صفحه 3 از 45 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 447

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان عزیز
    کسی میدونه این مرحله Pre-assessment در دانشگاه UTS چیه؟ برای دپارتمان مهندسی این مرحله قبل از پیدا کردن سوپروایزره. میخواستم بدونم این مرحله چه چیزی رو مشخص میکنه؟ یعنی باید اول این مرحله انجام شه اگه نتیجش مثبت بود باید استاد پیدا کرد؟ به عبارت دیگه بدون دریافت جواب مثبت از این مرحله استاد جواب نمیده؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    کسی میدونه این مرحله Pre-assessment در دانشگاه UTS چیه؟ برای دپارتمان مهندسی این مرحله قبل از پیدا کردن سوپروایزره. میخواستم بدونم این مرحله چه چیزی رو مشخص میکنه؟ یعنی باید اول این مرحله انجام شه اگه نتیجش مثبت بود باید استاد پیدا کرد؟ به عبارت دیگه بدون دریافت جواب مثبت از این مرحله استاد جواب نمیده؟
    با تشکر
    دوست گرامی من پریروز به قسمت پژوهش ایمیل زدم جواب زیر را به من داد:

Dear Saaaam

Thank you for your enquiry.

We acknowledge that we have received your email and documents.

After consulting with the relevant Discipline Group, we will let you know if an application to enrol in a Doctoral degree at UTS Business School is likely to be successful.

Providing this information to us before you formally apply to enrol for a Research degree saves significant time where an application is deemed unlikely to be successful, and also speeds up the process of application where feedback from the relevant Discipline Group indicates that an application would likely be supported.

Note that this is a pre-assessment process. The process will take AT LEAST 15 working days from the time we receive all the documents we requested. You will be informed on how to submit a formal application if we decide to shortlist your application with other applicants and to consider you for an offer.

Kind regards
    Olivia

Olivia Young | Administration Officer (Research)
    Monday - Thursday
    Business Research Office
    UTS BUSINESS SCHOOL

e: olivia.young@uts.edu.au | ph: +61 2 9514 3691 | f: +61 2 9514 3513
    w: business.uts.edu.au | fb: facebook.com/utsbusiness | tw: @UTS_Business
    University of Technology, Sydney
    City Campus | PO Box 123 Broadway | NSW 2007

دوست عزیز ممنونم از پاسختون
    فقط من برای اینکه مطمئن شم روند کارو درست انجام میدم یه بار دیگه با شما چک میکنم.
    1-شما فرمی به اسم pre-assessment رو پر کردید یا اینکه فقط مدارکتون رو ایمیل کردید به دپارتمان مورد نظر؟
    2-مدارک رو به همین Adminstration officer ایمیل کردید یا به رئیس دانشکده؟
    3-قبل از اینکه مدارکتون رو ایمیل کنید استادی قبول کرده بود سوپروایزرتون شه؟
    4- در این لینک http://forms.uts.edu.au/web/index.cfm که فرم Pre-assemnet برای دپارتمان مهندسیه پروپوزال میخواد، اگه قبلا سوپروایزر انتخاب نکردید اینجا چه پروپوزالی رو سابمیت کردید؟
    5- در همون لینک بالا چرا ترم 2014 نیست توی گزینه های box و همچنین توی باکس research interest مهندسی شیمی نیست؟
    عذر میخوام که سوالام زیاد شد ولی من الان یه مقدار سر در گم شدم و از قسمت international هم سوال کردم ولی اصلا راهنماییم نکردن.
    با تشکر فراوان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی من پریروز به قسمت پژوهش ایمیل زدم جواب زیر را به من داد:

Dear Saaaam

Thank you for your enquiry.

We acknowledge that we have received your email and documents.

After consulting with the relevant Discipline Group, we will let you know if an application to enrol in a Doctoral degree at UTS Business School is likely to be successful.

Providing this information to us before you formally apply to enrol for a Research degree saves significant time where an application is deemed unlikely to be successful, and also speeds up the process of application where feedback from the relevant Discipline Group indicates that an application would likely be supported.

Note that this is a pre-assessment process. The process will take AT LEAST 15 working days from the time we receive all the documents we requested. You will be informed on how to submit a formal application if we decide to shortlist your application with other applicants and to consider you for an offer.

Kind regards
    Olivia

Olivia Young | Administration Officer (Research)
    Monday - Thursday
    Business Research Office
    UTS BUSINESS SCHOOL

e: olivia.young@uts.edu.au | ph: +61 2 9514 3691 | f: +61 2 9514 3513
    w: business.uts.edu.au | fb: facebook.com/utsbusiness | tw: @UTS_Business
    University of Technology, Sydney
    City Campus | PO Box 123 Broadway | NSW 2007

ApplyAbroad Superstar

Smile پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hzand نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم از پاسختون
    فقط من برای اینکه مطمئن شم روند کارو درست انجام میدم یه بار دیگه با شما چک میکنم.
    1-شما فرمی به اسم pre-assessment رو پر کردید یا اینکه فقط مدارکتون رو ایمیل کردید به دپارتمان مورد نظر؟
    2-مدارک رو به همین Adminstration officer ایمیل کردید یا به رئیس دانشکده؟
    3-قبل از اینکه مدارکتون رو ایمیل کنید استادی قبول کرده بود سوپروایزرتون شه؟
    4- در این لینک http://forms.uts.edu.au/web/index.cfm که فرم Pre-assemnet برای دپارتمان مهندسیه پروپوزال میخواد، اگه قبلا سوپروایزر انتخاب نکردید اینجا چه پروپوزالی رو سابمیت کردید؟
    5- در همون لینک بالا چرا ترم 2014 نیست توی گزینه های box و همچنین توی باکس research interest مهندسی شیمی نیست؟
    عذر میخوام که سوالام زیاد شد ولی من الان یه مقدار سر در گم شدم و از قسمت international هم سوال کردم ولی اصلا راهنماییم نکردن.
    با تشکر فراوان
    دوست گرامی
    1- من به ریس دپارتمان ایمیل زدم و سوپر وایزر ندارم خودشون ردیف می کنند برام :

Director, Research Centre

Dear Professor ,

I am writing to you with regards to my interest in University of Technology, Sydney's PhD program in xxxxx. Would you kindly study my PR, and other documents that I attached to this email and advise me about the following matters:

1- Availability of supervision for my proposed field of study before lodging a formal application.

