صفحه 5 از 40 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 392

موضوع: بیمه مسافرتی برای ویزا

پیش فرض پاسخ : اطلاعات، تجربیات و سوالات شما در خصوص خرید EURO و تهیه بیمه مسافرتی برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط l0st_l0rd نمایش پست ها
    من امروز تماس گرفتم سه ماهه می خواهند
    1. واسه دوره مستر هم بیمه باید 3ماهه باشه؟
    2. اینکه از کدوم شرکت بیمه رو بگیریم یا مثلا از شهری غیر از تهران تهیه کنیم که مشکلی پیش نمی آره؟
    Life is short! Break the rules
    Forgive quickly, Kiss slowly, Love truly, Laugh uncontrollably
    And never regret anything
    That made you smile!

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات، تجربیات و سوالات شما در خصوص خرید EURO و تهیه بیمه مسافرتی برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    1. واسه دوره مستر هم بیمه باید 3ماهه باشه؟
    2. اینکه از کدوم شرکت بیمه رو بگیریم یا مثلا از شهری غیر از تهران تهیه کنیم که مشکلی پیش نمی آره؟
    توی سایت سفارت نوشته چه بیمه ای مورد تایید است .

خود سفارت بهتون میگه چندماهه بگیر.

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

من کل تاپیک رو خوندم اما فک کنم یکم دقت نکردم!میشه بگید که آیا بیمه ارو از شهر خودمون هم میتونیم تهیه کنیم یا نه باید بریم تهران و بعد بریم دنبال کارهای بیمه!
    و اینکه تو سایت سفارت اطلاعات درباره بیمه کدوم قسمتش نوشته شده؟! مرسی!

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط aaydaa نمایش پست ها
    من کل تاپیک رو خوندم اما فک کنم یکم دقت نکردم!میشه بگید که آیا بیمه ارو از شهر خودمون هم میتونیم تهیه کنیم یا نه باید بریم تهران و بعد بریم دنبال کارهای بیمه!
    و اینکه تو سایت سفارت اطلاعات درباره بیمه کدوم قسمتش نوشته شده؟! مرسی!
    می تونید از شهر خودتون هم بگیرید ... در خصوص اطلاعات در مورد بیمه من فکر می کنم اطلاعات همین تاپیک بیش از اطلاعات سایت سفارت هست !

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member aaydaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT-Security / Rub

من بیمه امو از بیمه آسیا گرفتم..سه ماهه همونطوریکه سفارت ازم خواسته...103 تومن شد...بیمه نامه ام مثله بقیه دوستان شبیه دسته چک نیست...یه صفحه هستش که یه ورش اطلاعات هست و اونطرفش هم پوشش ها و سقف تعهدات نوشته شده..

Junior Member

دوستان یکی می تونه بگه که بیمه 1 ماهه قبوله از آخر یا نه؟ هرکی یه چیزی میگه! اگر واقعا قبول میکنن که بیخود پول اضافه ندیم! و اینکه آیا بیمه های خصوصی هم مثل بیمه کارآفرین قبول میکنن؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Media Informatics / RWTH Aachen University

نقل قول نوشته اصلی توسط elyasnew نمایش پست ها
    دوستان یکی می تونه بگه که بیمه 1 ماهه قبوله از آخر یا نه؟ هرکی یه چیزی میگه! اگر واقعا قبول میکنن که بیخود پول اضافه ندیم! و اینکه آیا بیمه های خصوصی هم مثل بیمه کارآفرین قبول میکنن؟؟؟
    الیاس جان راجع به قسمت اول سوالت چیزی نمی دونم. ولی در مورد بیمه های خصوصی من خودم زنگ زدم و از سفارت سوال کردم. گفت: هر بیمه ای غیر از بیمه ایران قابل قبوله...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    اگر بلیط دارید از بانک، ولی دیگه 2000 تا بیشتر نمی دن! از صرافی هم بگیرید خیلی فرقی نداره! بلیط هم فعلا سه شرکت گلف ایر، امارات و ترکیش به صرفه هستند! برای بیمه هم هر چی باشه غیر از بیمه ایران که تو لیست تحریم اتحادیه اروپاست
    سلام من متوجه نميشم منظورتون جيه بيمه ايران نباشه\ ميشه بگيد جي بايد باشه؟ جه طوري بايد بگيريم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
    سلام من متوجه نميشم منظورتون جيه بيمه ايران نباشه\ ميشه بگيد جي بايد باشه؟ جه طوري بايد بگيريم؟
    یعنی اینکه شما از هر شرکت بیمه ای دیگه مثل مثلا آسیا؛ البرز،سامان، نوین و .... می تونید این بیمه رو تهیه کنید که اکثر این ها هم یکی هستش. قبلا آکسا بود و بعد از تحریمها مپ فری هست.

بچه ها مطمئنین بیمه ی ایران رو قبول نمیکنن؟ کسی بوده بیمه ایران ببره و قبول نکنن؟
    آخه کسی که می خواست بیمه رو برام صادر کنه از آشناهای نزدیکه و می گفت هرروز داره این بیمه رو برای سفارتها صادر می کنه، و تا حالا مشکلی نبوده! اما من بازم به شک افتادم! سفارتم که الان تعطیله! اگه کسی می دونه کمک کنه لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)