صفحه 2 از 51 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 510

موضوع: دانشگاه خصوصی سابانچی ( Sabanci University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member Jellyfish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی سابانچی ( Sabanci University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidpg نمایش پست ها
    سلام
    من هم مشکلم همین قبول نکردن مدرکش توسط ایرانه....من می خوام برای ارشد فیزیک یا نانو اپلای کنم
    بچه ها کسی هست که از فیزیک یا نانو این دانشگاه ادمیشن گرفته باشه؟ قبلا تافل ندادم اما نمرات GRE من این بودند q=153 v=138 aw=2.5 باتوجه به اینکه این دانشگاه حداقل نمره GRE q=149 تعیین کرده آیا این نمره GRE کافی هست یا باید دوباره GRE بدم؟ اصلا وربال مهم هست یعنی شانسی برای آدم ایجاد می کنه یا نه؟
    مرسی از راهنماییتون
    همونطور که بچه ها قبلا گفتن مدرک فوق این دانشگاه ارزیابی میشه. بهتره که معدل بالا و مقاله داشته باشه!!
    اطلاعات من در مورد رشته های فنی هستش.
    روی نمره GRE زیاد گیر نیستن و هستن از دوستانی که پذیرش Conditional گرفتن و بعدش این مدرک رو بردن. با توجه به اینکه قسمت ریاضی (Quant) تو requirement ها اومده، قسمتهای دیگه GRE مهم نیست ولی بهتره که خالی نذارین و هر چقدر قسمتهای دیگه GRE تون بالاتر باشه رزومه تون بهتر خواهد بود.
    البته اینا تجربیات من هستش و میتونه اشتباه باشه
    اوزون اینجه بیر یولداییم...

Senior Member Gclub آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی سابانچی ( Sabanci University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

من واسه MBA اپلای کردم و مدارک رو براشون ایمیل کردم
    اینا مصر هستن که اصل مدارک رو بفرستم
    نمیشه کپی رو بفرستم و بعد از ادمیشن براشون اصلش رو بفرستم؟
    آخه واسه GMAT , IELTS کلی باید پول داد

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    من واسه MBA اپلای کردم و مدارک رو براشون ایمیل کردم
    اینا مصر هستن که اصل مدارک رو بفرستم
    نمیشه کپی رو بفرستم و بعد از ادمیشن براشون اصلش رو بفرستم؟
    آخه واسه GMAT , IELTS کلی باید پول داد
    من راستش جواب دقیق سوالتو نمیدونم ولی تا جاییکه من دیدم حرفی از اصل مدارک نزده بود.
    به این جمله هم دقت کنید فکر میکنم اصل مدرک رو فرستادن درست هم نباشه
    Warning! All the application documents become property of Sabancı University. It is suggested to keep the original reports of TOEFL, GRE and ALES scores, and apply with the copies of those test scores. But please note that the originals must be produced at the time of registration to Sabancı University.
    به نظر من یه ایمیل بزن صحبت کن.من تا حالا به سابانجی ایمیل نزدم ولی کلا ترکا تو جواب دادن خیلی کارشون درسته.همه چی با یه ایمیل معمولا حل میشه.بهشون بگو دقیقا مشکلتو که هزینش زیاد میشه و فلان...
    البته کلا یه سری کارای عجیب غریب داره این سابانجی.مثلا اگر جی آر ای نداشته باشه کسی 7 ژوئن اکسپت شده های فیزیک امتحان میدن ساعت 9 تا 11 بعد نوشته اونایی که ازمون کتبی قبول شن 11 تا 13 مصاحبه دارن.حالا چجوری تصحیح میکنن خدا میدونه.اینم سندش :
    Physics (PhD)
    Written Exam*: June, 07th, 2013 – 09:00-11:00
    Interview** : June, 07th, 2013 – 13:00-17:00
    *All candidates are required to attend the admission exam at the given date.

**Eligible candidates are going to be invited via e-mail for the interview.
    تا جایی که من میفهمم این کلا تناقض داره.
    بعدش فک کنم سیستم تایید ریکامندر ( استاد توصیه کننده) اینجوریه که استاد باید بره تو سایت تایید کنه؟یعنی ایمیل نمیزنن؟من درست فهمیدم اینو؟این که خیلی بده به استاد بگی برو فلان سایت وارد شو.
    من "کوچ" که اپلای کردم خیلی بهتر از سابانجی بود و روال خوبی داشت سیستم انلاینش.
    ویرایش توسط arashtajdar : April 21st, 2013 در ساعت 11:32 PM دلیل: یک اشتباه بسیار کوچک

Senior Member Gclub آواتار ها

متشکرم

بهش ایمیل زدم و جواب داده که:
    Dear Sir/Madam;

Due to sanction problems sending the original documents will cost me about 300 USD (including test reports, transcripts ,...) . I promise after early admission, which makes the spending this amount of money reasonable, you will receive the original documents as soon.
    Moreover, I have tried to attach the reports and other materials to my application, but as it has been submitted so it is not possible.
    this is my application No: xyz

Best Regard
    x

Dear X

I understand your point.

I look forward to receiving your original documents.

