صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 199

موضوع: آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام کرده اند ( پست اول را بخوانید )

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام می کنند ( پست اول را بخوانید )

لیسانس نرمافزار(البته خرداد 92 تموم میشه)
    معدل 16
    قصد اپلای برای ترم پاییز 2013 یعنی مهر 92
    مقاله و سابقه ندارم(البته یه مدت تو اموزشگا تدریس کردم)
    اسفند تافل میدم
    دانشگاه:middle east(البته فعلا)

.................................................. ...............
    حالا چند تا سوال داشتم:
    ایا برا ترم مهر 2013 میتونم اقدام کنم یا زمانش گذشته؟
    اگه زمانش نگذشته کیه زمانش؟
    مدارک چی میخواد؟
    چه جوری میتونم فاند بگیرم؟
    هزینه هاش بدون فاند چقدره؟

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای پاییز 2013 و 2014 اقدام می کنند ( پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    لیسانس نرمافزار(البته خرداد 92 تموم میشه)
    معدل 16
    قصد اپلای برای ترم پاییز 2013 یعنی مهر 92
    مقاله و سابقه ندارم(البته یه مدت تو اموزشگا تدریس کردم)
    اسفند تافل میدم
    دانشگاه:middle east(البته فعلا)

.................................................. ...............
    حالا چند تا سوال داشتم:
    ایا برا ترم مهر 2013 میتونم اقدام کنم یا زمانش گذشته؟
    اگه زمانش نگذشته کیه زمانش؟
    مدارک چی میخواد؟
    چه جوری میتونم فاند بگیرم؟
    هزینه هاش بدون فاند چقدره؟
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی پاسخ سوال شما در تاپیک های مرتبط ، ویکی اپلای و وب سایت دانشگاه مورد نظر هست به اونجا ها مراجعه نمایید . برای دریافت فاند نیز از این دانشگاه باید با استاد هماهنگ شین قبل اپلای ببینین تو دست و بالشون بودجه دارن یا نه البته لابراتوار ها رو هم ببینین اکثرا اونجا هم فراخوان می زنن ...

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

لیسانس مهندسی برق/شمال/معدل لیسانس:16.10/سابقه کارم ندارم/برای مستر کنترل دانشگاه Bogazici میخوام اپلای کنم/ آیلتس 6.5 / منتظرم مدرک کارشناسی مو بگیرم و ببرم برای ترجمه و بقیه کار ها! یه سوالی داشتم.من GRE ندارم. میتونم برای این رشته بدون GRE اپلای کرد؟

سلام
    رشته: اقتصاد - اقتصاد محیط زیست- کارشناسی ارشد- معدل 16- برای دانشگاههای metu,bogazici,bilkent,istanbul university اقدام خواهم کرد - برای مقطع دکترا- در حال خواندن تافل و gre هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس معماری

سلام
    من آشینا هستم و می خوام تا دو سال دیگه واسه دکترای معماری برم ترکیه. هنوز مطالعاتی تو این زمینه انجام ندادم. اطلاعات زیادی هم ندارم.
    الان رو پایان نامه فوق لیسانسم کار می کنم. سطح زبان انگلیسیم پایینه. زبان ترکیه را بلدم. معدلم بالای 18 هستش. در عرض 2 سال 1-2 تا مقاله می خوام بنویسم. 1-2 سال هم تجربه کاری دارم.
    می تونید یصورت کلی منو راهنمایی کنید که واسه اول راه چه اقداماتی انجام بدم؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ashinaa نمایش پست ها
    سلام
    من آشینا هستم و می خوام تا دو سال دیگه واسه دکترای معماری برم ترکیه. هنوز مطالعاتی تو این زمینه انجام ندادم. اطلاعات زیادی هم ندارم.
    الان رو پایان نامه فوق لیسانسم کار می کنم. سطح زبان انگلیسیم پایینه. زبان ترکیه را بلدم. معدلم بالای 18 هستش. در عرض 2 سال 1-2 تا مقاله می خوام بنویسم. 1-2 سال هم تجربه کاری دارم.
    می تونید یصورت کلی منو راهنمایی کنید که واسه اول راه چه اقداماتی انجام بدم؟
    مرسی
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی ویکی اپلای رو بعد سوالات متدوال بخش ترکیه رو مطالعه نمایید تا با صورت کلی و جزیی پروسه اپلای آشنا شین

