صفحه 9 از 40 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 392

موضوع: بیمه مسافرتی برای ویزا

پیش فرض پاسخ : اطلاعات، تجربیات و سوالات شما در خصوص خرید EURO و تهیه بیمه مسافرتی برای ویزا

دوستان سفارت در حال حاضر تمام بیمه هارو قبول داره؟

پیش فرض پاسخ : اطلاعات، تجربیات و سوالات شما در خصوص خرید EURO و تهیه بیمه مسافرتی برای ویزا

من چند روز قبل از مشهد بیمه مسافرتی سامان یک ماهه گرفتم که شد 50 هزارتومان و سفارت هم یک ماهه رو قبول کرد.

این فروم در مورد بیمه مسافرتی هم هست،میشه در موردش توضیح بدید؟ من هیچی در موردش نمیدونم،ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط stiv_astin نمایش پست ها
    این فروم در مورد بیمه مسافرتی هم هست،میشه در موردش توضیح بدید؟ من هیچی در موردش نمیدونم،ممنون
    وقتی ویزای شما اکی بشه به شما زنگ می زنن که فلان روز بیا ویزاتو بگیر، برای اینکه ویزا رو بگیرین، باید یه بیمه هم نشون بدین که معمولامیگن باید سه ماهه باشه، ولی بچه ها یه ماهه هم بردن قبول کردن، یه نوع بیمه ی مسافرتی هست که شما باید تهیه کنین تا بتونین برین. در واقع این بیمه برای زمانی هست که شما توی آلمان هستین ولی هنوز بیمه ی آلمانی نگرفتین و ویزاتون تمدید نشده، یعنی به محض اینکه بخواین ویزا رو توی آلمان تمدید کنین، باید برگه ی بیمه ی یکی از شرکت های موجود توی آلمان رو نشون بدین و این بیمه ای که از اینجا میگیرن (هرچند که هنوز تاریخ اعتبار داشته باشه) قابل قبول نیست براشون.
    در مورد شرکت هایی هم که بیمه می کنن زیادن، همون جلوی سفارت هم کلی هستن، ولی یه چیزی حدود 10 15 تومن اینا بیشترن از بیمه هایی که می تونین از شرکت های دیگه بگیرین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    دوستان واسه بیمه چطور بیمه ای باید تهیه کنیم ؟؟ یعنی من اگر برم شرکت بیمه بهشون چی باید بگم ؟؟!!!

از بیمه البرز هم میتونم بگیرم ؟؟ این بیمه آکسا چطور هست ؟؟ فرقی داره با مابقی انواع بیمه ؟؟

ممنون میشم دوستانی که گرفتند در خصوص قیمت بیمه هم اطلاع رسانی کنند....
    از بیمه پاسارگاد هم می تونید بیمه مسافرتی دریافت کنید

Junior Member

بیمه نامه مسافرتی رو از تمام دفاتر بیمه سراسر تهران می شه تهیه کرد؟
    بیمه نامه سامان هم قابل قبوله؟

Junior Member

من هفته بعد باید برم ویزامو بگیرم. مدارکی که باید ببرم همیناست؟ 1.برگه تمکن مالی جدید 2. بیمه(که از نزدیک سفارت میگیرم همون روز یا باید یه روز قبل بگیرم؟) 3.برگه ای که صندوق داده بهم.

Junior Member

[QUOTE=especial;823950]
    به شدت بهتون توصیه میکنم بیمه رو برین از یه جای دیگه بگیرین و بعد هم یه جای معمولی کپی بگیرین.

یعنی از کجا؟ از تمام دفاتر بیمه سراسر تهران می شه بیمه مسافرتی گرفت؟ سامان، پاسارگاد، پارسیان، فرقی نداره کدوم باشه؟

ApplyAbroad Superstar

[QUOTE=Aban30;825050]
    نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    به شدت بهتون توصیه میکنم بیمه رو برین از یه جای دیگه بگیرین و بعد هم یه جای معمولی کپی بگیرین.

یعنی از کجا؟ از تمام دفاتر بیمه سراسر تهران می شه بیمه مسافرتی گرفت؟ سامان، پاسارگاد، پارسیان، فرقی نداره کدوم باشه؟

آره فکر میکنم همشون دارن. من که تو اینترنت سرچ کردم، فکر کنم یه سامان بود من پیدا کردم رفتم. شمام سرچ کنین تو اینترنت فکر میکنم هر شهری باشین راحت می تونین پیدا کنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

به نظرتون 169 تومن بیمه 3ماهه پاسارگاد خوبه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)