صفحه 6 از 40 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 392

موضوع: بیمه مسافرتی برای ویزا

Member
    رشته و دانشگاه
    Media Informatics / RWTH Aachen University

پیش فرض پاسخ : اطلاعات، تجربیات و سوالات شما در خصوص خرید EURO و تهیه بیمه مسافرتی برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa kh نمایش پست ها
    بچه ها مطمئنین بیمه ی ایران رو قبول نمیکنن؟ کسی بوده بیمه ایران ببره و قبول نکنن؟
    آخه کسی که می خواست بیمه رو برام صادر کنه از آشناهای نزدیکه و می گفت هرروز داره این بیمه رو برای سفارتها صادر می کنه، و تا حالا مشکلی نبوده! اما من بازم به شک افتادم! سفارتم که الان تعطیله! اگه کسی می دونه کمک کنه لطفا
    من تلفنی سه چهار هفته پیش از سفارت سوال کردم، گفتن هر بیمه ای جز بیمه ایران قابل قبوله

پیش فرض پاسخ : اطلاعات، تجربیات و سوالات شما در خصوص خرید EURO و تهیه بیمه مسافرتی برای ویزا

بچه ها من بعد از کلی تحقیق رفتم شرکت بیمه آسیا برای گرفتن بیمه مسافرتی که از شانس من اون روز فرم تموم کرده بودن و با واسطه از شرکت بیمه کارآفرین بیمه رو برام صادر کردن. طبق پستهای قبلی این بیمه مورد قبول سفارته درسته؟ بیمه MAPFRE است و ظاهرش مشابه بلیط قطاره که یک سری اطلاعات روش نوشته شده. 3 برگه A4 که توضیحاتی رو به فارسی نوشته هم همراهش هست، به صورت دفترچه هم نیست. همینا کافیه؟
    من فردا دارم میرم ویزامو بگیرم، لطفا کسانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Media Informatics / RWTH Aachen University

نقل قول نوشته اصلی توسط us2unlimited نمایش پست ها
    بچه ها من بعد از کلی تحقیق رفتم شرکت بیمه آسیا برای گرفتن بیمه مسافرتی که از شانس من اون روز فرم تموم کرده بودن و با واسطه از شرکت بیمه کارآفرین بیمه رو برام صادر کردن. طبق پستهای قبلی این بیمه مورد قبول سفارته درسته؟ بیمه MAPFRE است و ظاهرش مشابه بلیط قطاره که یک سری اطلاعات روش نوشته شده. 3 برگه A4 که توضیحاتی رو به فارسی نوشته هم همراهش هست، به صورت دفترچه هم نیست. همینا کافیه؟
    من فردا دارم میرم ویزامو بگیرم، لطفا کسانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند. ممنون
    نوع بیمه اش که درسته، ایشالا بقیه مواردش هم درسته. نگران نباش

سلام

این بیمه سامان هست. ظاهرا بصورت غیرحضوری هم بیمه نامه صادر می کنه. فقط باید کپی پاسپورت رو براشون فکس کنید.

لیست قیمت هاش هم توی سایتش هست:

http://www.samaninsurer.com/travel-insurance.php

سلام

من بیمه آسیا خریدم.

بیمه شنگن 50 هزار و 30 هزار یورویی داره که به ترتیب 128 و 92 هزار تومن هست.( سه ماهه 92 روزه - برای سنین 13 تا 65 سال )

به نظر هر دو برای سفارت قابل قبول هستن.

بیمه سامان به من گفت که با مالیات بر ارزش افزوده ش میشه 100 تومن. اما من رفتم آسیا گرفتم که فقط همون 92 تومن شد.

مدارک لازم هم فقط و فقط یک کپی از صفحه اول پاسپورت هست.

همه این بیمه ها به یک شرکت بیمه بین المللی که مرکزشون توی بحرین هست متصل هستن.
    ویرایش توسط oranus : August 9th, 2011 در ساعت 12:34 PM

Junior Member

دوستان این بیمه ی 3 ماهه مسافرتی رو شرکت بیمه از چه تاریخی شروعش رو می زنه؟؟ خودمون تعیین میکنیم؟ می شه راهنمایی کنید که روزی که می خوایم بریم سفارت برای گرفتن ویزا، تاریخ این بیمه باید شروع شده باشه یا تاریخ شروعش باید حوالی پروازمون باشه؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnia.b نمایش پست ها
    دوستان این بیمه ی 3 ماهه مسافرتی رو شرکت بیمه از چه تاریخی شروعش رو می زنه؟؟ خودمون تعیین میکنیم؟ می شه راهنمایی کنید که روزی که می خوایم بریم سفارت برای گرفتن ویزا، تاریخ این بیمه باید شروع شده باشه یا تاریخ شروعش باید حوالی پروازمون باشه؟
    مرسی
    توی بیمه من نوشته تاریخ بیمه از لحظه خروج از ایران به مدت 3 ماه هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Parnia.b نمایش پست ها
    مرسی
    بیمه تاریخ نداره، از وقتی از کشور خارج شی اعتبار پیدا می کنه

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

بیمه مسافرتی برای گرفتن ویزا اجباریه؟ اگر بله, چطور باید تهیه کنم؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    بیمه مسافرتی برای گرفتن ویزا اجباریه؟ اگر بله, چطور باید تهیه کنم؟
    بله، بیمه مسافرتی سه ماهه از همه بیمه ها به جز بیمه ایران.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)