صفحه 25 از 45 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 447

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Computer Networks

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط m_siami نمایش پست ها
    جقدر ازتون گرفتن ؟ کدوم ایجنت رفتین ؟ لازم نبود حتما ایجنت بگیرین
    اگه خودتون هم انجام میدادین مشکلی نداشت و فقط برای تایید مدارک باید پیش ایجنت میرفتین
    من رفتم IDP، آخه قبلا ایجنت های دیگه رو یکیشون رفته بودم جالب نبود، ولی این کاملا قیمت هایی هم که میگفت منطقی بود
    برای این مورد هم چیز خاصی نگرفتن، شاید باندازه پول application fee گرفته باشن (آخه من برای کیس های دیگه ای باهاشون قرارداد بستم)
    میدونم که میتونستم خودم هم اپلای کنم ولی وقتی توی سایت دیدم که توصیه خودشونم همینه رفتم پیش ایجنت
    من در هرصورت باید برای تایید مدارک پیش ایجنت میرفتم و هزینه همون رو ازم میگرفتن
    قبلا واسه کشورای دیگه اپلای کرده بودم که همچین چیزایی نداشت ولی در مورد استرالیا روال اپلای پیچیده تره
    منم که تقریبا همه کارام رو از نوشتن پروپوزال بگیر تا پیدا کردن سوپروایزر خودم انجام داده بودم
    فقط الان مشکلم همون که گفتم، ایجنت میگه اپلای کرده قبل از ددلاین ولی با GRS که تماس میگیرم توی دیتابیسشون چیزی بنام من وجود نداره، نگرانم که اصلا واسه اسکالرشیپ مورد بررسی قرار نگیرم، بالاخره واسه نوشتن پروپوزال زحمت کشیدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atsign نمایش پست ها
    من رفتم IDP، آخه قبلا ایجنت های دیگه رو یکیشون رفته بودم جالب نبود، ولی این کاملا قیمت هایی هم که میگفت منطقی بود
    برای این مورد هم چیز خاصی نگرفتن، شاید باندازه پول application fee گرفته باشن (آخه من برای کیس های دیگه ای باهاشون قرارداد بستم)
    میدونم که میتونستم خودم هم اپلای کنم ولی وقتی توی سایت دیدم که توصیه خودشونم همینه رفتم پیش ایجنت
    من در هرصورت باید برای تایید مدارک پیش ایجنت میرفتم و هزینه همون رو ازم میگرفتن
    قبلا واسه کشورای دیگه اپلای کرده بودم که همچین چیزایی نداشت ولی در مورد استرالیا روال اپلای پیچیده تره
    منم که تقریبا همه کارام رو از نوشتن پروپوزال بگیر تا پیدا کردن سوپروایزر خودم انجام داده بودم
    فقط الان مشکلم همون که گفتم، ایجنت میگه اپلای کرده قبل از ددلاین ولی با GRS که تماس میگیرم توی دیتابیسشون چیزی بنام من وجود نداره، نگرانم که اصلا واسه اسکالرشیپ مورد بررسی قرار نگیرم، بالاخره واسه نوشتن پروپوزال زحمت کشیدم
    من خودم با ایلیاد بین الملل کار کردم اپلای رو خودم انجام دادم برای تایید رفتم پیش اونا پولی هم ازم نگرفتن ضمنا دوره دکتری فناوری اطلاعات یو تی اس application fee ندارد
    به نظره من برو همون IDP نامه تایید ثبت نام که پس از تایید دانشگاه میفرسته رو ازشون بگیر که خیالت راحت شه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Computer Networks

