نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: UPM یا UTM ?

رأی دهندگان
10. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • UTM

5 50.00%
  • UPM

5 50.00%
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: زندگی در جوهور یا سردانگ

پیش فرض پاسخ : زندگی در جوهور یا سردانگ

من نفهمیدم چه جوری شما این چهلو نه میلیون تومن رو در آوردید!!!!

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    دوست گرامي و محترم
    لطفا مقطع تحصيليتون و رشتتون رو اينجا ذكر كنيد تا من بتونم ليست دقيق شهريه هاتونو بگم.البته لينك زير ميزان دقيق شريه ها رو براي دوره هاي تكميلي اعلام كرده كه ::
    براساس اين ليست تغييري در ليت شهريه هاي دانشگاه يو.پي.ام بوجود نيومده.

اينم لينكش

http://sgs.upm.edu.my/images/pdffile...es%20table.pdf

البته حواستون باشه چون بنده الان مالزي نيستم تا قطع يقين بهتون بگم اما خوب اگر تغييري باشه دانشگاه ليستشو بروز رساني ميكنه مسلما.
    ممنون از شما آقا احسان ... خیلی کامل بود پی دی اف که دادید

رشته کامپیوتر - مقطع مستر میکس مود ( برای مستر میکس مود 9 الی 18 واحد درسی + ریسرچ )
    اما نمی دونم این 9 - 18 واحد + ریسرچ به چه صورت هزینه آن محاسبه می شود ؟؟!!

با سپاس

رشته و دانشگاه

UPM

INTERNATIONAL STUDENT FOR ENROLMENT STARTING SEPTEMBER, 2012

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

http://www.sgs.upm.edu.my/images/pdf...and/COS%20.pdf

دوستان عکس شماره 3 نوشته که کردیت ها مخصوص without thesis . کسانی که mix mode هستن و واحد درسی در کنار ریسرچ دارن نیز طبق همین جدول مشخص میشود ؟؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

دوستان چرا داريد اين همه دور خودتون مي چرخيد؟ فايل PDF كه پست قبيلم گذاشتم به خوبي معلوم كرده كه شهريه ها چطور محاسبه مي شن.اون فايل رو بخونين و اگر سوالي داشتنيد بپرسيد به طور مثال من يكيشو براتون تحليل ميكنم::

مثلا دانشجوي بين الملل علوم مهندسي :

ترم اول:
    دانشجوي مهندسي در مقطع مستر به شيوه فقط تحقيقي:
    شهريه ترم اول 2600 رينگت مالزي + ترم دوم 2350 رينگت مالزي + ترم سوم 2850 رينگت مالزي = 7800 رينگت مالزي + (هزينه بيمه،تمديد ويزا،كتابخانه،اينرنت "بطور تقريبي" 1500 رينگت در طول سه ترم = 9300 رينگت
    (دوستان اضافه كتنم هزينه هاي بيمه و ... من دقيقا خبر ندارم اما براي ي محاسبه سرانگشتي خوب گفتم

البته اين رو هم اضافه كنم كه به نقل از ميلاد عزيز (ايران تو مالزي دات كام‌) :::
    هزینه تحصیل برای دانشجویان فوق لیسانس : هزینه هر ترم بین 2200 تا 2600 رینگیت بسته به رشته و دانشکده

حال خودتون بياين اين هزينه ها رو با هزينه هاي كلي زندگي كه به خودتون بستگي داره جمع تفريق كنين و نتيجه بگيرين.اما بحث شهيه منوالي بالاتر از اين نداره.

موفق باشيد
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

دوستان چرا داريد اين همه دور خودتون مي چرخيد؟ فايل PDF كه پست قبيلم گذاشتم به خوبي معلوم كرده كه شهريه ها چطور محاسبه مي شن.اون فايل رو بخونين و اگر سوالي داشتنيد بپرسيد به طور مثال من يكيشو براتون تحليل ميكنم::

مثلا دانشجوي بين الملل علوم مهندسي :

ترم اول:
    دانشجوي مهندسي در مقطع مستر به شيوه فقط تحقيقي:
    شهريه ترم اول 2600 رينگت مالزي + ترم دوم 2350 رينگت مالزي + ترم سوم 2850 رينگت مالزي = 7800 رينگت مالزي + (هزينه بيمه،تمديد ويزا،كتابخانه،اينرنت "بطور تقريبي" 1500 رينگت در طول سه ترم = 9300 رينگت
    (دوستان اضافه كتنم هزينه هاي بيمه و ... من دقيقا خبر ندارم اما براي ي محاسبه سرانگشتي خوب گفتم

البته اين رو هم اضافه كنم كه به نقل از ميلاد عزيز (ايران تو مالزي دات كام‌) :::
    هزینه تحصیل برای دانشجویان فوق لیسانس : هزینه هر ترم بین 2200 تا 2600 رینگیت بسته به رشته و دانشکده

حال خودتون بياين اين هزينه ها رو با هزينه هاي كلي زندگي كه به خودتون بستگي داره جمع تفريق كنين و نتيجه بگيرين.اما بحث شهيه منوالي بالاتر از اين نداره.

