صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 199

موضوع: آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام کرده اند ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام می کنند ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidpg نمایش پست ها
    وحید
    فارغ التحصیل فیزیک هسته ای کارشناسی از دانشگاه ارومیه/علاقهمندی ها اختر فیزیک و نانو تکنولوژی و فیزیک انرژی های بالا و لیزر دارم واسه تافل آماده میشم در ضمن GRE هم باید بدم اما کمی سر درگم هستم!!!!1
    درود

خیلی خوش اومدید آقا وحید گل ماشالله رشتتون هم جزو رشته های حساس هست سردرگمی تون در چه موردی هست ؟

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام می کنند ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    دوستان آزمون آلس در ایران برگزار میشه؟
    کمی اطلاعات در مورد این آزمون می خواستم(در مورد زمان و نحوه برگزاری)
    این آزمون در ایران برگزار نمیشه.
    دارای دو بخش سوالات ریاضی و ادبیات هست که برای رشته های فنی معمولا نمره ریاضی و برای رشته های انسانی معمولا نمره ادبیات و برای بعضی رشته ها نمره معادل (ترکیبی) نیاز است.
    اگر فقط یکی از بخش ها جواب داده شود برای بخش دیگر هم نمره ای کمی پایین تر از نمره بخش جواب داده شده، نمره منظور می شود. بنابراین با جواب دادن بخش ریاضی نمره ای هم در بخش ادبیات خواهید داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng. - METU

سلام دانشجوی ساله ۴ مهندسی عمران دانشگاه ارومیه هستم.معدلم حدودا ۱۴.۶یک مقاله کنفرانس داخلی دارم.میخوام واسه پاییزه ساله بعد برای دانشگاه های ITU ،METU اقدام کنم.به نظرتون شانس پذیرش دارم؟
    ویرایش توسط armin87 : August 31st, 2012 در ساعت 02:55 PM

سلام. من میخوام واسه ترکیه برای دکترا برق اقدام کنم. اول میخواستم بدونم با معدل ارشد 80/15 از دانشگاه آزاد به شرطی که بقیه ی امتحانات (toefl , gre) خوب بدم کجا شانس پذیرش دارم. همچنین من فقط میتونم برای 2 سال اونجا باشم. از سال سوم باید به خاطر کارم رفت و آمد کنم. در ضمن 3 سال سابقه کار دارم. لطفاً منو راهنمایی کنید. با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_sadeghi نمایش پست ها
    سلام. من میخوام واسه ترکیه برای دکترا برق اقدام کنم. اول میخواستم بدونم با معدل ارشد 80/15 از دانشگاه آزاد به شرطی که بقیه ی امتحانات (toefl , gre) خوب بدم کجا شانس پذیرش دارم. همچنین من فقط میتونم برای 2 سال اونجا باشم. از سال سوم باید به خاطر کارم رفت و آمد کنم. در ضمن 3 سال سابقه کار دارم. لطفاً منو راهنمایی کنید. با تشکر.
    درود

دوست خوب من در اینجا علیرضای عزیز پاسخ دادن ...

محمدرضا

Junior Member

من دانشجوی ترم آخر مهندسی صنایع گرایش تحلیل سیستم ها تهران جنوب هستم بامعدل16-مسلط بهmspوexcelهستم وباPMBOKوEQFMهم آشنا هستم.
    در حال حاضر مشغول خوندن برای تافل وGRE هستم.میخواستم نظرتونو بدونم آیا امکانش هست برای مقطع کارشناسی ارشد بورس بگیرم؟
    زمینه پروژه کارشناسیم کنترل پروژه خواهدبود.فک میکنم بتونم از2استاد ریکامنت بگیرم.مسلط به ترکی استانبولی هم هستم.
    دانشگاه خاصی مدّ نظرم نیست اما دانشگاه ataturk,bilkent,marmara.stanbul بنظرم خوبن. امتحان ALESرو هم باید بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.
    ویرایش توسط FanTasTic : September 4th, 2012 در ساعت 11:43 AM دلیل: ترکیب دو پست تقریبا مشایه و متوالی

