صفحه 4 از 45 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 447

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب دانشگاه تکنولوژی سیدنی انواع مختلفی بورس برای داوطلبان دوره های تحقیقاتی مستر و دکتری ارائه می دهد از قبیل:

UTS:Business offers full-time PhD scholarships for study in any one of the Faculty's five discipline-based Schools: Accounting; Finance and Economics; Leisure, Sport and Tourism; Management; or Marketing.

Value:

Financial support to assist with the costs associated with completion of your PhD.

The Endeavour Postgraduate Award provides opportunities for high achievers from participating countries to undertake a postgraduate qualification at a Master's or PhD level either by coursework or research in any field of study in Australia.

Value:
    This award provides financial support for a Masters (up to AUS$118,500) and for a PhD (up to AUS$228,500).

The Endeavour Research Fellowships, funded by the Department of Education, Employment and Workplace Relations (DEEWR), provide opportunities for high achievers from participating countries to undertake short-term (4 to 6 months) research collaboration in Australia.

Value:
    Support to come to Australia to further your research in collaboration with UTS.

و بسیاری موارد دیگر به لینک زیر مراجعه نمایید

http://www.uts.edu.au/future-students/scholarships
    سلام ممنون ز اطلاعات خوبتون
    خواستم بدونم این دانشگاه به دانشجویان رشته کامپیوتر در مقطع ارشد در چه صورتی فاند میده ؟ ایا فاند رقابتیه ؟ ممنونم .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط setare1 نمایش پست ها
    سلام ممنون ز اطلاعات خوبتون
    خواستم بدونم این دانشگاه به دانشجویان رشته کامپیوتر در مقطع ارشد در چه صورتی فاند میده ؟ ایا فاند رقابتیه ؟ ممنونم .
    دوست گرامی دانشجویان ارشدی که دوره مستر بای ریسرچ قبول شوند شانس اپلای بورس دانسجویان دوره های تحقیقاتی استرالیا که بنام IPRS مشهور است را دارند.برای اینکار باید علاوه بر معدل خوب رزومه تحقیقاتی عالی هم داشته باشید ولی در نظر داشته باشید رقابت بسیار شدیدی برای بورس مستر وجود دارد و تعداد بورس در مقایسه با دکتری ناچیز است.
    ویرایش توسط Saaaaam : July 6th, 2013 در ساعت 02:43 AM
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

دوستان عزیز من یک سوالی دارم دوستانی که قبلا به این مشکل خوردن و جواب گرفتن کمک کنند:
    من مدارکم را ترجمه رسمی با مهر وزارت خارجه و ... کردم ولی uts نوشته تو سایت که "UTS will accept copies certified by employees of one of the following:
    • Australian Overseas Diplomatic Mission
    • UTS Authorised Representative or Agent
    • Public Notary Office
    • the Administration of the Institution which issued the relevant document
    • an Australian University
    • حالا باید دیگه مدارک را چکار کنم تا مورد تایید باشه؟

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

نقل قول نوشته اصلی توسط behnams نمایش پست ها
    دوستان عزیز من یک سوالی دارم دوستانی که قبلا به این مشکل خوردن و جواب گرفتن کمک کنند:
    من مدارکم را ترجمه رسمی با مهر وزارت خارجه و ... کردم ولی uts نوشته تو سایت که "UTS will accept copies certified by employees of one of the following:
    • Australian Overseas Diplomatic Mission
    • UTS Authorised Representative or Agent
    • Public Notary Office
    • the Administration of the Institution which issued the relevant document
    • an Australian University
    • حالا باید دیگه مدارک را چکار کنم تا مورد تایید باشه؟
    از مدرك ترجمه شدت كپي بكير برو با اصل ترجمه و اصل مدارك بده سفارت مهر و تاييد كنه يا ببين اين repersentive or agent در ايران كيه تو سايتشون مي نويسه برو پيشش از طريق اون اقدام كن

