صفحه 32 از 45 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 447

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

Junior Member javoon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط tahghighisi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    جواب اسکولارشیپ 20 اگوست چه زمانی اعلام خواهد شد؟
    فکر کنم اواخر نوامبر و یا اوایل دسامبر (حدود 2ماه دیگه)

سلام ایا برای اپلای به این دانشگاه ایمیل فرم اکادمیک ریفری ریپورت توسط استاد ها نیاز و الزامی است؟
    من هر چی در قسمت How to apply سرچ می کنم(https://www.uts.edu.au/research-and-...-uts/how-apply) اصلا به این مورد اشاره نکرده و تو مراحلش نیست.
    فقط تو زمان اپلای ما مشخصات دو تا ریفری رو وارد کردیم. همین.
    و اون چیزی که من دیدم این بود که تو اون فرم برای دانشجویان استرالیایی مثل این که فرم نیاز است
    Domestic Students only: Referees will be required to submit a Referee Report to the Graduate Research School. It is
    your responsibility to ensure that your referees return these reports to the Graduate Research School.
    لطفا راهنمایی نمایید که همین که تو فرم انلاین مشخصات و ایمیل رو وارد کردیم کافی است؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

سلام ایا برای اپلای به این دانشگاه ایمیل فرم اکادمیک ریفری ریپورت توسط استاد ها نیاز و الزامی است؟
    من هر چی در قسمت How to apply سرچ می کنم(https://www.uts.edu.au/research-and-...-uts/how-apply) اصلا به این مورد اشاره نکرده و تو مراحلش نیست.
    فقط تو زمان اپلای ما مشخصات دو تا ریفری رو وارد کردیم. همین.
    و اون چیزی که من دیدم این بود که تو اون فرم برای دانشجویان استرالیایی مثل این که فرم نیاز است
    Domestic Students only: Referees will be required to submit a Referee Report to the Graduate Research School. It is
    your responsibility to ensure that your referees return these reports to the Graduate Research School.
    لطفا راهنمایی نمایید که همین که تو فرم انلاین مشخصات و ایمیل رو وارد کردیم کافی است؟
    با تشکر
    سلام..

مطمئن نیستم ولی فکر کنم لازم باشه که رفری ها فرم PDF پر شده رو ایمیل کنن. حداقل برا من اینطوری بود که بعد از ارسال اولین ایمیل وضعیت Status تغییر کرد.. چون ایمیلی برای رفری ها از طرف دانشگاه نمیاد پس قاعدتن باید فرم ایمیل بشه..
    از اینجا میتونید فایل PDF رو دانلود کنید. دقت کنید که تا 31 اکتبر مهلت دارید. اگه باز شک دارید بهترین کار اینه که ازشون بپرسید (Int.Research@uts.edu.au). معمولن زود جواب میدن..

موفق باشید..

محمد جان .
    ببخشید می شه لینکی در سایت دانشگاه اشاره کرده باشه برای اپلای و مراحل ان دو تا ریفری باید فرم رو ارسال کنند رو اعلام نمایید? جز اون فایل پی دی افی که لینکش رو گذاشتید؛ اگر کسی بخواهد اپلای کند در هیچ جای سایت اشاره نکرده برای رفری ها و برای پر کردن به این لینک اشاره کنه . شاید اشتباه می کنم. اگر هست لطفا اطلاع دهید
    همچنین یک سوال دیگه الان وضعیت پرونده اپلیکشن شما به چه صورته ؟ برای من زده
    Staus: Unassessed; Progress: Pending GRS

.................................................. ...............
    نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام..

مطمئن نیستم ولی فکر کنم لازم باشه که رفری ها فرم PDF پر شده رو ایمیل کنن. حداقل برا من اینطوری بود که بعد از ارسال اولین ایمیل وضعیت Status تغییر کرد.. چون ایمیلی برای رفری ها از طرف دانشگاه نمیاد پس قاعدتن باید فرم ایمیل بشه..
    از اینجا میتونید فایل PDF رو دانلود کنید. دقت کنید که تا 31 اکتبر مهلت دارید. اگه باز شک دارید بهترین کار اینه که ازشون بپرسید (Int.Research@uts.edu.au). معمولن زود جواب میدن..

موفق باشید..

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

محمد جان .
    ببخشید می شه لینکی در سایت دانشگاه اشاره کرده باشه برای اپلای و مراحل ان دو تا ریفری باید فرم رو ارسال کنند رو اعلام نمایید? جز اون فایل پی دی افی که لینکش رو گذاشتید؛ اگر کسی بخواهد اپلای کند در هیچ جای سایت اشاره نکرده برای رفری ها و برای پر کردن به این لینک اشاره کنه . شاید اشتباه می کنم. اگر هست لطفا اطلاع دهید
    همچنین یک سوال دیگه الان وضعیت پرونده اپلیکشن شما به چه صورته ؟ برای من زده
    Staus: Unassessed; Progress: Pending GRS

