرم ها برای ایشان هم آورده می شود. در صورتی که با پست اقدام می کنید فرقی ندارد که چه کسی اصلی و چه کسی فرعی باشد و باید برای هردو نفر فرم ها را تکمیل و پرینت بگیرید و به همراه مدارک خواسته شده پست کنید. اگر پیشینه سفرهای قبلی آنها خوب باشد و مدارک مالی مناسبی داشته باشند، مشکلی برای ارسال تقاضای هر دو نفر پیش نمی آید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)