2- Am I qualified for admission as well as IPRS for PhD program (please see my transcripts and CV)?

The attachments of this email are as follows:
    • Certified copies of awarded certificates, transcripts or testamurs,
    • Copies of English proficiency,
    • Proposal,
    • List of Publication,
    • Curriculum Vitae

Thank you very much for your help. I am looking forward to corresponding with you in the near future.

Best Regards,

Saaaaam

جواب آنها را هم که داری پست قبلی من

شاد باشی

Junior Member

سلام
    خیلی ممنون بابت توضیحات خیلی خوب شما درباره دانشگاه UTS

من قصد دارم برای این دانشگاه اقدام کنم برای رشته Bachelor of Science in Game Development خیلی ممنون میشم سوالات من را جواب بدین.

من 30 ساله- فوق دیپلم کامپیوتر و متاهل هستم چند سال تجربه ساخت گیم دارم. مدیر پروژه ی 3 تا بازی در ایران بودم و با دانشگاه Unitec NZ برای ساخت یک بازی هم همکاری کردم.

1- در اطراف دانشگاه یک خونه خوب و مناسب بدون وسیله هفته چند دلار ؟ ترجیحا ویلای باشه
    2-برای خرید وسایل خانه به طور متوسط چقدر باید هزینه کرد ؟
    3- با توجه به شرایطم چقدر میتونم امیدوار باشم که زود یک کار پیدا کنم ؟

باتشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ft_dev نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون بابت توضیحات خیلی خوب شما درباره دانشگاه UTS

من قصد دارم برای این دانشگاه اقدام کنم برای رشته Bachelor of Science in Game Development خیلی ممنون میشم سوالات من را جواب بدین.

من 30 ساله- فوق دیپلم کامپیوتر و متاهل هستم چند سال تجربه ساخت گیم دارم. مدیر پروژه ی 3 تا بازی در ایران بودم و با دانشگاه Unitec NZ برای ساخت یک بازی هم همکاری کردم.

1- در اطراف دانشگاه یک خونه خوب و مناسب بدون وسیله هفته چند دلار ؟ ترجیحا ویلای باشه
    2-برای خرید وسایل خانه به طور متوسط چقدر باید هزینه کرد ؟
    3- با توجه به شرایطم چقدر میتونم امیدوار باشم که زود یک کار پیدا کنم ؟

باتشکر
    این سوالات شما مربوط به بخشهای زیر می شود!

لطفا در ان بخشها سوالات خود را مطرح کنید

Junior Member

اینجا هیچ کی از اسکالر شیپ نمیگه...اسکالر شیپ اینجا چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟من بدون اسکالر شیپ نمی تونم بیام..

با سلام خدمت دوستان گرامی
    دوستانی که ازین دانشگاه تونستند بورس بگیرند ممنون میشم تجربیات و همچنین شرایط خودتون را بفرمایید.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط abiabiabi نمایش پست ها
    اینجا هیچ کی از اسکالر شیپ نمیگه...اسکالر شیپ اینجا چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟من بدون اسکالر شیپ نمی تونم بیام..
    دوست خوب دانشگاه تکنولوژی سیدنی انواع مختلفی بورس برای داوطلبان دوره های تحقیقاتی مستر و دکتری ارائه می دهد از قبیل:

UTS:Business offers full-time PhD scholarships for study in any one of the Faculty's five discipline-based Schools: Accounting; Finance and Economics; Leisure, Sport and Tourism; Management; or Marketing.

Value:

Financial support to assist with the costs associated with completion of your PhD.

The Endeavour Postgraduate Award provides opportunities for high achievers from participating countries to undertake a postgraduate qualification at a Master's or PhD level either by coursework or research in any field of study in Australia.

Value:
    This award provides financial support for a Masters (up to AUS$118,500) and for a PhD (up to AUS$228,500).

The Endeavour Research Fellowships, funded by the Department of Education, Employment and Workplace Relations (DEEWR), provide opportunities for high achievers from participating countries to undertake short-term (4 to 6 months) research collaboration in Australia.

Value:
    Support to come to Australia to further your research in collaboration with UTS.

و بسیاری موارد دیگر به لینک زیر مراجعه نمایید

http://www.uts.edu.au/future-students/scholarships

Junior Member

سلام به دوستانی که دانشگاه UTS رو انتخاب کردن
    یه تجربه از خودم رو بگم که قطعا بهتون کمک میکنه.
    وقتی ازتون خواستن مدازک اصلی تایید شده تونو واسشون بفرستید صرفا کافیه مدارکتونو بدید ترجمه غیر رسمی کنن بعد برید آژانس ایلیاد در میدان ونک برج نگار اونجا با 200 تومن هم تایید میکنن و هم برای دانشگاه ایمیل میکنن. این آزانس مورد تایید دانشگاه های استرالیا هست و تو سایت UTS هم اومده. من دو بار مدارکم رو ترجمه رسمی کردم و مهر و تمبر دادگستری هم روشون خورد. تازه کلی پول و وقت هم هدر دادم واسه ارسالشون. ولی هر دو بار بهم گفتن که مدارکت مورد تایید نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)