صفحه 7 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 228

موضوع: The University of Sheffield

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دانشگاه sheffield

نقل قول نوشته اصلی توسط شاپرك نمایش پست ها
    بچه ها کسی اطلاع داره چند روز باید توی ابوظبی بمونیم برای کارهای سفارت و ویزا؟
    بین 10 تا 25 روز.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    دوستان سلام
    مي دونم اين سوال احتمالا خيلي تكراري شده ولي چون هنوز براي من حل نشده دوباره مي پرسم:
    براي باز كردن حساب به منظور گرفتن ويزا، آيا مهمه كه بانكش دولتي باشه يا خصوصي؟ چه جور حسابي بايد باشه ، مثلاجاري ؟ كوتاه مدت؟ بلند مدت؟ ايا بعد از گرفتن برگه موجودي و صورت حساب 28 روزه مي تونيم پول رو از اون حساب در بياريم و اصلا حساب را ببنديم يا اينكه اون حساب مسدود مي شه؟
    نوع بانک و حساب مهم نیست و بعدش میتونید از حساب پول بردارید ولی حساب رو نبندید چون ممکنه از بانک استعلام کنند.

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام بچه ها من 2 تا رشته توی شفیلد اپلای کردم. انتخاب اولم دیروز فرستادم . انتخاب دومم امروز. بعد ایمیل تایید اپلای فرستادن رشته اولمو زده انتخاب 2 و دومی زده انتخاب اول. این تاثیری در اپلیکشن داره . من بیشتر دوست دارم تو انتخاب اولم که زده انتخاب 2 درس بخونم.منظورم اینکه چه جوری بررسی میشه. جدا جدا بررسی می شه و جفتش مثلا پذیرش می دن یا اگه انتخاب اولی که اونا زدن پذیرش بگیرم دیگه دومی بررسی نمیشه؟ اگه استرسم بی مورده و فرقی نمیکنه لطفا اونایی که تجربه دارن بگن و اگه فرق می کنه چی کار کنم؟
    مرسی
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    الان دیر نیست ولی به طور کلی تو ایران تا 4 ماه طول میکشه پس اگه کسی پول داره بره ابوظبی بهتره.
    4 ماه بعد از ارایه مدارک به سفارت طول می کشه یا کل پروسه؟ من 29 جولای از سفارت وقت دارم, یعنی 4 ماه بعدش ویزا رو می دن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Samane s نمایش پست ها
    4 ماه بعد از ارایه مدارک به سفارت طول می کشه یا کل پروسه؟ من 29 جولای از سفارت وقت دارم, یعنی 4 ماه بعدش ویزا رو می دن؟
    کل پروسه 4 ماه طول میکشه. از زمان تحویل مدارک بین 20 تا 30 روز طول میکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط شاپرك نمایش پست ها
    بچه ها کسی اطلاع داره چند روز باید توی ابوظبی بمونیم برای کارهای سفارت و ویزا؟
    حدود 2 هفته حداقل،استثنا هم داشته کمتر یا بیشتر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_plove نمایش پست ها
    سلام بچه ها من 2 تا رشته توی شفیلد اپلای کردم. انتخاب اولم دیروز فرستادم . انتخاب دومم امروز. بعد ایمیل تایید اپلای فرستادن رشته اولمو زده انتخاب 2 و دومی زده انتخاب اول. این تاثیری در اپلیکشن داره . من بیشتر دوست دارم تو انتخاب اولم که زده انتخاب 2 درس بخونم.منظورم اینکه چه جوری بررسی میشه. جدا جدا بررسی می شه و جفتش مثلا پذیرش می دن یا اگه انتخاب اولی که اونا زدن پذیرش بگیرم دیگه دومی بررسی نمیشه؟ اگه استرسم بی مورده و فرقی نمیکنه لطفا اونایی که تجربه دارن بگن و اگه فرق می کنه چی کار کنم؟
    مرسی
    نه مهم نیست وقتی پذیرش گرفتی حق انتخاب داری(پروسه هم جدا جداست نگران نباش)

سلام دوستان
    به نظرتون راحت ترين پرواز براي رفتن به شفيلد كدومه؟ كدوم ايرلاين؟ قيمتش حدوداً چنده؟
    ممنون مي شم راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون راحت ترين پرواز براي رفتن به شفيلد كدومه؟ كدوم ايرلاين؟ قيمتش حدوداً چنده؟
    ممنون مي شم راهنمايي كنيد
    پروازی از ایران برای رفتن به شفیلد فکر نکنم باشه. میتونید با پرواز ماهان که هم خوبه و هم ارزون به برمینگهام برید و بعدش از اونجا با قطار برید.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    پروازی از ایران برای رفتن به شفیلد فکر نکنم باشه. میتونید با پرواز ماهان که هم خوبه و هم ارزون به برمینگهام برید و بعدش از اونجا با قطار برید.

ممنونم از جوابتون
    از چند نفر در اين خصوص پرسيدم، بعضيها مي گن از بيرمنگهام تا شفيلد راهش زياده و رفتنش سخته و پيشنهاد مي كنن كه با امارات برم منچستر. قيمت هاشونم اونقدرها با هم تفاوتي نداره فقط پرواز امارات 7 الي 8 ساعت طول مي كشه!!!! واقعا نمي دونم كدوم بهتره. شما تا حالا با هيچ كدومشونوخودتون رفتيد؟