صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 228

موضوع: The University of Sheffield

Banned
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : دانشگاه sheffield

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    به نظر من هم انگلیس کشور خوبی برای مهندسی نیست و بازار کار خوبی هم برای این رشته ها نداره. انگیس در رشته های مالی تو دنیا یا اوله یا دوم و هیچ کشوری مثل آمریکا نمیتونه باهاش رقابت کنه. در مورد هنر من چیزی نمیدونم ولی در مورد مهندسی میدونم کشور خوبی نیست و من آلمان و آمریکا و کانادا و حتی فرانسه رو بیشتر پیشنهاد میکنم. تو حسابداری و MBA و مدیریت مالی و اقتصاد فقط انگلیس یا آمریکا.
    منم همین عقیده رو دارم

Junior Member Captain EDGE آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural (Landplaning) Engineering

بنده هم بالاتر همین نکته را عرض کردم که دانشگاه های مناسب با رشته های هنری همچون معماری ، گرافیک و رشته های مرتبط به سینما بیشتر دانشگاه های کشور های ایتالیا و فرانسه هستند که حرف اول را می زنند .

Banned
    رشته و دانشگاه
    معماری

من یه مشکلی دارم

من می خوام برای رشته معماری از دانشگاه شفیلد بذیرش بگیرم اما نمره ایلسم نیم نمره کمه اونا 7 میخوان مال من 6.5 است به نظرتون هیچ راهی نداره؟.من اگر بخواهم برای ایلس ثبت نام کنم 3 ماه دیگه میتونم امتحان بدم.اصلا امکان نداره اونا با این شرایط بذیرش بدن؟

Junior Member Captain EDGE آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural (Landplaning) Engineering

ببنید دوست عزیز ، هر دانشگاه طبق قوانین خودشان نمره هایی را مد نظر دارند که اگر حتی 5. کمتر باشد امکان پذیرش را نخواهید داشت ، بنده پیشنهاد می کنم برای تسریع در کار خود امتحان iBT یا pBT را شرکت کنید و این بار شانس خود را در Toefl امتحان کنید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ghermez نمایش پست ها
    من یه مشکلی دارم

من می خوام برای رشته معماری از دانشگاه شفیلد بذیرش بگیرم اما نمره ایلسم نیم نمره کمه اونا 7 میخوان مال من 6.5 است به نظرتون هیچ راهی نداره؟.من اگر بخواهم برای ایلس ثبت نام کنم 3 ماه دیگه میتونم امتحان بدم.اصلا امکان نداره اونا با این شرایط بذیرش بدن؟
    من دانشگاه شفیلد رو نمی دونم ولی دانشگاه های انگلیس معمولا در مورد امتحان زبان کمتر سخت گیری دارن. یعنی اگر شما نیم نمره از آیلتس کم دارین معمولا این طوریه که اگر شرایط دیگه رو احراز کردین بهتون کاندیشنال آفر می دن و می گن دوباره امتحان بدین یا اینکه تو فلان دوره زبانشون شرکت کنین. خوبه که همین مساله رو از خودشون بپرسید.

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FOSIL نمایش پست ها
    دوستان این جا گویا خیلی سوت و کوره نه؟
    لطفا اگر سوال خاصي داريد بپرسيد ، دوستان ايشاالله جواب خواهند داد.

سلام دوستان
    من از دانشگاه منچشتر برا Msc of Advanced Engineering Materilas بذیرش دارم
    دانشگاه شفیلد هم تو رشته Msc of Bionanotechnology بهم offer داده
    چطوری میتونم بفهمم کدوم بهتره؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

کسی از وضعیت خوابگاه داخل دانشگاه خبری داره؟ شما اسکان بیرون دانشگاه رو توصیه می کنید یا خوابگاه رو؟

Junior Member

سلام
    ببینید در شفیلد، شما میتونید از خوابگاه های دانشگاه استفاده کنید و یا اینکه می تونید ، خودتون شخصا برای گرفتن خوابگاه، ... اقدام کنید. خود دانشگاه هم با بعضی از شرکت ها، قرار داد داره و از خوابگاه های اونا استفاده میکنه. یه شرکت معروف در این زمینه، شرکت OPAL هست که مثلا دانشگاه با OPAL 1 and OPAL 2 قرار داد داره ولی با OPAL 3 قرارداد نداره. حالا فرقش چیه؟ اگه شما مثلا از طریق دانشگاه اقدام کنید، میتونید پول خوابگاه رو قسطی پرداخت کنید، اما مثلا اگه بخواید برید و شخصا با opal 3 قرارداد ببندید، باید کل پول مدت قرار داد رو یک دفعه بدید (البته فکر کنم اگر کسی رو داشته باشید که پاسپرت انگلیسی داشته باشه و شما رو تضمین بکنه، بتونید قسطی هم پرداخت کنید.). برای خوابگاه هم میتونید حدودا ماهی ۴۰۰ پوند کنار بگذارید، حالا کمتر یا بیشتر. شهریه دانشگاه رو هم، برای فوق لیسانس، تا جایی که میدونم، میشه قسطی داد، حتی تا ۴ قسط. مینونید برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت opal مراجعه کنید و از offer هاشون هم مطلع بشید. کلا 3 opal جای خوبی برای زندگی هست، تقریبا ۱ سال هست که ساخته شده و نزدیک دانشگاه هم هست. یعنی مجبور نیستید پول رفت و آمد بدید. اینجا یه مسیر کوتاه رو اگه با تاکسی برید، شاید ۴ پوند مجبور بشید که پرداخت کنید. البته اکه از قطار شهری استفاد کنید، هزینه پایین تر میاد، ولی کلا بازم گرونه ..دی opal 2 به دنشگاه نزدیک تر هست. (البته زیاد حرفم درست نیست، جون ساختمون های دانشگاه در یک جا متمرکز نیست). کلا از opal2 or opal 3 تا دانشگاه حدود ۱۵- ۱۰ دقیقه پیاده روی هست.
    http://www.opalstudents.com

Junior Member

سلام بجه ، مي خواستم بدونم وضعيت زندگي و هزينه ي سالانه ي يک زن و شوهر در شفيلد که براي تحصيل رفتند چقدر هست. يک نفر از ما درس مي خونه.
    مرسي
    من از اين دانشگاه پذيرش دارم.