صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 228

موضوع: The University of Sheffield

Junior Member

پیش فرض The University of Sheffield

سلام.کسی هست دانشگاه شفیلد درس بخونه.می خوام بدونم با معدل 14.5 .از دانشگاه سراسری و ایلتس 7.5 می شه واسه مستر کانیک پذیرش گرفت؟
    برم سراغ نماینده تهران یا خودم apply کنم؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاه sheffield

نقل قول نوشته اصلی توسط sina3005
    سلام.کسی هست دانشگاه شفیلد درس بخونه.می خوام بدونم با معدل 14.5 .از دانشگاه سراسری و ایلتس 7.5 می شه واسه مستر کانیک پذیرش گرفت؟
    برم سراغ نماینده تهران یا خودم apply کنم؟
    به نظر من می تونی پذیرش بگیری.
    اگه تهران زندگی می کنی یه سر برو، چون هم راهنماییت می کنن و هم اکثر کارهات رو (هرچند که کار زیادی نداره) مجانی انجام می دن. (فقط فک کنم آخر سر برای گرفتن ویزا 400 پوند بگیره، که اونو هم می تونی خودت اقدام کنی).
    راستی شما چرا واسه سوئد اقدام نمی کنین؟ هزینتون که خیلی پایین میاد! دانشگاهاش هم توپند (Chalmers, KTH,...).
    موفق باشین.

Junior Member

پیش فرض فلسفه در دانشگاه شفیلد

من میخوام برای لیسانس در فلسفه از دانشگاه شفیلد اپلای کنم در حال حاضر دانشجوی ترم 7 مدیدیت دانشگاه علامه طباطبایی هستم در ضمن دیپلم من تجربی است با این شرایط میتونم مستقیما دوره لیسانس رو شروع کنم ؟ ایلتس 7 دارم و در انجمن فلسفه و حکمت ایران دوره دیدم و میتونم سمپل رایتینگ بدم البته من پذیرش رو موکول میکنم به بعد از لیسانس.. لطفا اگه در مورد شفیلد و رشته های علوم انسانی دانشگاه های انگلیس اطلاعاتی دارید لطفا منو راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : فلسفه در دانشگاه شفیلد

اگه دلیل خیلی خاصی یا شخصی ای برای دوباره لیسانس خوندن ندارید من به چند دلیل پیشنهاد میکنم فلسفه رو در مقطع فوق لیسانس بخونید:

* توی کشورهای توسعه یافته انتخاب رشته بر اساس علاقه خیلی اهمیت داره... و خیلی ازش استقبال میکنند... اصلا چیز منفی ای محسوب نمیشه که لیسانستون یه چیز باشه و فوقتون یه چیز دیگه ... حتی می تونه نکته مثبتی هم باشه .... تعداد آدمهایی هم که این کار رو می کنن کم نیستند...

* اینکه شما توی فوق رشته تون رو عوض کنید جنبه بهتری داره ... مثل این می مونه که فرمون ماشین رو بچرخونید اما دوباره از لیسانس شروع کنید مثل این می مونه که بخواید دنده عقب برید تا دوباره در جهت جدید حرکت کنید... در حالیکه واقعا همچین کاری لازم و متداول نیست...

* شانستون هم اصلا کم نمی شه ... یعنی همین دلایلی که نوشتید رو موقع اپلای کردن بنویسید...

* اگر دلیلتون اینه که می خواهید درسها رو بهتر یاد بگیرید مطمئن باشید که با فوق بعلاوه علاقه ای که واضحه هست دارید می تونید این کار رو انجام بدید...

* هزینه مادی و معنوی ( زمان ) کمتری رو متقبل می شید...

....

توی سایت دانشگاه دنبال prospectus بگردید ... آدرس خونتون رو بدید ... تمام اطلاعات لازم رو در یک کاتالوگ تمام رنگی بصورت مجانی براتون پست می کنند...

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Dear Friends,

The University of Sheffield is offering a range of tuition fee scholarships for Iranian students starting their postgraduate taught masters degree studies in September 2009. Applicants must apply for a study place by 5 June 2009 and hold an offer of a study place for entry in September 2009. More details

Saiideh Zanganeh
    Communications Officer

British Council Iran

North entrance,

British Embassy compound

Shariati st., Qolhak,

Tehran 19396 13661

Junior Member

طبیعتا من هم علاقه دارم از فوق شروع کنم اما به نظر خودم شرایطم برای پذیرش فوق مناسب نیست معدل لیسانس من در حدود 14 است دیپلم و لیسانسم مرتبط نیست..فقط شاید بتونم در سمپل رایتینگ و نوشتن مقاله یا چیزی مثل پایان نامه به انگلیسی شانسی بیارم..به نظر شما به کدوم یک از این فاکتورها اهمیت بیشتری میدهند؟

بله در جریان کمک هزینه شفیلد هستم

بسیار ممنون از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

به نظرم اگه sample writing تون فوق العاده باشه و بتونید از استادایی که تو انجمن حکمت و فلسفه هستن توصیه نامه های خوب بگیرین شانس پذیرش برای فوق دارین، البته باید لیسانس مدیریتتون رو تموم کرده باشین. برای لیسانس هم که فکر کنم پذیرش گرفتن مثل آب خوردن باشه، البته بدون فاند.

یه نکته هم که خوبه مد نظر داشته باشید اینه که سعی کنید sample writing تون رو توی زمینه کاری ِ یکی از استادهای دانشگاه مقصد بنویسید و قبل از فرستادن application هم باهاش مکاتبه کنید و به اصطلاح قاپش رو بدزدید!

در مورد دانشگاههای انگلیس هم برداشت کلی من این بوده که فاند گرفتن خیلی سخته. من می خواستم رشته م رو عوض کنم به فلسفه و وقتی دیدم وضع اینجوریه اصلاً تو انگلیس apply نکردم. حالا این دانشگاه شفیلد ظاهراً شرایط خاصی داره و فاند می ده، اما دانشگاههای دیگه فکر نکنم اینجوری باشن.

با سلام خدمت دوستان
    من از دانشگاههای sheffield و southampton پذیرش گرفتم
    رشتم عمران هستش و می خواهم برای ارشد برم اونجا
    به نظر شما کدوم یکی از این دانشگاهها رو به من پیشنهاد می کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamtajadod نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من از دانشگاههای sheffield و southampton پذیرش گرفتم
    رشتم عمران هستش و می خواهم برای ارشد برم اونجا
    به نظر شما کدوم یکی از این دانشگاهها رو به من پیشنهاد می کنید
    برید تو سایت های Ranking ببینید. ساتهمپتون هواش بهتره ولی تا اونجا که من گشتم شفیلد تو عمران بهتره.
    http://browse.guardian.co.uk/educati...3A+civil&Go=Go
    اینم لینکش

Banned
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام
    من کارشناسی نابیوسته معماری از دانشگاه ازاد با معدل 16.24 دارم.نمره ایلسم هم 6.5 است به نظرتون شانس بذیرش گرفتن از این دانشگاهو دارم؟

صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین