صفحه 28 از 45 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 447

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط m_siami نمایش پست ها
    Activity

DateChanged Status
    18/10/2016 Offer
    18/10/2016 Assessing
    06/10/2016 Assessing
    17/08/2016 Assessing
    17/08/2016 Assessing
    17/08/2016 Submitted
    01/08/2016 Submitted
    16/07/2016 Incomplete
    16/07/2016 Incomplete
    اینجا منظورش از offer ادمیشن هست نه اسکالرشیپ. برای من این offer حدود دو ماه پیش اومد دوست عزیز. نتایج اسکالرشیپ حدود دو سه هفته دیگه اعلام میشه.

Junior Member

[QUOTE=davoodsolati;2357172]اینجا منظورش از offer ادمیشن هست نه اسکالرشیپ. برای من این offer حدود دو ماه پیش اومد دوست عزیز. نتایج اسکالرشیپ حدود دو سه هفته دیگه اعلام میشه.[/QUOT

این معنیش چیه ؟ دوست عزیز ما اینجا هستیم که به همدیگه کمک کنیم نه این که به هم دروغ بگیم شاید برای شما منفعتی وجود داشته باشه دروغ گفتن ولی برای من اهمیتی نداره امیدوارم هرچه زوتر جواب شما با بورس بیاد

However, I am pleased to advise you that UTS would like to offer you an International Research Scholarship (IRS) and UTS President’s Scholarship (UTSP), as detailed here
    Scholarship Title
    این یه جدول بود که نتونستم عکسش رو ارسال کنم
    UTS International Research Scholarship (IRS)
    Scholarship Value
    Tuition fees only
    Scholarship Duration
    3 years (Tenure will be reduced for prior study)
    Commencement Year
    Autumn 2017
    Study mode
    Full-time

Scholarship Title
    UTS President’s Scholarship (UTSP)
    Scholarship Value
    $26,682 per annum (2017 rate, indexed)
    Scholarship Duration
    Commencement Year
    Autumn 2017
    Study mode
    Full-time

دوستان در مورد فاند با هم بحث نکنید. انواع و اقسام فاند هست که هر کدوم بررسی خودش رو داره. فاند دوستمون فاند
    President’s Scholarship هست و با فاند IPRS یا APA فرق می کنه. لذا لازم نیست همدیگر رو در این مورد مورد توبیخ قرار بدیم

رشتم لیسانس و فوق لیسانس مهندسی IT بوده برای دکتری هم رشته IT پذیرش گرفتم

ولی الان مشکلم اینه بورسم شامل بیمه نمیشه و چون متاهل هستم برای بیمه باید یه چیزی حدود 14000 دلار پرداخت کنم دوستان کسی تا حالا این مشکل رو نداشته ؟ و همین مبلغ رو پرداخت کرده یا نه ؟

سلام بر شما

تبریک میگم بابت بورستون. بله همونطور که گفتین یکی از مهمترین مدارکی که سفارت میخواد، بیمتون هست. در واقع فکر میکنم اطلاعات بیمتون در CoE که دانشگاه براتون صادر میکنه (و این هم مدرک کاملا ضروریه برای لاج ویزاتون) باید ذکر بشه.

راهی نداره غیر اینکه بیمه رو تا روز آخری که میخواید و میتونید ویزا داشته باشید، پرداخت کنید. فقط یک نکته به نظرم میرسه، اونهم اینه که چون متاهل هستین ( و اگر بچه ندارین) میتونید به جای Dual Family دو تا Single بگیرید که ارزونتر در میاد. منتها این موضوع رو با سفارت چک کنید که یک موقع مشکلی پیش نیاد.

پیروز باشید

Junior Member

مرسی خیلی ممنون

پیگیری کردم برای ویزای سینگل اما مشکلی که وجود داره اینه که دو تا ویزای سینگل زمانی میشه درخواست کردکه همسر هم دانشجو باشه
    بیمه سینگل اطلاعات دانشگاه و جزئیات دانشجویی را می پرسه موقع خرید

[QUOTE=m_siami;2357186]
    نقل قول نوشته اصلی توسط davoodsolati نمایش پست ها
    اینجا منظورش از offer ادمیشن هست نه اسکالرشیپ. برای من این offer حدود دو ماه پیش اومد دوست عزیز. نتایج اسکالرشیپ حدود دو سه هفته دیگه اعلام میشه.[/QUOT

این معنیش چیه ؟ دوست عزیز ما اینجا هستیم که به همدیگه کمک کنیم نه این که به هم دروغ بگیم شاید برای شما منفعتی وجود داشته باشه دروغ گفتن ولی برای من اهمیتی نداره امیدوارم هرچه زوتر جواب شما با بورس بیاد

However, I am pleased to advise you that UTS would like to offer you an International Research Scholarship (IRS) and UTS President’s Scholarship (UTSP), as detailed here
    Scholarship Title
    این یه جدول بود که نتونستم عکسش رو ارسال کنم
    UTS International Research Scholarship (IRS)
    Scholarship Value
    Tuition fees only
    Scholarship Duration
    Commencement Year
    Autumn 2017
    Study mode
    Full-time

Scholarship Title
    UTS President’s Scholarship (UTSP)
    Scholarship Value
    $26,682 per annum (2017 rate, indexed)
    Scholarship Duration
    Commencement Year
    Autumn 2017
    Study mode
    Full-time
    من منظوری نداشتم دوست عزیز. منظورم اسکالرشیپ iprs بود. انشالا که موفق باشید. خیلی هم مبارکتون باشه.