Best,

Burcu Albayrak
    Graduate Programs

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    من راستش جواب دقیق سوالتو نمیدونم ولی تا جاییکه من دیدم حرفی از اصل مدارک نزده بود.
    به این جمله هم دقت کنید فکر میکنم اصل مدرک رو فرستادن درست هم نباشه
    Warning! All the application documents become property of Sabancı University. It is suggested to keep the original reports of TOEFL, GRE and ALES scores, and apply with the copies of those test scores. But please note that the originals must be produced at the time of registration to Sabancı University.
    به نظر من یه ایمیل بزن صحبت کن.من تا حالا به سابانجی ایمیل نزدم ولی کلا ترکا تو جواب دادن خیلی کارشون درسته.همه چی با یه ایمیل معمولا حل میشه.بهشون بگو دقیقا مشکلتو که هزینش زیاد میشه و فلان...
    البته کلا یه سری کارای عجیب غریب داره این سابانجی.مثلا اگر جی آر ای نداشته باشه کسی 7 ژوئن اکسپت شده های فیزیک امتحان میدن ساعت 9 تا 11 بعد نوشته اونایی که ازمون کتبی قبول شن 11 تا 13 مصاحبه دارن.حالا چجوری تصحیح میکنن خدا میدونه.اینم سندش :
    Physics (PhD)
    Written Exam*: June, 07th, 2013 – 09:00-11:00
    Interview** : June, 07th, 2013 – 13:00-17:00
    *All candidates are required to attend the admission exam at the given date.

**Eligible candidates are going to be invited via e-mail for the interview.
    تا جایی که من میفهمم این کلا تناقض داره.
    بعدش فک کنم سیستم تایید ریکامندر ( استاد توصیه کننده) اینجوریه که استاد باید بره تو سایت تایید کنه؟یعنی ایمیل نمیزنن؟من درست فهمیدم اینو؟این که خیلی بده به استاد بگی برو فلان سایت وارد شو.
    من "کوچ" که اپلای کردم خیلی بهتر از سابانجی بود و روال خوبی داشت سیستم انلاینش.
    سیستم رکمندیش مثل همه دانشگاه های دیگه هست و استاد ایمیل دریافت میکنه.
    امتحان زبانی خودشون دارن که به جای تافل میتونی توی اون شرکت کنی.

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

سلام
    کسی در مورد نحوه مصاحبه این دانشگاه در رشته کامپیوتر مقطع ارشد خبر داره؟ اینکه مصاحبه اینترنتیه یا حضوری و سوال تخصصی هم می پرسن؟

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arazwolf نمایش پست ها
    سلام
    کسی در مورد نحوه مصاحبه این دانشگاه در رشته کامپیوتر مقطع ارشد خبر داره؟ اینکه مصاحبه اینترنتیه یا حضوری و سوال تخصصی هم می پرسن؟
    سلام. منم همین سوالو می خواستم بپرسم. استادم بهم گفت که 7 جون بهت میل میزنن که برای مصاحبه دعوت شدی یا نه. و 10 جون مصاحبه هست ولی احتمالا برای ایرانیا با اسکایپ باشه. مال شما مصاحبه کدوم روزه؟ از بقیه دوستان که برای مصاحبه دعوت شدن لطفا برنامه شون بگن که چطوریه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomalo63 نمایش پست ها
    سلام. منم همین سوالو می خواستم بپرسم. استادم بهم گفت که 7 جون بهت میل میزنن که برای مصاحبه دعوت شدی یا نه. و 10 جون مصاحبه هست ولی احتمالا برای ایرانیا با اسکایپ باشه. مال شما مصاحبه کدوم روزه؟ از بقیه دوستان که برای مصاحبه دعوت شدن لطفا برنامه شون بگن که چطوریه
    دوستان منم اپلای کردم، فعلا خبری نیست انگار ایمیل میزنن و اطلاع میدن کی مصاحبه هست و تمام مصاحبه ها همون 6 تا 19 ژوئن هست و تا اونجائی که میدونم با اسکایپ مصاحبه هاشون. در ضمن دوستان اگه رشته و مقطعشون رو هم بگن مفیدتر میشه: من ارشد مکانیک و باسه دکترای مکاترونیک اقدام کردم.

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mooriss نمایش پست ها
    دوستان منم اپلای کردم، فعلا خبری نیست انگار ایمیل میزنن و اطلاع میدن کی مصاحبه هست و تمام مصاحبه ها همون 6 تا 19 ژوئن هست و تا اونجائی که میدونم با اسکایپ مصاحبه هاشون. در ضمن دوستان اگه رشته و مقطعشون رو هم بگن مفیدتر میشه: من ارشد مکانیک و باسه دکترای مکاترونیک اقدام کردم.
    منم برای دکتری صنایع. مال ما 10 ژون هست. ولی اسکایپ تو ایران که کار نمیکنه. من میخواستم برم استانبول حضوری مصاحبه بدم که اونم اوضاع اونجا درهمه. بازم دوستان نظری داشتن لطف کنن بذارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomalo63 نمایش پست ها
    منم برای دکتری صنایع. مال ما 10 ژون هست. ولی اسکایپ تو ایران که کار نمیکنه. من میخواستم برم استانبول حضوری مصاحبه بدم که اونم اوضاع اونجا درهمه. بازم دوستان نظری داشتن لطف کنن بذارن
    آره این اسکایپم که شده مساله، باید یه فکری به این موضوع کرد. هر چند اوو تقریبا کار میکنه (اونم به زحمت) ولی اینم زیاد آکادمیک نیست. من به شخصه پیگیر این مساله هستم اگه راه دیگه ای پیدا کردم حتما اینجا مطرح میکنم، اگه کسی هم راهی پیدا کرد، اینجا اطلاع بده. ولی نهایتا اگه راهی پیدا نشه به نظرم همون اوو رو بهشون پیشنهاد بدیم و مشکلاتمون رو بشون توضیح بدیم.