صفحه 43 از 45 نخستنخست ... 33343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 447

موضوع: تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ( UTS ) و مسائل مرتبط

دوستان امروز آفر من اومد ولی متاسفانه اسکالرشیپ ندادند : )) فکر کنم قضیه اسکالرشیپ spring برای دانشجویان بین الملل رو بیراه نمیگفتند.

Junior Member

در ضمن در نامه آفر اومده که در تاریخ 2019/4/30 نتیجه اسکالرشیپ به ایجنت شما فرستاده شده ... یعنی به این ایجنت ها اصلا اعتماد نکنید که بهتون خبر میدن ... حتما خودتون پیگیر باشید ....

سلام خدمت دوستان
    بعد از نوشتن پروپازال و تاییدش توسط یه استاد ایرانی، استاد بهم گفت که برای phd اپلای کن. فقط من نمیدونم که ددلاین این دانشگاه کیه؟ کسی میتونه کمک کنه؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط oasissa نمایش پست ها
    در ضمن در نامه آفر اومده که در تاریخ 2019/4/30 نتیجه اسکالرشیپ به ایجنت شما فرستاده شده ... یعنی به این ایجنت ها اصلا اعتماد نکنید که بهتون خبر میدن ... حتما خودتون پیگیر باشید ....
    سلام
    ببخشید شما ددلاینی که اپلای کردید کی بود؟

Junior Member

سلام دوستان. نتیجه اسکالرشیپ من چند روز پیش اومد. اما متاسفانه بیمه رو شامل نمیشه. راهی سراغ ندارین که بشه بیمه رو ویو کرد؟ ممکن هست استاد بتونه کاری بکنه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام و تبریک دوست عزیز

به نظرم کار مشکلی می اید.

یکی از دوستان من هم یکی دو هفته پیش نتیجه بورسیه را گرفتند ولی نتوانستند کاری بکنند و ۳۳۴۳.۵ دلار را دقیقا با فلای وایر پرداخت کردند.

البته شما حتما تلاش بفرمایید شاید مورد به مورد فرق کند و بعضی دانشگاهها امکانات بیشتری داشته باشند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Weandy نمایش پست ها
    سلام دوستان. نتیجه اسکالرشیپ من چند روز پیش اومد. اما متاسفانه بیمه رو شامل نمیشه. راهی سراغ ندارین که بشه بیمه رو ویو کرد؟ ممکن هست استاد بتونه کاری بکنه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان این دانشگاه اگر استاد پیدا کرده باشیم ولی زبان پایین باشه کاندیشنال ادمیشن میده؟ و سوال دوم اینکه ادمیشن فی یا هزینه برای اپلای نیاز داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    دوستان این دانشگاه اگر استاد پیدا کرده باشیم ولی زبان پایین باشه کاندیشنال ادمیشن میده؟ و سوال دوم اینکه ادمیشن فی یا هزینه برای اپلای نیاز داره؟
    ببین استرالیا برای ویزا حداقل 5.5 نیاز داره .ولی برای کمبود نمره زبان شما مبوری به ازای هر نیم نمره یک ترم کلاس زبان اجباری برداری .

دوستان رشته های مستر مهندسی برق یکساله ویزا می دهند؟ من قصد دارم واسه این دانشگاه ارشد برق بگیریم. لیسانسم 13.90 (فوق ندارم) و سابقه کار مربوطه 8 سال دارم و زبان 6.5
    چطوره؟ شانسی دارم؟
    مسترها یک ساله هستند و 20000 دلار درسته؟

Junior Member

سلام دوستان. من با یکی از استادان این دانشگاه مکاتبه داشتم و از من پروپوزال خواست. بعد از اینکه پروپوزال را نوشتم و براشون فرستادم به من اکی داد و گفت سابمیتش کن. بعد از اون از قسمت اسکولارشیپ دانشگاه متوجه شدم که این استاد برای موضوعی که من پروپوزال نوشتم اسکولارشیپ داره. این اسکولارشیپ چطوره؟ یعنی من اپلای کنم این اسکولاشیپ به من تعلق میگیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)