سلام،
    من امتحان تافل دادم، نمره مجموع بالاتر از رکوئرمنت دانشگاه بوده، ولی در کمال تعجب رکوئرمنت رایتینگ رو 2 نمره کم دارم اگرچه یکی از بهتربن مهارتم همین رایتینگ بوده (توی کلاس ها هم زیر 22-23 نداشتم؛ نمیدونم چی شده که نمرش اینقدر بد شده). به هر حال به استاد گفتم 2 نمره کم دارم روی رایتینگ. گفت تو اگه پذیرفته بشی احتمالا کاندیشنال اکی میشه. گفتم یه نامه از سوپروایزر ارشد بگیرم که مهارت های زبانیم خوبه، مقالات انگلیسی رو همه خودم نوشتم، استاده هم تائید کرد. حالا به نظرتون درخواست رویو بدم به ای تی اس برای رایتینگ (میشه80$) یا استاد بره اونجا التماس که دانشگاه قبول کنه. کاندیشنال پذیرفته شدن چجوره؟ حالا معلوم نیست اصلا اسکلارشیپ میگیریم یا نه ولی میترسم استاد بره خاکی به سرمون نکنه، رویو هم بدم کمتر بشه نمره رایتیگ (شانس که نداریم) بعدش استاده فکر کنه دروغ گفتیم بهش. حالا بیا این رو جمع کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ALINIKPOOR نمایش پست ها
    سلام بر شما

تبریک میگم بابت بورستون. بله همونطور که گفتین یکی از مهمترین مدارکی که سفارت میخواد، بیمتون هست. در واقع فکر میکنم اطلاعات بیمتون در CoE که دانشگاه براتون صادر میکنه (و این هم مدرک کاملا ضروریه برای لاج ویزاتون) باید ذکر بشه.

راهی نداره غیر اینکه بیمه رو تا روز آخری که میخواید و میتونید ویزا داشته باشید، پرداخت کنید. فقط یک نکته به نظرم میرسه، اونهم اینه که چون متاهل هستین ( و اگر بچه ندارین) میتونید به جای Dual Family دو تا Single بگیرید که ارزونتر در میاد. منتها این موضوع رو با سفارت چک کنید که یک موقع مشکلی پیش نیاد.

پیروز باشید

با سلام و تبریک بابت بورس تون
    2 نکته، اول اینکه شما هیچ راهی ندارید جز خرید OSHC، هم برای خودتون و هم خانومتون. اما نکته ای که اینجا هست اینه که شرکت هایی که بیمه میدن زیاد هستند. یعنی میتونید برید یه بیمه ارزون تر بخرید. من براتون یه سایت که بیمه ها را واسه دانشجویان خارجی متعهل با هم مقایسه میکنه میذارم (البته بیمه تک و خانواده رو هم مقایسه میکنه). البته توجه کنید مبالغ به دلار استرالیا هست که برای رفتن، خوشبختانه ارزون تر از دلار امریکا هست. به عنوان یه پیشنهاد از دوستم که استرالیا هست nib بیمه خوبی هست که همه چیز رو پوشش میده و ارزون تر از بقیه هست. اما در هر صورت خودتون با جستجوی کامل انتخاب کنین لطفا.
    https://oshcaustralia.com.au/en/quot...-quote-builder

اما در مورد اینکه دو تا بیمه جدا بخرید برای خودتون و همسر گرامی مشکل وجود داره؛ یعنی برای ویزا مشکل میخورید. افیسر میگه نمیشه و در روز مصاحبه قبول نمیکنه، دلیلش هم منطقی هست و اون هم اینکه دو تا بیمه جدا نمیتونه مسئله pregnancy رو پوشش بده. یعنی به امید خداوند اگر به احتمالی، هرچند محدود، خواستید از 2 نفر به 3 نفر ارتقا بدید خانواده تون رو، بیمه مجزا هیچ چیز رو پوشش نمیتونه بده. پس همه سعی تون رو کنید که یه بیمه خوب بخرید. هرچند میدونم جور کردن پولش ممکن هست سخت باشه. اگر واقعا مشکل خوردید طبق این سایت که ارسال کردم سعی کنید یه بیمه دو نفره با قیمت کمی ارزون تر بخرید.

با ارزوی بهروزی روز افزون

دقیقا اول آگوست اقدام کردم لیسانس دانشگاه اصفهان با معدل 14.52، ارشد دانشگاه علم و صنعت با معدل 17.52 زبان 80 مقاله: 1 ISI ، دو تا مجله بین المللی غیر پولی و 2 تا هم کنفرانس بین المللی
    با 5-6 سال سابقه کار مرتبط
    سلام.
    میبخشید، آیا برای اساتید شما درخواست توصیه نامه ارسال شد؟
    من ایمیل اساتید را تو فرم اپلای وارد کردم ولی ایمیلی براشون نیومده. میخاستم بپورسم شما بحث توصیه نامه را چیکار کردین؟

با تشکر
    نوید

Junior Member

سلام
    برای توصیه نامه تا اونجا که من اطلاع دارم دانشگاه میلی به اساتید نمیزنه برای همین من فایل توصیه نامه ها رو دانلود کردم و برای اساتید فرستادم و گفتم فرم رو پر کرده و برای آدرسی که تو فرم نوشته ارسال کنند
    اینم آدرس فرم :
    https://www.uts.edu.au/sites/default...e-report_0.pdf

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)