صفحه 22 از 45 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 447

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sarashsn نمایش پست ها
    سلام
    احتمالن به من هم بورس مشابه شما تعلق بگیرد. یک سوال داشتم، این بورس هزینه های شهریه دانشگاه را ساپرت می کنه؟ یا هزینه های زندگی یا هردو؟؟؟؟؟ بعد اینکه 3 ساله است، اگر دوره دکترا 4 سال بشه چی؟؟؟؟!
    ممنون
    سلام
    یک بورس شهریه را کاملا پرداخت میکنه و دیگری هزینه زندگی را در حد زندگی متوسط
    بعد از 3.5 سال هم خدا بزرگه
    I spring over the spring with the spring in the spring

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    یک بورس شهریه را کاملا پرداخت میکنه و دیگری هزینه زندگی را در حد زندگی متوسط
    بعد از 3.5 سال هم خدا بزرگه
    ﻣﻴﺸﻪ ﺷﺮاﻳﻂﺘﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﮕﻴﺪ ﻛﻪ ﺑﻮﺭﺱ ﮔﺮﻓﺘﻴﻦ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺩاﺷﺘﻴﻦ
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member

Question پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    با توجه به اینکه پروسه ی اپلای PHD رو برای UTS دارم طی می کنم، یک سوال مهم داشتم. من تازه دانشنامه کارشناسیم رو گرفتم و برای گرفتن دانشنامه و ریزنمرات رسمی (فارسی) ارشد اقدام کردم اما طولانی می شه و من باید تو همین یکی دو روز اپلای کنم. دانشگاه ارشد (تهران) خودشون ریز نمراتمو فرستادن پست DHL و من می خوام بدونم که آیا کسی از دوستان می دونن که آیا باید ریز نمرات رسمی فارسی هم همراه مدارک باشد یا فعلن احتیاجی نیست؟!! چون من الان باید اپلای کنم و نمی تونم صبر کنم تا ریز نمرات فارسیمو هم ضمیمه مدارک کنم.
    ممنون میشم اگر کسی از دوستان راهنمایی کنند.

سلام دوستان.
    1- من برای ترم فوریه دکترای برق 2017 پذیرش دارم. ولی هنوز فاند معلوم نشده. مسئول دانشگاه بهم گفت لازم نیست برای فاند اپلای کنم ولی در قسمت فاندها نوشته باید اپلای کنم.
    میخواستم نظرتونو در این مورد بدونم.
    2- و اگه باید برای فاند اپلای کنم به کدومها میتونم اپلای کنم؟
    3- من تا 30 نوامبر وقت دارم ادمیشن دانشگاه رو اکسپت کنم. ایا برای اینکه مشمول فاند بشم باید این ادمیشن رو تا قبل از 20 اگوست اکسپت کنم؟
    خیلی ممنون.

Junior Member

بچه ها ، واسه این دانشگاه فقط باید از طریق دانشگاه اقدام کرد؟ من خودم اپلای کردم ولی این ایمیل رو واسم فرستادن:
    ...In order to be able to conduct these checks and proceed with your application processing, you are required to appoint an UTS Authorised Agent to handle your application.
    Please contact your chosen agent and provide them with your UTS Application ID listed in this email so they can assist you further with the application process. You must provide written authorisation to the agent to allow them to represent you and this authorisation needs to be forwarded to UTS by your chosen agent. Once UTS receives this from the agent, we will proceed with the processing of your application.
    Please note that UTS will not be able to process your application any further until you nominate an UTS Authorised agent.

نقل قول نوشته اصلی توسط Metti_3d نمایش پست ها
    بچه ها ، واسه این دانشگاه فقط باید از طریق دانشگاه اقدام کرد؟ من خودم اپلای کردم ولی این ایمیل رو واسم فرستادن:
    ...In order to be able to conduct these checks and proceed with your application processing, you are required to appoint an UTS Authorised Agent to handle your application.
    Please contact your chosen agent and provide them with your UTS Application ID listed in this email so they can assist you further with the application process. You must provide written authorisation to the agent to allow them to represent you and this authorisation needs to be forwarded to UTS by your chosen agent. Once UTS receives this from the agent, we will proceed with the processing of your application.
    Please note that UTS will not be able to process your application any further until you nominate an UTS Authorised agent.
    برای منم همین ایمیل رو فرستادن

دوستان من چگونگی اپلای این دانشگاه را خونده بودم نوشته بود هم اپلای آنلاین و هم پستی میخوان. منظور از ایجنت یعنی مدارکمونو باید دانشگاه برامون پست کنه؟ یعنی تا قبل از ددلاین دانشگاه باید مدارکون توسط دانشگاه که ارشد میخوندیم پست بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarsantor نمایش پست ها
    دوستان من چگونگی اپلای این دانشگاه را خونده بودم نوشته بود هم اپلای آنلاین و هم پستی میخوان. منظور از ایجنت یعنی مدارکمونو باید دانشگاه برامون پست کنه؟ یعنی تا قبل از ددلاین دانشگاه باید مدارکون توسط دانشگاه که ارشد میخوندیم پست بشه؟
    سلام. لازم نیست پست کنید . من خودم پست نکردم (از دانشگاه پرسیدم) و بعدش دانشگاه گفت باید ببرم ایجنت تایید کنه مدارکمو.

از دوستان اگر کسی هست که در این دانشگاه مشغول تحصیل باشه لطف کنن به من پیام بدن یک سوال مهم دارم.

سلام دوستان

من اپلای کردم این دانشگاه ولی میگه باید اینجنت انتخاب کنین تا پروسه ادامه پیدا کنه. یک سایتی هم معرفی کرد که از توش اینجنت پیدا کنیم ولی کلا ایران توش نیست؟ کسی میدونه چیکار باید کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)