صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: علوم تربیتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد علوم تربیتی

سلام دوستان. من ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه علوم و تحقیقات معدل 17 دارم. دوتا مقاله در حد پایان نامم دارم. مدرک زبان فعلا ندارم ولی دارم برای ایلتس میخونم. سابقه کار در مدرسه و کلینک هم دارم که بعنوان مشاور با کودکان کار کردم. سوالم این است که برای دکترا یا ارشد مجدد در رشته آموزش و پرورش دبستانی نیاز به راهنمایی دارم ولی متاسفانه جایی اطلاعاتی ندیدم ممنون میشم اگر کسی لینک یا اطلاعاتی داره بگه؟
    سوال دیگه ای که داشتم اینکه وضعیت کاری بعداز دکترا به چه صورت هست؟ با در نظر گرفتن این نکته که رشته ی ما شدیدا وابسته به زبان است.

پیش فرض پاسخ : علوم تربیتی

سلام من دانشجوی کارشناسی علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هستم میخوام ارشد رشته مدیریت اموزشی دانشگاه علامه بخونم و برای دکتری قصد دارم به امریکا برم اما نمیدونم مدیریت آموزشی در امریکا پذیرشش چطوریه ؟البته من از نظر مالی کمی ضعیفم امکان داره که ب من فاند تعلق بگیره؟چه مدارکی نیاز داره ؟رزومه من باید دارای چه مدارکی باشه تا پذیرش بشه ؟

سلام من دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هستم و میخوام ارشد رشته مدیریت آموزشی دانشگاه علامه بخونم و ارشد رو در یک دانشگاه معتبر ارشدم را بگذرانم تا دکتری بتوانم به امریکا بروم سوال من اینه که آمریکا رشته مدیریت اموزشی پذیرش میکنه ؟البته من از نظر مالی کمی ضعیفم امکان اینکه بتونم فاند بگیرم هست؟درضمن من از لحاظ علمی مشکلی ندارم میتونم ولی کمی مشکل مالی دارم .

Junior Member hedamshm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان

نقل قول نوشته اصلی توسط parvin1375 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هستم و میخوام ارشد رشته مدیریت آموزشی دانشگاه علامه بخونم و ارشد رو در یک دانشگاه معتبر ارشدم را بگذرانم تا دکتری بتوانم به امریکا بروم سوال من اینه که آمریکا رشته مدیریت اموزشی پذیرش میکنه ؟البته من از نظر مالی کمی ضعیفم امکان اینکه بتونم فاند بگیرم هست؟درضمن من از لحاظ علمی مشکلی ندارم میتونم ولی کمی مشکل مالی دارم .

سلام خانم ... من هم دانشجوی علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هستم. بعضا در رشته دکتری بورسیه هایی مورد نیاز وزارت علوم اعلام میشه که وزارت علوم و سازمان سنجش اعلام میکنه ، اما به طور عام بورسیه توسط خود امریکا سخت به نظر میاد چون اساسا شما باید به کشور خودتون برگردید برای کار و اصلا عاقلانه نیست که اونها بورس انجام بدن و روی نیروی غیر کاری سرمایه گذاری کنند!

نقل قول نوشته اصلی توسط hedamshm نمایش پست ها
    سلام خانم ... من هم دانشجوی علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هستم. بعضا در رشته دکتری بورسیه هایی مورد نیاز وزارت علوم اعلام میشه که وزارت علوم و سازمان سنجش اعلام میکنه ، اما به طور عام بورسیه توسط خود امریکا سخت به نظر میاد چون اساسا شما باید به کشور خودتون برگردید برای کار و اصلا عاقلانه نیست که اونها بورس انجام بدن و روی نیروی غیر کاری سرمایه گذاری کنند!
    به هیچ وجه اینطور نیست
    رزومه و زبان خوب دارید می تونید فاند بگیرید از هرجا
    بورس یا فاند برای اینه که اون فارغ التحصیل با آموزشی که از کشور خارجی می بینه بتونه شناخت و گسترش و نفوذ فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و اقتصادی کشور مقصد رو در کشور خودش بیشتر کنه نه اینکه فقط یک مدرک گرفتن باشه
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

سلام.
    بنده لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارم 28 سال سن.
    و در حال حاظر دانشجوی ارشد رشته برنامه ریزی درسی دانشگاه علامه هستم.
    برای مقطع دکتری قصد ادامه در خارج از کشور ( ترجیحا کشور انگلیسی زبان) و سپس گرفتن اقامت را دارم .
    3 سال سابقه تدریس به عنوان معلم در آموزش و پرورش دارم.

در این مدت 1 - 2 ساله تحصیل در مقطع ارشد در ایران نیاز هست چه مقالاتی یا فعالیت هایی جهت رزومه برای ارائه مقطع دکتری انجام دهم؟

در چه کشور هایی امکان ادامه تحصیل وجود دارد ؟ و آیا این مدرک ( برنامه ریزی درسی-دانشگاه علامه) دارای اعتبار جهت ارائه به دانشگاه مقصد میباشد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akarbasi نمایش پست ها
    سلام
    همسر من در رشته آموزش علوم در نیویورک درس می خواند. اگر می خواستید با ایشان تماس بگیرید پیغام خصوصی بگذارید.
    سلام
    سوال من این است که با مدرک کارشناسی علوم تربیتی برای تحصیل در رشته ی روانشناسی در مقطع مستر برای اپلای نیاز به GRE SUBJECT هست یا خیر؟ با توجه به این که در ریکوایرمنت های دانشگاه قید شده که اگر در روانشناسی تخصص ندارید نیاز به این ازمون هست. و من نمیدانم که ایا رشته ی علوم تربیتی زیر شاخه ای از psychology است یا خیر؟

Junior Member

سلام من ارشد رشته ی مدیریت آموزشی از دانشگاه آزاد تهران مرکز هستم ولی دوواحد مقاله را نگرفتم و دفاعم ۱۸ گرفتم آیا میتونم برای دکترای خارج از کشور اقدام کنم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

با این اطلاعاتی که شما نوشته اید من فکر میکنم دلیلی نداشته باشد که نتوانید!

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Soha2 نمایش پست ها
    سلام من ارشد رشته ی مدیریت آموزشی از دانشگاه آزاد تهران مرکز هستم ولی دوواحد مقاله را نگرفتم و دفاعم ۱۸ گرفتم آیا میتونم برای دکترای خارج از کشور اقدام کنم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)