Junior Member

رشته من مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) هست با معدل کل 57/16
    دانشگاه خاصی در ترکیه نمیشناشم که بگم کدوم دانشگاه مد نظرم هست اما می خوام که دانگاه دولتی باشه و در زمینه رشته من قوی باشه و اینکه بعد از فارق التحصیل شدن از دانشگاه ب توجه به مدرکی گه میگیرم کار هم موجود باشه
    برای ارشد گرایش خاصی مد نظرم نیست اما در رابطه با طراحی سایت و یا شبکه باشه بهتره چون دوره CCNA هم گذروندم
    برای من تدریس درس ها به زبان انگلیسی مهم هستش چون به زبان ترکی استانبولی آشنایی ندارم
    من اگر 6 آبان امتحان IELTS بدم چقدر وقت دارم که GRE امتحان بدم ؟ اصلا چی برای GRE لازمه؟ چرا به ]IELTS رضایت نمیدن آخه؟؟؟
    حالا با این شرایط IBT امتحان بدم بهتر یا IELTS؟ من برای IBT می خوندم اما چون شنیدم IELTS راحت تر هستش.... چه نمره ای برای IELTS حدودا لازمه؟ 6 یا 6.5؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila_kh نمایش پست ها
    رشته من مهندسی کامپیوتر (نرم افزار ) هست با معدل کل 57/16
    دانشگاه خاصی در ترکیه نمیشناشم که بگم کدوم دانشگاه مد نظرم هست اما می خوام که دانگاه دولتی باشه و در زمینه رشته من قوی باشه و اینکه بعد از فارق التحصیل شدن از دانشگاه ب توجه به مدرکی گه میگیرم کار هم موجود باشه
    برای ارشد گرایش خاصی مد نظرم نیست اما در رابطه با طراحی سایت و یا شبکه باشه بهتره چون دوره CCNA هم گذروندم
    برای من تدریس درس ها به زبان انگلیسی مهم هستش چون به زبان ترکی استانبولی آشنایی ندارم
    من اگر 6 آبان امتحان IELTS بدم چقدر وقت دارم که GRE امتحان بدم ؟ اصلا چی برای GRE لازمه؟ چرا به ]IELTS رضایت نمیدن آخه؟؟؟
    حالا با این شرایط IBT امتحان بدم بهتر یا IELTS؟ من برای IBT می خوندم اما چون شنیدم IELTS راحت تر هستش.... چه نمره ای برای IELTS حدودا لازمه؟ 6 یا 6.5؟
    درود دوست خوب من ضمن خوشامدگویی خدمتتون عرض کنم دانشگاه های خوب در زمینه کامپیوتر METU , Bogazici , Bilkent , ... هست دانشگاه Bilkent با اینکه خصوصی هست امابرای کامپیوتر نگاه می کردم فاند های خیلی خوبی هم داشت . برای گرایش شیکه هم باید زمینه اساتید رو نگاه کنین . در صورت کلی شما اول ویکی اپلای رو مطالعه بفرمایید بخش ترکیه ، بخش امتحانات اکثر پاسخ هاتون رو خواهید گرفت . برای آزمون GRE شما یه نوامبر وقت دارین یه فوریه که اگه برای بهار 2013 اقدام می کنین نوامبر باید بدین اگر برای پاییز 2013 اقدام می کنین می تونین هر دو رو بدین چون بخش ریاضیش مهم هست ار کتاب بارونز بخش ریاضیش شروع کنین بعد تمرینات ریاضی کتاب بیگ بوک رو حل کنین بعد هم مال خود ETSرو ... زیاد سخت نیست اما اگر تونستین گریزی هم به بخش Verbal هم داشته باشین تا بی جوال نمونن مخصوصا اگر دنبال فاند هستین . برای آیلتس دانشگاه های مذکور 6.5 و با 7 می خوان . اینکه کدوم آسونتر هست یا نه و باقی میاحث مرتبط با امتحانات رو لطفا در تاپیک مرتبط دنبال نمایید .

با سپاس

محمدرضا

نقل قول نوشته اصلی توسط sabakh نمایش پست ها
    مهندس صنایع گرایش تحلیل سیستم ها-ترم آخرهستم بامعدل16.درحال حاضرمشغول آماده شدن برای تافل وGREهستم.مسلط به ترکی استانبولی هم هستم.مسلط بهEXCEL,MSPوبامباحث کنترل پروژه ی PMBOK,EQFM آشنام.میخواستم بدونم کدوم دانشگاه ها شانس بورس شدن برای ارشد رو دارم؟ امتحان ALESرو هم باید بدم؟ پروژه ی کارشناسیمو در زمینه کنتر پروژه میخوام کار کنم همین رو هم دوس دارم ادامه بدم.ممنون میشم راهنماییم کنین.
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی دانشگاه های خصوصی فاند های قابل توجهی دارند و همجنین بورس دولت ترکیه هم هست که از امسال گویا برقرار شده است . برای دانشگاه های دولتی هم با ارتباط با اساتید امکان گرفتن RA or TA از ترم دوم وحود دارد . آزمون Ales رو نیازی نیست بدین وقتی GRE دارین می دین یکی از این آزمون ها رو باید بدین

محمدرضا

Junior Member

ممنونمباتوجه به اینکه ظاهرا متقاضی زیاد شده بنظر شما داشتن کدوم یکی از این شرایط امتیاز بالاتری داره؟؟ با توجه به اینکه دانشگاه آزاد تهران جنوبم .خیلی از دانشگاه ها GRE رو میخوان.هرچی نمره ی GRE وtoeflبالاتر باشه امتیازمحسوب میشه؟؟ دانشگاه های خصوصی معتبرن به همون اندازه؟
    ویرایش توسط sabakh : September 4th, 2012 در ساعت 12:38 AM