.................................................. ...............
    منم مثل شما لینکی ندیدم. همونطور که خودتون میدونید برا UTS باید با ایجنت مدارکو تایید کرد. اونجا بهم گفتن که لازمه وگرنه پیش نمیره.
    وضعیت Status منم مثل شما (Pending GRS) هست. با این توصیفات شاید نیاز نباشه. ولی ارزش ریسک کردن نداره. بخاطر فرم رفری کار آدم پیش نره زور داره. چرا نمیپرسی؟ اینطوری خیالت راحت میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    منم مثل شما لینکی ندیدم. همونطور که خودتون میدونید برا UTS باید با ایجنت مدارکو تایید کرد. اونجا بهم گفتن که لازمه وگرنه پیش نمیره.
    وضعیت Status منم مثل شما (Pending GRS) هست. با این توصیفات شاید نیاز نباشه. ولی ارزش ریسک کردن نداره. بخاطر فرم رفری کار آدم پیش نره زور داره. چرا نمیپرسی؟ اینطوری خیالت راحت میشه

سلام
    حتما باید توصیه نامه رو استادتون ارسال کنه این لینک راهنمایی لازم رو داره حتما انجام بدید.
    https://www.uts.edu.au/sites/default...guidelines.pdf

خیلی ممنون از پاسختان
    ولی شواهد حاکی از اینه که نیاز به ارسال فرم referee برای دانشجویان بین مللی نیست. همان طور که در فایل راهنمایی که شما فرستادید امده است:
    If you are an international applicant, please provide contact details of your referees for your online application.

If you are a domestic applicant, please have your referee reports can either be sent directly to the Graduate Research School by your referees, or posted in sealed envelopes with the referee’s signature across the seal.
    همچنین من برای بررسی بیشتر فرم referee رو دانلود کردم و دیدم که ایمیلی که برای ارسال فرم است
    Please return the form to the Graduate Research School by email, in person, fax or post.
    Email: grs@uts.edu.au
    مال دانشجویان بومی خودشونه نه بین المللی
    ایمیل ها در انتهای فایل راهنما که فرستاده بودید به این صورت بود
    Email: grs@uts.edu.au for domestic applications
    int.research@uts.edu.au for international applications

ولی در فرم referee فقط ایمیل دانشجویان بومی اومده بود

برای اطمینان بیشتر من به خود دانشگاه ایمیل می زنم و نتیجه رو اعلام می کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط javoon نمایش پست ها
    سلام
    حتما باید توصیه نامه رو استادتون ارسال کنه این لینک راهنمایی لازم رو داره حتما انجام بدید.

همون طور که حدس زده بودم برای دانشجویان بین المللی referee نمی خواد همین که در فرم ان لاین اپلای اوردید مشخصاتشون رو کافیه
    اینم جوابشون در پاسخ به به ایمیلم که این مورد رو پرسیده بودم:
    As you have applied as an international student you are not required to complete referee reports.
    You are only required to provide the contact details of 2 academic referees, so that the faculty can
    contact them if it becomes necessary during the assessment of your application. I hope this answers
    your query.

Kind regards,

Mong Nguyen
    Graduate Research Officer|Research Growth and Capacity
    Graduate Research School
    GRS Phone: +61 2 9514 1336
    ​University of Technology Sydney
    T. +61 (02) 9500 0000
    M. +61 (0) 405 683 000
    PO Box 123 Broadway NSW 2007 Australia
    نقل قول نوشته اصلی توسط javoon نمایش پست ها
    سلام

یکی از دوستانم این مورد referee رو پرسید و در پاسخ به ایمیلش گفتن که برای دانشجویان خارجی مثل ما نیاز به تکمیل فرم پی دی اف رفری نیست و فقط کافیه اطلاعاتتون رو وارد کنید
    اگر نیاز باشه با رفری ها تماس می گیرن
    جوابی که دوستم برام ارسال کرد این بود
    As you have applied as an international student you are not required to complete referee reports.
    You are only required to provide the contact details of 2 academic referees, so that the faculty can
    contact them if it becomes necessary during the assessment of your application. I hope this answers
    your query.

Kind regards,

Graduate Research School
    T. +61 (02) 9500 0000
    M. +61 (0) 405 683 000

یکی از دوستانم این مورد referee رو پرسید و در پاسخ به ایمیلش گفتن که برای دانشجویان خارجی مثل ما نیاز به تکمیل فرم پی دی اف رفری نیست و فقط کافیه اطلاعاتتون رو وارد کنید
    اگر نیاز باشه با رفری ها تماس می گیرن
    جوابی که دوستم برام ارسال کرد این بود
    your query.

Kind regards,

Graduate Research School
    T. +61 (02) 9500 0000
    M. +61 (0) 405 683 000

تشکر لطف کردید منم مجدد سوال پرسیدم همین رو گفتن منم گفتم قبلا از اساتید خواستم برای شما ارسال کنن که در جواب گفتن چون شما برای HDRتقاضا دادید و به دلیل اینکه هنوز کد دانشجویی ندارد خیلی قابل پیگیری نیست و در صورت نیاز مجدد از شما خواهیم گرفت.(البته من جهت اطمینان توصیه نامه اساتید رو هم توی مدارک آپلود کردم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)