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    از مدرك ترجمه شدت كپي بكير برو با اصل ترجمه و اصل مدارك بده سفارت مهر و تاييد كنه يا ببين اين repersentive or agent در ايران كيه تو سايتشون مي نويسه برو پيشش از طريق اون اقدام كن
    --------------------
    با تشکر از شما
    فکر کنم تنها راهی که می مونه اینه
    روی کپی های متصل به ترجمه ها ، داالترجمه مهر برابر اصل بزنه ،
    agent ها که خدا تومن پول می گیرن، سفارت استرالیا در ایران هم که از این سوسول بازی ها فکر نکنم بکنه، کلا پاشو از دانشجو جماعت کشیده بیرون

Junior Member

با تشکر از دوستان من یه سوالی داشتم! من برای مستر میخواستم در رشته مدیریت مهندسی تحصیل کنم. تو هند بوک دانشگاه در مورد مدت زمانش نوشته "The course duration is two years if two subjects are taken per semester. The course can also be completed in one year of full-time study if four subjects per semester are completed." حالا سوالی که برای من پیش اومده اینه که: آیا من میتونم تو دوسال تحصیل کنم و فول-تایم به حساب بیام؟

تایید مدارک در uts:
    بعداز ترجمه رسما با مهر وزارت خارجه لیسانس و فوق لیسانس، برای تایید یرایر اصل کپی های متصل به ترجمه ها، اونها را ببرین دفاتر اسناد رسمی مهر برجسته برابر اصل (قارسی) بزنن، بعد ببرین دارالترجمه یک مهر انگلیسی هست که نوشته: (برای من قرمز رنگ بود)
    certified to be a true and correct copy of the original and confirm therewith in every respect
    تاریخ می زنن و امضا می کنن.

من این رویه را برای uts رفتم همه چیز ok شد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate of built environment - UTS

با سلام، دوستان من همین الان پروفایلم رو تو UTS چک کردم، یه فایل pdf اضافه شده به اسم :
    Audit Records Import
    تو این فایل کل گردش کاری اپلیکیشن رو زدن. فقط یه نکته ای هست که فکرمو مشغول کرده؛ تو تاریخ 8/10/2013 دو تا آیتم رو زدن:
    Attachment " S 147038 UTSP offer 2014.pdf" was
    created

Attachment " S 147038 IRS Offer 2014.pdf" was
    created

اینا معنیشون چی میتونه باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sa1364 نمایش پست ها
    با سلام، دوستان من همین الان پروفایلم رو تو UTS چک کردم، یه فایل pdf اضافه شده به اسم :
    Audit Records Import
    تو این فایل کل گردش کاری اپلیکیشن رو زدن. فقط یه نکته ای هست که فکرمو مشغول کرده؛ تو تاریخ 8/10/2013 دو تا آیتم رو زدن:
    Attachment " S 147038 UTSP offer 2014.pdf" was
    created

Attachment " S 147038 IRS Offer 2014.pdf" was
    created

اینا معنیشون چی میتونه باشه؟
    دوست گرامی اینطور که فرمودید انشاله بورس را گرفتید اگر امکان دارد بزرگواری کرده و رزومه خود را بگذارید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate of built environment - UTS

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی اینطور که فرمودید انشاله بورس را گرفتید اگر امکان دارد بزرگواری کرده و رزومه خود را بگذارید
    خیلی ممنون از پاسختون، ولی نمیدونم چرا هنوز زیاد اطمینان ندارم.

1- معدل لیسانس معماری از غیرانتفاعی شمال 16.97
    2- معدل ارشد مدیریت ساخت از UTM مالزی 3.57
    3- 3 تا ISI با مجموع ایمپکت 3.6
    4- 10 تا ژورنال و کنفرانس بین المللی
    5- 3 سال سابقه کار
    6- یک کتاب به زبان انگلیسی
    7- یک ثبت اختراع ملی
    8- آیلتس 6.5

این یعنی که واقعا بورس رو بردم؟؟؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)