نقل قول نوشته اصلی توسط m_siami نمایش پست ها
    من خودم با ایلیاد بین الملل کار کردم اپلای رو خودم انجام دادم برای تایید رفتم پیش اونا پولی هم ازم نگرفتن ضمنا دوره دکتری فناوری اطلاعات یو تی اس application fee ندارد
    به نظره من برو همون IDP نامه تایید ثبت نام که پس از تایید دانشگاه میفرسته رو ازشون بگیر که خیالت راحت شه
    من ایلیاد قبلا مشاوره رفته بودم و خوشم نیومده بود واسه همینم دیگه نرفتم
    حقیقتش اینه که IDP هم در مورد این اپلیکیشن چیزی از من نگرفت و در واقع قراردادی که من باهاشون بستم بابت دانشگاه های دیگه ای بود
    عملا منم میتونستم همین کار رو بکنم و خودم اپلای کنم و ازشون بخوام که فقط مدارکم رو تایید کنن ولی چون بابت چیزای دیگه قرارداد داشتم و اونا گفتن این رو هم برات انجام میدیم قبول کردم
    تنها مشکلی که بود اونا به من گفتن بعد از اپلای دانشگاه بهت ایمیل میزنه و میگه باید بری از طریق ایجنت اپلای کنی، دلیل عمده ای که منم دیگه خودم اپلای نکردم همین بود
    ضمنا نمیدونستم که دوره دکترا توی UTS مبلغ application fee نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarsantor نمایش پست ها
    این دانشگاه سیستمش این طوریه که اینجنت باید تایید کنه من بعد از اپلای به من ایمیل زدن که اینجنتتو به ما معرفی کن حالا باید مدارکمو ببرم تایید کنن و براشون ارسال کنند. هزینه ی تایید از شما نمیگیرن ولی به من گفتن برای کارهای اضافه و مکاتبات و پیگیری 250000 تومان میگیریم.
    فرق بین اون کدها را منم نفهمیدم چی هست.
    سلام آقا
    یک سوال، میشه بگید کدوم یکی از ایجنت ها رفتید که گفتند 250000 تومان می‌گیرند؟
    چون چندتا ایجنت معرفی کرده سایت دانشگاه
    ممنون آقا

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmadman نمایش پست ها
    سلام آقا
    یک سوال، میشه بگید کدوم یکی از ایجنت ها رفتید که گفتند 250000 تومان می‌گیرند؟
    چون چندتا ایجنت معرفی کرده سایت دانشگاه
    ممنون آقا
    همون اینجنت اولی که تو سایت زده اسمش نراقی هست ولی گفتن هزینه ی سرتیفای نمیگیرن اون 250000 تومن واسه کارای دیگه اگه بخوان انجام بدن میگیرن.

همون اینجنت اولی که تو سایت زده اسمش نراقی هست ولی گفتن هزینه ی سرتیفای نمیگیرن اون 250000 تومن واسه کارای دیگه اگه بخوان انجام بدن میگیرن.
    دستت درد نکنه آقا
    جالبیش اینه، میل که زدن حتی تاریخ هم واسه این کار توسط ایجنت تعیین نکردند
    برای من که نوشته هرچه زودتر صفحه عکس دار پاسپورتت رو برامون بفرست، بقیه مدارک رو هم اگه ادمیشن گرفتی باید بعدا بفرستی!
    حالا این یک صفحه پاسپورت رو فرستادن رو نمیدونم کجای دلم بذارم؟!؟!!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmadman نمایش پست ها
    دستت درد نکنه آقا
    جالبیش اینه، میل که زدن حتی تاریخ هم واسه این کار توسط ایجنت تعیین نکردند
    برای من که نوشته هرچه زودتر صفحه عکس دار پاسپورتت رو برامون بفرست، بقیه مدارک رو هم اگه ادمیشن گرفتی باید بعدا بفرستی!
    حالا این یک صفحه پاسپورت رو فرستادن رو نمیدونم کجای دلم بذارم؟!؟!!؟
    بله به منم گفتن پاسپورتتو بفرست منم براشون به همان ایمیل ریپلای کردم و تایید کردن که به دستمون رسید.

بله به منم گفتن پاسپورتتو بفرست منم براشون به همان ایمیل ریپلای کردم و تایید کردن که به دستمون رسید.
    چه خوب
    فکر کردم منظورشون اینه که پست کنیم براشون
    چون صفحه عکس دار پاسپورت جز مدارکی بود که توی اپلیکیشن آنلاین آپلود کرده بودیم دیگه. حالا چرا باز دوباره الکترونیکی اش رو میخوان خدا میدونه.
    حسم اینه اونقدر ها هم ای دانشگاه ها که ما فکر میکنیم با سرو صاحاب نیست...
    بازم ممنون آقا که راهنمایی کردی که منم پس ریپلای کنم این پاسپورت رو بره...
    مرسی واقعا

Junior Member

سلام، من برا UTS اپلای کزدم، امروز ایمیل زدن که عکس پاسپورتتو بفرست یدونه هم پی دی اف فرستادن که باید امضا کنی بدی ایجنت؟کسی تجربه ای داره؟
    در ضمن چون من متاهلم میخوام بدونم هزینه ها چطوره برا زندگی دو نفره؟ برا IPRS اقدام کردم...
    ممنون

Junior Member

یکی هم که یکی ار دوستان بجث مدارک کوقت کرده بود، کسی میتونه راهنمایی کنه؟من خودم مدرک موقت دارم، چیکار کنم بهتره؟کدوم ایجنت گیر نمیده؟چون خیلیا با همین موقت هم ثبت نام کردنو مشکلی هم نبوده..
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)