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Member

مقطع:ارشد معدل کارشناسی:13.96 رزومه+سابقه کار ندارم.دانشگاه مورد علاقه:دانشگاههای استانبول در حال خواندن امتحان آیلتس و جی آر ای
    رشته:مهندسی شیمی
    ویرایش توسط FanTasTic : November 6th, 2012 در ساعت 05:57 PM دلیل: بروزرسانی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

سلام
    مکانیک حرارت و سیالات
    معدل لیسانس : 15.25
    GRE دادم منتظر جوابشم.تافل رو اسفند شرکت میکنم.
    واسه مهر سال بعد میخوام پذیرش بگیرم.
    مقاله و ... ندارم.
    دانشگاه هایی که میخوام : 1st : Middle east, 2nd: Istanbul teknik, 3rd : boghaz ichi
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    یه سوالم داشتم از دوستان عزیز :
    برای دانشگاه استانبول تکنیک و بوغازایچی اگه با مدرک تافل و جی آر ای اقدام کنم بازم باید مدرک تومر داشته باشم؟
    برای پذیرش با ریزنمره میشه اقدام کرد و بعد مدرک اصلی رو (من سربازی دارم) آزاد کرد؟در ضمن ریزنمره هم باید افیشال باشه یا فقط باید موقع ثبت نام مدارک اصلی رو برد؟
    خیلی ممنون
    از زحمات دوست عزیزمون جناب Fan Tas Tic محمدرضا جان هم تشکر میکنم.

Junior Member

رشته لیسانسم علوم سیاسیه ولی برای رشته معماری از مقطع لیسانس می خوام اقدام کنم ، دانشگاه های معمار سینان و آک دنیز مد نظرمه ولی اگر کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه های خصوصی که رشته معماری داشته و شهریه هاشونم کم باشه ،داشته باشه ممنون می شم راهنماییم کنید.
    ظاهرا هزینه اجاره خونه تو استانبول خیلی بالاست من یه سرچی کردم و دیدم تو محله جهانگیر و اون محدوده ها که دانشگاه معمار سینان هست برای داغون ترین سوییت ها ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار کرایه می خوان ولی آنتالیا محله کنیاآلتی که دانشگاه هم اونجاست با ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ لیر در ماه یه خونه بالای ۱۰۰ متر که اکثرا نو ساز و در شهرک ها هستن می شه کرایه کرد.
    دوستان اگر اطلاعاتی در مورد محله های نسبتا خوب و نسبتا مناسب استانبول دارید راهنماییم کنید . محله هایی که سطح فرهنگیشون بالاتر باشه ولی خیلی اجاره های بالایی نداشته باشن.
    راستی یه سوال دیگه آیا از دانشگاه های ترکیه می شه به راحتی برای دانشگاه های آمریکا و کانادا انتقالی گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

سلام
    فارغ التحصیل کارشناسی عمران خاک دانشگاه سراسری تبریز هستم.
    2 سال سابقه کار مرتبط دارم و حدود 2 سال سابقه تدریس در آموزشگاهها که برای هر دو توصیه نامه تهیه میشه.
    برای مقطع مستر می خوام اقدام کنم.
    علاقه مندیم رشته محیط زیست هستش.
    در وهله اول دانشگاه تکنینک استانبول ولی ممکنه به خاطر در نظر گرفتن هزینه ها مجبور بشم برای آنکارا یا ازمیر اقدام کنم. ولی هدفم تکنینک استانبوله
    الان دارم روی gre و تافل کار می کنم. جی آر ای رو می خوام همین بهمن ماه بدم ولی تافلم رو نگه می دارم برای اردیبهشت 92 تا کاملا آماده باشم (با توجه به قیمتهایی که امتحانها الان دارن نمی خوام بدون آمادگی برم جلو)(البته جی آر ای زیاد وقت نمی ذارم چون فقط بخش ریاضیاتش مهمه برام)