صفحه 51 از 51 نخستنخست ... 4142434445464748495051
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 510

موضوع: دانشگاه خصوصی سابانچی ( Sabanci University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی سابانچی ( Sabanci University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeilirad نمایش پست ها
    دوستان خبری از نتایج دارین؟ لطفا اگه ایمیلی دریافت کردین به ما هم خبر بدین
    استادی که باهاش در تماسم (دپارتمان الکترونیک) شنبه شب به من اطلاع داد که نامه و پاسخ رسمی دانشگاه هفته آینده (یعنی همین هفته ای که توشیم) ارسال میشه ولی من هم هنوز ایمیل و پاسخ رسمی ای دریافت نکردم. (ظاهرا تصمیم گیری اساتید انجام شده و فقط ارسال جواب باقی مونده)

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی سابانچی ( Sabanci University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

دوستان امروز از صبح صفحه پروفایل من تو سایت دانشگاه پاک شده. خالیه خالی
    می دونین جریان چیه؟ برای شما هم اتفاق افتاده؟

Junior Member

دوستان نتایج بعضی از دوستان اعلام شده.
    ایمیل و پروفایلتون رو چک کنید.
    هفته بعد هم نتایج ارسال خواهد شد

دوستان ایمیل پذیرش برای من اومد
    دکتری متریال و نانوتکنولوژی
    تخفیف شهریه و خوابگاه نوشته اما در مورد استیپند صحبتی نشده. احتمالا باید استاد پیدا کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط QIAU1991 نمایش پست ها
    دوستان نتایج بعضی از دوستان اعلام شده.
    ایمیل و پروفایلتون رو چک کنید.
    هفته بعد هم نتایج ارسال خواهد شد
    سلام.
    ببخشین، چند تا سوال دارم شاید شما در موردش اطلاع داشته باشین.

1. داخل ایمیل به اخذ ویزا اشاره شده. نیازی به مراجعه به سفارت هست؟ بدون نیاز به مراجعه به سفارت میشه به دانشگاه مراجعه کرد و بعد از ثبت نام به اداره مهاجرت مراجعه میکنیم. درسته؟
    2. نوشتند که ثبت نام روزهای دوم تا چهارم سپتامبر انجام میشه و شروع کلاسها حدودا دو هفته بعده. این مدت رو میشه از خوابگاهشون استفاده کرد؟
    3. توضیحات بیشتر در مورد آزمایش خون و عکس رادیولوژی (که داخل فایل پیوست ایمیل بهشون اشاره شده)، بعدا از طرف دانشگاه فرستاده میشه یا یه سری آزمایش معمولی هست و به هر آزمایشگاهی میشه مراجعه کرد؟

از پاسخگوییهای قبلیتون مجددا ممنون. لطفا این چند تا سوالم فرصت کردین جواب بدین. مرسی

بابت پذیرش بهتون تبریک میگم
    راجع به سوالتون اطلاعات من دقیق نیست
    دوشنبه که روز کاری شروع میشه تماس میگیرم و اطلاعات دقیق رو از دانشگاه میگیرم
    حتما اینجا به اشتراک میذارم
    بقیه دوستان هم اگه اطلاع داشتن بگن

Junior Member

سلام
    خواهش می کنم باز اگر راهنمایی خواستین در خدمتم.
    در مورد سوال اولتون باید بگم که نیازی به رفتن به سفارت نیست. کارهای اداره مهاجرت رو هم دانشگاه انجام می ده و شما نیاز نیست جایی برین.
    در مورد خوابگاه هم باید بگم که بله میشه. چند مدت دیگه ایمیلی از جانب دانشگاه به شما فرستاده میشه که برید و ایمیل آکادمیک باز کنید برا خودتون. بعد از ایجاد ایمیل اکادمیک،با ایمیلتون به رئیس خوابگاه ایمیل بزنید و بگین که در چه تاریخی استانبول خواهید رسید تا براتون اتاق اماده کنن.
    در مورد آزمایشات هم باید بگم که اگر می خواین در خوابگاه دانشگاه بمونین باید آزمایشات رو انجام بدین و فرقی نمی کنه که کدوم آزمایشکاه برین.البته اگر آزمایشگاهی بتونین پیدا کنین که کلا انگلیسی نتایج رو بده بهتره چون در غیر اینصورت باید ترجمه بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein83hm83 نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشین، چند تا سوال دارم شاید شما در موردش اطلاع داشته باشین.

1. داخل ایمیل به اخذ ویزا اشاره شده. نیازی به مراجعه به سفارت هست؟ بدون نیاز به مراجعه به سفارت میشه به دانشگاه مراجعه کرد و بعد از ثبت نام به اداره مهاجرت مراجعه میکنیم. درسته؟
    2. نوشتند که ثبت نام روزهای دوم تا چهارم سپتامبر انجام میشه و شروع کلاسها حدودا دو هفته بعده. این مدت رو میشه از خوابگاهشون استفاده کرد؟
    3. توضیحات بیشتر در مورد آزمایش خون و عکس رادیولوژی (که داخل فایل پیوست ایمیل بهشون اشاره شده)، بعدا از طرف دانشگاه فرستاده میشه یا یه سری آزمایش معمولی هست و به هر آزمایشگاهی میشه مراجعه کرد؟

از پاسخگوییهای قبلیتون مجددا ممنون. لطفا این چند تا سوالم فرصت کردین جواب بدین. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط QIAU1991 نمایش پست ها
    سلام
    خواهش می کنم باز اگر راهنمایی خواستین در خدمتم.
    در مورد سوال اولتون باید بگم که نیازی به رفتن به سفارت نیست. کارهای اداره مهاجرت رو هم دانشگاه انجام می ده و شما نیاز نیست جایی برین.
    در مورد خوابگاه هم باید بگم که بله میشه. چند مدت دیگه ایمیلی از جانب دانشگاه به شما فرستاده میشه که برید و ایمیل آکادمیک باز کنید برا خودتون. بعد از ایجاد ایمیل اکادمیک،با ایمیلتون به رئیس خوابگاه ایمیل بزنید و بگین که در چه تاریخی استانبول خواهید رسید تا براتون اتاق اماده کنن.
    در مورد آزمایشات هم باید بگم که اگر می خواین در خوابگاه دانشگاه بمونین باید آزمایشات رو انجام بدین و فرقی نمی کنه که کدوم آزمایشکاه برین.البته اگر آزمایشگاهی بتونین پیدا کنین که کلا انگلیسی نتایج رو بده بهتره چون در غیر اینصورت باید ترجمه بشه.
    سلام. خیلی ممنون از جواباتون. ماشالا اطلاعاتتون خیلی کامله. امیدوارم همیشه شاد و پیروز باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeilirad نمایش پست ها
    بابت پذیرش بهتون تبریک میگم
    راجع به سوالتون اطلاعات من دقیق نیست
    دوشنبه که روز کاری شروع میشه تماس میگیرم و اطلاعات دقیق رو از دانشگاه میگیرم
    حتما اینجا به اشتراک میذارم
    بقیه دوستان هم اگه اطلاع داشتن بگن
    سلام. من هم پذیرش گرفتنتون رو به شما تبریک میگم. دوستمون جواب سوالها رو دادند. از شما هم بابت کمکتون ممنونم. مرسی واقعا

Banned

کسی هست اطلاع داشته باشه یا سالهای پیش شرایط مشابهی داشته باشه به من اطلاع بده آیا دانشگاه برا مقطع دکتری پذیرش کاندیشینال میده؟ متاسفانه تافل و جی ار ای من منقضی شده.