موفق باشيد
    دو تا سوال
    در وید تزیز که باید 9 تا18 کردیت پاس کرد باید برای هر کردیت 250 رینگت پرداخت کرد؟ که اگر این طور باشه به شهریه این مبلغ هم اضافه میشه
    در مورد دوستانی که 1600 تا برای دوره زبان باید بدن اگر ترم اول فقط بخوان زبان بخونن چه جوری شهریه محاسبه میشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط a5403895 نمایش پست ها
    دو تا سوال
    در وید تزیز که باید 9 تا18 کردیت پاس کرد باید برای هر کردیت 250 رینگت پرداخت کرد؟ که اگر این طور باشه به شهریه این مبلغ هم اضافه میشه
    در مورد دوستانی که 1600 تا برای دوره زبان باید بدن اگر ترم اول فقط بخوان زبان بخونن چه جوری شهریه محاسبه میشه؟
    این سوال من نیز هست و ممنون میشم آقا احسان برای mix mode مستر دانشگاه UPM (مثلا رشته کامپیوتر) کل شهریه رو محاسبه کنه (فرض بر تمام کردن در 3 ترم)
    این هم جدول محاسبه credit ها
    3.png
    اما در بالای این جدول نوشته مخصوص without thesis

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_20112011 نمایش پست ها
    این سوال من نیز هست و ممنون میشم آقا احسان برای mix mode مستر دانشگاه UPM (مثلا رشته کامپیوتر) کل شهریه رو محاسبه کنه (فرض بر تمام کردن در 3 ترم)
    این هم جدول محاسبه credit ها
    3.png
    اما در بالای این جدول نوشته مخصوص without thesis
    دوستان گرامي،جدول شهريه اي كه من براتون گذاشتم در لينك هيا قبلي شهريه تمام شده براي هر ترم هستش چرا كه پيش فرض محاسبات دانشگاه اتمام تحصيلات در سه ترم هستش.اين لينك واحدهايي كه رضاي عزيز گذاشتن رو اگر باهم جمع بندي كني باز به اون جدول نهايي ميرسي.

اينجوري خدمتتون عرض كنم كه فايل ارسال شده بنده شهريه هاي نهايي هستش و از اون حد بالا نميره.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط a5403895 نمایش پست ها
    دو تا سوال

در خصوص دوره زبان دوست عزيز اگر شما مجبور به گذراندن واحدهاي زبان باشيد شهريه كلاس هاي زبان جدا از شهريه هاي داشنگاس.كلاس هاي زبان زير نظر داشنگاه برگزار ميشه اما بحث شهري هاي اونرو داشنگاه فقط به عنوان مجري برگزاري دوره از شما مي خواد.پس اگر زبان پيش نياز خوردين هزينه هاشو + شهريه تحصيلي موجود در جدول كنين.

رشته و دانشگاه

دوستان گرامي،جدول شهريه اي كه من براتون گذاشتم در لينك هيا قبلي شهريه تمام شده براي هر ترم هستش چرا كه پيش فرض محاسبات دانشگاه اتمام تحصيلات در سه ترم هستش.اين لينك واحدهايي كه رضاي عزيز گذاشتن رو اگر باهم جمع بندي كني باز به اون جدول نهايي ميرسي.

اينجوري خدمتتون عرض كنم كه فايل ارسال شده بنده شهريه هاي نهايي هستش و از اون حد بالا نميره.
    ممنون از شما
    اینا جدول شماست که گذاشته بودید :

12.png
    13.png
    14.png

یکی از دوستان که only course می گفت که اون شهریه که در جدول 1 نوشته , شهریه ثابت هست و به ازای هر واحد مبلغی پرداخت می کرده
    یعنی (تعداد ترم ها * شهریه ثابت) + (40 واحد * نرخ هر واحد )

یکی از دوستان دیگه هم می گفت که research و taught course + research نرخشون ثابت و همون ترمی 2600 می باشد

نمی دونم چقدر صحت داره اما اگه می شه یه نفر به طور واضح مشخص کنه شهریه دانشجویان (only course) و (taught course+research) و (research) دانشگاه UPM چگونه محاسبه می گردد ؟؟؟؟

(only course) :

(taught course+research) :

(research) :

Member Pahlavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Highway-UPM

رضا جان در مورد فرمول only course اصلا شک نداشته باش, دو حالت دیگه رو در جریان نیستم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)