صفحه 45 از 45 نخستنخست ... 3536373839404142434445
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 447 , از مجموع 447

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط moon1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اپلیکیشنم را 15 دسامبر برای ترم بهار سابمیت کردم و مدارکمو هم پست کردم. ولی الان که بیشتر از یک ماه از زمان سابمیت مدارکم میگذره هنوز application status من unassessed نوشته شده. این طبیعیه؟ معمولا چه مدت زمان میبره که اپلیکیشن را بررسی کنن؟

سلام من 20 روز بعد شما سابمیت کردم و برا من هم unassessed هستش. فقط یه نکته رو بگم که مدارکتون رو تا اونجا که میدونم نباید پست میکردید. باید از طریق ایجنت ایمیل می کردید البته نگران نباشید بعد از ددلاین که 15 ژانویه هست هم میشه این کار رو کرد چون برای ایمیل مدارک مهلتی تعیین نکردند.

Junior Member

من مطابق با ایمیلی که بعد از سابمیت اپلیکشن از طرف دانشگاه فرستاده شد مدارک را پست کردم. یعنی الان باید از طریق ایجنت هم مدارک را سابمیت کنم؟

The next step is to post all certified copies of your supporting documentation quoting your UTS ID number to

این متنش بود...

وقتی من داشتم اپلیکیشن رو پر می کردم بالای جایی که باید اسکن مدارک تحصیلی رو آپلود می کردیم نوشته بود دانشجویان بین المللی مدارکشون رو از طریق ایجینت به آدرس Int.Research@uts.edu.au ایمیل کنند (که فکر کنم الان هم قابل مشاهده باشه تو پروفایلتون). برا همین من رفتم پیش ایجینت و بعد از سابمیت همون ایمیلی که شما میگید برا من اومد که در مورد پست مدارک بود ولی چند روز بعد از ارسال مدارکم توسط ایجنت یه ایمیل دیگه برا ایجنت اومد که برا منم CC شده بود و نوشته بود که مدارکتون رسید و چک خواهد شد.

یه نکته دیگه به دوستان بگم چون دیدم بعضی ها اشتباه راهنمایی کرده بودند.

بعد از سابمیت اپلیکیشن هیچ ایمیلی برای اساتیدی که قرار بود من رو توصیه کنند نرفت. بعضی دوستان گفته بودند باید پی دی اف خاصی رو از سایت دانشگاه دانلود کنم و بدم توصیه کننده ها پر کنند و خودشون بفرستند. به نظرم غیر منطقی اومد چون هیچ جا تو اپلیکیشن گفته نشده بود بنابراین ایمیل زدم به دانشگاه و جوابی که گرفتم این بود که برای دانشجویان بین المللی فقط کافیه مشخصات و اطلاعات تماس توصیه کننده ها تو اپلیکیشن وارد شه و در صورت لزوم باهاشون تماس گرفته میشه. بنابراین ممکنه بعدا بهشون ایمیل بزنند یا تماس تلفنی بگیرند و یا اصلا تماسی باهاشون نگیرند.

موفق باشید

Junior Member

الان امکان ارسال مدارک از طریق ایجنت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrst نمایش پست ها
    وقتی من داشتم اپلیکیشن رو پر می کردم بالای جایی که باید اسکن مدارک تحصیلی رو آپلود می کردیم نوشته بود دانشجویان بین المللی مدارکشون رو از طریق ایجینت به آدرس Int.Research@uts.edu.au ایمیل کنند (که فکر کنم الان هم قابل مشاهده باشه تو پروفایلتون). برا همین من رفتم پیش ایجینت و بعد از سابمیت همون ایمیلی که شما میگید برا من اومد که در مورد پست مدارک بود ولی چند روز بعد از ارسال مدارکم توسط ایجنت یه ایمیل دیگه برا ایجنت اومد که برا منم CC شده بود و نوشته بود که مدارکتون رسید و چک خواهد شد.

یه نکته دیگه به دوستان بگم چون دیدم بعضی ها اشتباه راهنمایی کرده بودند.

بعد از سابمیت اپلیکیشن هیچ ایمیلی برای اساتیدی که قرار بود من رو توصیه کنند نرفت. بعضی دوستان گفته بودند باید پی دی اف خاصی رو از سایت دانشگاه دانلود کنم و بدم توصیه کننده ها پر کنند و خودشون بفرستند. به نظرم غیر منطقی اومد چون هیچ جا تو اپلیکیشن گفته نشده بود بنابراین ایمیل زدم به دانشگاه و جوابی که گرفتم این بود که برای دانشجویان بین المللی فقط کافیه مشخصات و اطلاعات تماس توصیه کننده ها تو اپلیکیشن وارد شه و در صورت لزوم باهاشون تماس گرفته میشه. بنابراین ممکنه بعدا بهشون ایمیل بزنند یا تماس تلفنی بگیرند و یا اصلا تماسی باهاشون نگیرند.

موفق باشید

ددلاینی مشخص نکرده برای این کار ولی فکر کنم الان هم مهلت داشته باشه. چون خیلی از بچه ها که از طریق ایجینت مدارکشون رو ارسال نکردند بعدا ازشون خواسته شده که این کار رو بکنند.

در مورد ایجنت

تو سایت خود داشنگاه ایجنت های مورد اعتماد رو تو ایران معرفی کرده و از اونجا میتونید اطلاعات تماسشون رو بگیرید.
    اگر کار سابمیت رو کلا بسپرید به ایجنت ها چیزی حدود یک میلیون هزینه اش می شه در این زمانی که این رو مینویسم. ولی اگر خودتون کارهای اپلیکیشن و سابمیت رو انجام بدید و فقط برای ارسال مدارک تشریف ببرید پیش ایجنت ها این هزینه 400 هزار تومان می شه که باهاتون قرار داد میبندند که اگر ویزاتون اومد عین همون مبلغ (400 هزار تومان) رو بهتون بر می گردونند.

اینم یه نکته دیگه. امیدوارم به درد دوستان بخوره

قبل از سابمیت فکر میکردم که اپلیکیشن 100 دلار استرالیا هزینه داره چون اینطور نوشته شده بود تو سایت دانشگاه
    سابمیت اپلیکیشن بدون هزینه انجام شد. بنابراین از ایجنت سوال پرسیدم که ایشون گفتند که اپلیکیشن دکتری از نوع ریسرچ برای UTS هزینه ای نداره.

این موضوع برا خودم سوال بود گفتم با شما هم در میون بذارم که مثل من سردرگم نباشید.

Junior Member

سلام دوستان
    برای سال 2020 کسی تونسته اکسپت بگیره؟ رشته و میزان فاند رو هم بگید .
    و الان باوجود کرونا برا سال بعد تکلبف چی هست؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)