صفحه 8 از 40 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 392

موضوع: بیمه مسافرتی برای ویزا

پیش فرض پاسخ : اطلاعات، تجربیات و سوالات شما در خصوص خرید EURO و تهیه بیمه مسافرتی برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_e نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال فوری.
    من انقدر سرم شلوغ بود بیمه رو پاک فراموش کردم. فردا 7 صبح باید برم اونجا. ساعت 7 دم سفار جایی باز هست که ازش بیمه بگیرم؟
    لطفا زود جواب بدین
    دم سفارت که حتما هست، اما گه میتونی الان به یه دفتر بیمه سر بزن سریع یه بیمه 3ماهه بخر
    Life is short! Break the rules
    Forgive quickly, Kiss slowly, Love truly, Laugh uncontrollably
    And never regret anything
    That made you smile!

پیش فرض پاسخ : اطلاعات، تجربیات و سوالات شما در خصوص خرید EURO و تهیه بیمه مسافرتی برای ویزا

سلام دوستان عزیز
    ارزونترین و مناسب ترین بیمه نامه ای که میتونین تهیه کنین (بعد از تجربیات فراوان بنده) همون بیمه ی سامان 3 ماهه 92 هزار تومن هستش.
    البته از این هم ارزونتر بیمه ی مسافرتی 3 ماهه ی سامان با قیمتی کمتر از 92 تومن هستش که یکی از نمایندگی هاش میزنه اگه کسی خواست میتونه پیغام خصوصی بده تا اطلاعاتش رو بدم.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

راستی!
    امروز رفتم بیمه مسافرتی سامان رو گرفتم. از هفته گذشته , دیگه شرکت اکسا بیمه های این شرکت رو قبول نمیکنه و خود شرکت مسافرتی بیمه سامان تمامی خدمات و کارها رو انجام میده. به گفته کارمدنشون , خدمات شرکت بیمه سامان بهتر ازاکسا هستش. در ضمن, هزینه بیمه سه ماه تا سقف 50000 یورو از 94 تومن به 102 تومن افزایش پیدا کرده.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    راستی!
    امروز رفتم بیمه مسافرتی سامان رو گرفتم. از هفته گذشته , دیگه شرکت اکسا بیمه های این شرکت رو قبول نمیکنه و خود شرکت مسافرتی بیمه سامان تمامی خدمات و کارها رو انجام میده. به گفته کارمدنشون , خدمات شرکت بیمه سامان بهتر ازاکسا هستش. در ضمن, هزینه بیمه سه ماه تا سقف 50000 یورو از 94 تومن به 102 تومن افزایش پیدا کرده.
    دوست عزیز آکسا خیلی وقته به شرکتهای ایرانی بخاطر تحریم خدمات نمیده. الان اکثر شرکت ها از مپ فری سرویس می گیرند (حتی بیمه سامان)

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mahdavi نمایش پست ها
    دوست عزیز آکسا خیلی وقته به شرکتهای ایرانی بخاطر تحریم خدمات نمیده. الان اکثر شرکت ها از مپ فری سرویس می گیرند (حتی بیمه سامان)
    من حرف کارمند اونجا رو منتقل کردم.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau KIT

سلام

من اکثرا از همه هم شنیدم و هم تو فروم خوندم که بیمه 3 ماهه باشه

اما به من خانم افشار زنگ زد و گفت 1 ماهه بیار
    ازش هم پرسیدم که 1 ماهه و 3 ماهه نمی خواد گفت 1 ماهه کافیه

راستی بیمه پارسیان کسی میدونه چه طوریه آیا سفارت و خود آلمان قبولش دارن؟
    آخه خیلی ارزونتره
    ویرایش توسط mohsen_fateh : October 14th, 2011 در ساعت 04:44 PM
    متاسفانه اکثر اعضای فروم از گفتن دانسته های خود در فروم خودداری میکنند ...
    دستانی که کمک می کنند پاک تر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند. (کوروش کبیر)

Junior Member

سلام دوستان،
    یه سوال راجع به بیمه مسافرتی داشتنم. من از کجا میتونم آدرس شعبه های بیمه سامان( یا هر بیمه معتبر دیگه ای که سفارت قبول داشته باشه) رو پیدا کنم؟ یه سوال دیگه هم داشتم، به من که زنگ زدند گفتند بیمه مسافرتی 1 ماه ببرم با خودم، اما اینجا دیدم بچه ها حرفهای مختلفی زدند به شک افتادم. به نظرتون بازم زنگ بزنم بپرسم یا همین 1 ماه رو ببرم حله؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahart نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال راجع به بیمه مسافرتی داشتنم. من از کجا میتونم آدرس شعبه های بیمه سامان( یا هر بیمه معتبر دیگه ای که سفارت قبول داشته باشه) رو پیدا کنم؟ یه سوال دیگه هم داشتم، به من که زنگ زدند گفتند بیمه مسافرتی 1 ماه ببرم با خودم، اما اینجا دیدم بچه ها حرفهای مختلفی زدند به شک افتادم. به نظرتون بازم زنگ بزنم بپرسم یا همین 1 ماه رو ببرم حله؟
    سلام فکر کنم از اینترنت بتونید پیدا کنید ،اگه گفتن یک ماهه ،یک ماهه کافی به منم گفته بودن یک ماهه ،و رفتم ویزامو گرفتم
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Göttingen, Physics

من یک سوالی داشتم. تابستون که برای کاری گذارم به سفارت ایتالیا افتاده بود روی در و دیوارش زده بود که بیمه‌ی آکسا دیگر مورد قبولشون نیست. حالا من برای پنجشنبه باید یک بیمه یک ماهه ببرم. نزدیک خونمون هم یک دفتر بیمه ی البرز هست که بیمه ی آکسا صادر می‌کند. کسی می‌داند که سفارت آلمان مشکلی دارد با این بیمه یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanirani نمایش پست ها
    من یک سوالی داشتم. تابستون که برای کاری گذارم به سفارت ایتالیا افتاده بود روی در و دیوارش زده بود که بیمه‌ی آکسا دیگر مورد قبولشون نیست. حالا من برای پنجشنبه باید یک بیمه یک ماهه ببرم. نزدیک خونمون هم یک دفتر بیمه ی البرز هست که بیمه ی آکسا صادر می‌کند. کسی می‌داند که سفارت آلمان مشکلی دارد با این بیمه یا نه؟ ممنون میشم جواب بدید.
    شما همچين ريسكي نكن. برو 20 قدم بالاتر از خود سفارت كنار كوچه برلن يه پاساژ هست كه همه نوع بيمه مي ده. انواع و اقسام شركت ها رو هم داره. من از همون جا بيمه يه ماه پارسيان گرفتم چهل هزارو خورده اي شد كه خوردش يادم نيست. سفارت هم قبول كرد و ويزامو هم گرفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)