صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 199

موضوع: آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام کرده اند ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام کرده اند ( پست اول را بخوانید )

درود

دوستان و عزیزانی که برای سال های 2013 و 2014 مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و بالاتر دانشگاه های ترکیه اقدام کرده اند مشخصات خودشون رو اینجا وارد کنند تا آشنایی و بحث و تبادل نظر در رابطه با هر چه بهتر طی نمودن پروسه اپلای بپردازیم

رشته/دانشگاه/مقطع/معدل دوره قبلی/رزومه/سابقه کار/ نتیجه پذیرش (در صورت مشخص شدن) /علاقه مندیتون / برای چه دانشگاه هایی اقدام کردید / برای چه مقطعی / در چه مرحله ای از پروسه هستین و ....

ابتدا معرفی کنین بعد به بحث و تبادل نظر بپردازین

محمدرضا
    ویرایش توسط hpmoner : December 15th, 2013 در ساعت 01:49 AM دلیل: بروزرسانی متن
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام می کنند ( پست اول را بخوانید )

درود

اول از خودم شروع می کنم اگر انشالله خدا بخواهد به لطف پروردگار برای Fall 2013 - 2014 برای زمینه های Biomedical Engineering اقدام خواهم کرد .

رشته : مهندسی پزشکی / دانشگاه : دانشگاه آزاد اسلامی تبریز / مقطع : کارشناسی

علاقه مندی : Cognative Neuroscience , Neuroengineering , Neuroimaging , Brain Computer Interface , EEG , fMRI و در کل Brain Research

دانشگاه هایی که قصد اپلای دارم در ترکیه : Sabanci , METU , Bogazici , ITU , Bilkent , Fatih , Hacettepe ( البته لیست کم و زیاد خواهد شد )

مقطعی که می خوام پذیرش بگیرم :
    Master

در حال مطالعه برای آزمون های GRE و TOEFL iBT هستم

محمدرضا

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام می کنند ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    در حال مطالعه برای آزمون های GRE و TOEFL iBT هستم

محمدرضا
    دوست عزیز می تونم در مورد زمان بندیتون برا این دو آزمون بپرسم. کی می خواین این دو آزمون رو بدین؟
    Hayat geleceğı paylaşınca Güzel

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    دوست عزیز می تونم در مورد زمان بندیتون برا این دو آزمون بپرسم. کی می خواین این دو آزمون رو بدین؟
    درود

چون آزمون های GRE در اکتبر ، نوامبر و فوریه برگزار میشه و نتایج اون تقریبا با کمی تاخیر همراه هست تقریبا 2 ماهه میاد بهترین وقت نوامبر هست و بعدش هم با اختلاف 2 ماه آزمون تافل

محمدرضا

درود

چون آزمون های GRE در اکتبر ، نوامبر و فوریه برگزار میشه و نتایج اون تقریبا با کمی تاخیر همراه هست تقریبا 2 ماهه میاد بهترین وقت نوامبر هست و بعدش هم با اختلاف 2 ماه آزمون تافل

محمدرضا
    سلام یه تجربه شخصی و تجربه چنتا از دوستان رو میخوام بگم در این مورد. اونم اینکه تا تافل ندادی سراغ GRE نرو. البته معقولانه هم هست آخه لغاتی که واسه GRE باید بخونی حداقل 5600 بارونز ولی برای تافل همون 1100 و 540 کافیه. من الان تافل 96 دارم ولی هنوز میدونم واسه GRE اونقدر آماده نیستم که نتیجه دلخواهمو بگیرم.

دوستان منم میخوام پزشکی یا دندون بخونم ترجیحا دانشگاه های 19 مایس- چکورووا - کارادنیز - حاجت تپه. و نکته محدود کننده هم واسه من بحث مالیه.
    شرایط فعلیم هم :
    کارشناسی زیست از دانشگاه ارومیه- 4تا مقاله ISI و 6 تا RA و 2 تا پروژه مستقل و 1.5 سابقه کار و 3 ماه کار آموزی تو انیستیتو پاستور و تافل 96 و ...
    و با این حال خاک تو سرم که میخوام از صفر شروع کنم .

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

سلام
    رشته: مهندسی مکانیک/ دانشگاه آزاد اسلامی / مقطع: کارشناسی ارشد
    علاقمندی: Robotics
    دانشگاه هایی که قصد اپلای دارم: دانشگاه اژه و دوکوز ایلول ازمیر / مقطع: دکتری / بهار 2013
    ALES و KPDS دارم و برای تومر دارم آماده میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط padisah نمایش پست ها
    سلام
    رشته: مهندسی مکانیک/ دانشگاه آزاد اسلامی / مقطع: کارشناسی ارشد
    علاقمندی: Robotics
    دانشگاه هایی که قصد اپلای دارم: دانشگاه اژه و دوکوز ایلول ازمیر / مقطع: دکتری / بهار 2013
    ALES و KPDS دارم و برای تومر دارم آماده میشم
    درود

دوست خوب من خیلی خوش اومدین . تو دانشگاه Koc, هم در Biomedical Science and Engineering لابراتوار خیلی خوبی در زمینه Robotic و Mechatronic در زمینه های Bio و Mechanic با فاندهای خوبی هست حتما سری بزنین

لینک مربوطه : http://rml.ku.edu.tr/

راستی دوست خوب من منابعی که برای Tomer مطالعه می فرمایید چه منابعی هستن ؟

محمدرضا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at Tabriz University

مهندسی مکانیک/دانشگاه سراسری شهید مدنی آذربایجان/کارشناسی/به تبدل انرژی و مهندسی خودرو علاقه دارم/دارم واسه تافل آماده میشم/GRE رو هم ماه فوریه میدم

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

درود

دوست خوب من خیلی خوش اومدین . تو دانشگاه Koc, هم در Biomedical Science and Engineering لابراتوار خیلی خوبی در زمینه Robotic و Mechatronic در زمینه های Bio و Mechanic با فاندهای خوبی هست حتما سری بزنین

لینک مربوطه : http://rml.ku.edu.tr/

راستی دوست خوب من منابعی که برای Tomer مطالعه می فرمایید چه منابعی هستن ؟

محمدرضا
    این دانشگاه نمره زبان و آلس بالایی می خواد. من KPDS=62.5 و ALES=52 دارم. نمی شه با این نمرات وارد اونجا شد.
    منابع همون هیتیت 1 و 2 رو میگن کافی هست.

صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین