نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: MS Project/Construction Management

Junior Member

پیش فرض MS Project/Construction Management

با سلام خدمت دوستان عزیز

من لیسانس صنایع دارم و میخوام برای MS project/Construction Management اقدام کنم. من با مدیریت پروژه و نرم افزارهای اون آشنا هستم ولی با مدیریت ساخت زیاد اشنا نیستم. در امریکا کمتر دانشگاهی رشته ای تحت عنوان MS Project Mang داره و اکثراً Construction Mang دارند. میشه تفاوت این دو تا رو توضیح بدید و اینکه ایا برای مدیریت ساخت باید دانش پایه ای عمران داشت یا با داشتن اطلاعاتی در زمینه کنترل و یا مدیریت پروژه میشه امید وار به پذیرش و موفقیت در این رشته رو داشت؟ ایا مدیریت پروژه زیرشاخه ای از مدیریت ساخت هست و دانشجو میتونه مدیریت ساخت رو انتخاب بکنه و در ادامه مدیریت پروژه رو ادامه بده؟ بدون دانش مهندسی عمران در رشته مدیریت ساخت به مشکل بر نمیخوریم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MS Project/Construction Management

سلام
    من فکر میکنم شما انقدر تو فکر نرم افزار های مدیریت پروژه بودید که برای School مورد نظر هم نام یک برنامه مدیریت پروژه را سرچ کردید.
    MS project نام نرم افزار ساخته شده توسط شرکت مایکروسافت برای این فیلد هست و مطمئنا توقع نمیره که برای شما school ranking، یا اسم schoolها رو بیاره...
    Project management را سرچ کنید.

من هم تمایل دارم تو این رشته اپلای کنم البته رشته من کامپیوتر هست تا اون جا که می دونم این رشته تو آمریکا یا کانادا به نام Construction Engineering and management هست، البته بعضی از دانشگاه ها تو سایت ذکر می کنند که دانشجو صرفا باید فارغ التحصیل رشته عمران باشه... اما مواردی هم وجود داره که یک چنین محدودیت وجود نداره.... و این که شما با متد ها و نرم افزار های مربوطه آشنا هستید و لیسانس مهندسی دارید برای اپلای کفایت می کنه... حالا باید ببینید دانشگاه مد نظر شما از کدام دسته است؟؟!! موفق باشید.... راستی اگر استادی پیدا کردید که تو این فیلد برای 2009 دانشجو می گیره خوشحال می شم به من خبر بدید... اکثرا می سپارن به دپارتمان عمران و نظری ندارن!!!
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gadfly
    سلام
    من فکر میکنم شما انقدر تو فکر نرم افزار های مدیریت پروژه بودید که برای School مورد نظر هم نام یک برنامه مدیریت پروژه را سرچ کردید.
    MS project نام نرم افزار ساخته شده توسط شرکت مایکروسافت برای این فیلد هست و مطمئنا توقع نمیره که برای شما school ranking، یا اسم schoolها رو بیاره...
    Project management را سرچ کنید.
    بابا یا شما خیلی باحالید یا من . منظور من از MS project/Construction Management در واقع Master Project Mang. و یا Master Construction Mang بود نه اسم نرم افزار

دیگه اگه من ندونم MS project اسم یه نرم افزار و ونباید تو School ها دنبالش بگردم که دیگه هیچی! فاتحم خوندست.

از راهنمایی بسیار سودمندت متشکررررررررر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)