صفحه 34 از 45 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 447

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط javoon نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    وضعیتApplication Progress من تغییری نکرده؟هنوز pending GRS?اگر نتایج اومدن پس چرا این تغییری نکرده؟

اینطور که معلومه، ظاهرن نتیجه فقط برا من اومده .. نگران نباشید به زودی جواب پذیرش شما هم میاد..

Junior Member

سلام دوستان عزیز

من در کشور دیگه ای غیر ایران برای UTS اپلای کردم و از طریق ایجنتی که اونجا بود یک پذیرش مشروط گرفتم! شرط کامل شدن پذیرشم انصراف از دانشگاه فعلی و اپلای از ایران هست. من اگر نامه انصرافم رو به UTS بدم نامه پذیرشم کامل میشه و قبل اومدن به ایران افر لتر رو خواهم داشت. حال سوالی داشتم که ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داشت در اختیارم قرار بده.

آیا پس از بازگشت به ایران و با در دست داشتن نامه پذیرش باز هم باید به ایجنت مراجعه کنم برای ادامه مسیر و پروسه ویزا؟ اصلا برای اپلای ویزا و خرید بیمه و از این حرفا بازم نیاز به ایجنت دارم یا خودم میتونم این کارا رو پیگیری کنم؟؟

سوال دیگه اینکه اگر دو تا بیمه سینگل برای خودم و همسرم بخریم بعدا در استرالیا به مشکلی برمیخوریم؟ اگه آره چه جور مسائلی ممکنه پیش بیاد؟؟

Junior Member javoon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    اینطور که معلومه، ظاهرن نتیجه فقط برا من اومده .. نگران نباشید به زودی جواب پذیرش شما هم میاد..
    ان شاا... به زودی خبر گرفتن بورستون هم بیاد.
    بچه های دیگه که وضعیتشون توی پروفایلشون تغییر کرده آیا نامه پذیرش هم اومده واساشون؟؟
    من یکی از دانشجوهای دانشگاه utsپرسیدم گفت که با هم میان؟؟؟آیا برای شما هم اینطور بوده؟؟؟

سلام javoon جان
    برای من پس از سه روز که وضعیتم تغییر کرده بود، agent ایمیل پذیرش رو برام فوروارد کرد. UTS مستقیم به من ایمیل نزد با این که اپلای رو خودم انجام داده بودم.
    همچنین تو ایمیلشون گفتن که نتایج اسکولارشیپ دسامبر میاد.

ان شاا... به زودی خبر گرفتن بورستون هم بیاد.
    بچه های دیگه که وضعیتشون توی پروفایلشون تغییر کرده آیا نامه پذیرش هم اومده واساشون؟؟
    من یکی از دانشجوهای دانشگاه utsپرسیدم گفت که با هم میان؟؟؟آیا برای شما هم اینطور بوده؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tahghighisi نمایش پست ها
    سلام javoon جان
    برای من پس از سه روز که وضعیتم تغییر کرده بود، agent ایمیل پذیرش رو برام فوروارد کرد. UTS مستقیم به من ایمیل نزد با این که اپلای رو خودم انجام داده بودم.
    همچنین تو ایمیلشون گفتن که نتایج اسکولارشیپ دسامبر میاد.

موفق باشی tahghighisi عزیز به امید خدا نتیجه FULL FUNDشدنتون رو هر چه زودتر بهتون بدن.
    می تونم بپرسم رشتتون و خلاصه رزومه تون چی بوده؟

سلام دوست عزیز.
    ممنون. انشا الله برای همه بچه های ایران اسولارشیپ اوکی بشه.
    من رشته ام بیزینس است. معدل کارشناسی 16:30 و ارشد 17 هر دو سراسری
    چهار سال سابقه حق تدریس در غیر انتفاعی؛ هفت مقاله (که در چهار تا نفر اول هستم) با نمایه اسکوپوس که اکثرا Q2 هستند. زبان IELTS 7
    وضعیت شما به چه صورته؟

به سلامتی.
    من مهندسی عمران کارشناسی و ارشد ۱۵و۱۶.۷۷ هر دو سراسری.
    ۷ مقاله ژورنالی یکی Q1 یکی Q2و۳تا هم Q۳ و مابقی WOSفقط.همشون اسم اولم به جز یکی که دومم(۲ تا دیگه هم در دست داوری دارم که ریواز خوردن Q1,Q2 که هر دو خروجی ۲تا کار تحقیقاتی برای سازمان نظام مهندسی و دانشگاه محل تحصیلم هست البته بعد از ارشد و به همراه استادم یکیشون البته که هر دو اسم اولم)
    ۱۴ مقاله کنفرانس داخلی و بین المللی و همایش.
    ۴ سال سابقه حق تدریس دانشگاه آزاد و همزمان کار در رابطه به رشته خودم به روی گود عمیق و مدیر فنی آزمایشگاه مکانیک خاک که هنوز البته کارم ادامه داره.

javoon جان؛ رزومه ت، خیلی قوی و فوق العاده است.
    انشاالله اسکولارشیپ رو می گیرید، اگر این رقیب های چینی و هندی بزازن

به سلامتی.
    من مهندسی عمران کارشناسی و ارشد ۱۵و۱۶.۷۷ هر دو سراسری.
    ۷ مقاله ژورنالی یکی Q1 یکی Q2و۳تا هم Q۳ و مابقی WOSفقط.همشون اسم اولم به جز یکی که دومم(۲ تا دیگه هم در دست داوری دارم که ریواز خوردن Q1,Q2 که هر دو خروجی ۲تا کار تحقیقاتی برای سازمان نظام مهندسی و دانشگاه محل تحصیلم هست البته بعد از ارشد و به همراه استادم یکیشون البته که هر دو اسم اولم)
    ۱۴ مقاله کنفرانس داخلی و بین المللی و همایش.
    ۴ سال سابقه حق تدریس دانشگاه آزاد و همزمان کار در رابطه به رشته خودم به روی گود عمیق و مدیر فنی آزمایشگاه مکانیک خاک که هنوز البته کارم ادامه داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط tahghighisi نمایش پست ها
    javoon جان؛ رزومه ت، خیلی قوی و فوق العاده است.
    انشاالله اسکولارشیپ رو می گیرید، اگر این رقیب های چینی و هندی بزازن
    تشکر tahghighisi رزومه شما هم بسیار چشمگیره.
    واقعا حق با شماست من با استادی که پروپروال رو نوشتم در تماس بودم و دیدم چند تای دانشجو داره 3 تاش ایرانی بود ولی تعداد زیادیش ویتنامی و چینی بودن نکته جالب اینجا بود که ایرانیا با یک مقاله ژورنالی و 3تا4 مقاله کنفرانسی و معدلهای شبیه به من پذیرش شده بودن به همراه بورس ولی جالبتر اینجا بود که چینی ها و ویتانمی ها حتی یک مقاله هم در دوران ارشدشون نداشتن.
    به این میگن....

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

سلام دوستان گرامی،

از تاریخ ۲۶ اکتبر توی سامانه "Application Status" من شده "Qualified" و "Application Progress" شده "Pending GRS". ولی طی این مدت هیچ ایمیلی از سمت دانشگاه و ایجنت دریافت نکردم. ممکنه نامه پذیرش همراه جواب بورسیه‌ها اعلام بشه؟

آیا این حالت یعنی که مراحل بررسی application من به اتمام رسیده؟

ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)