صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 283

موضوع: دانشگاه دولتی بغازیچی ( Bogazici University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی بغازیچی ( Bogazici University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط amirseyedabbas نمایش پست ها
    تبریک دوست عزیز
    میشه بفرمایید برای کدوم مقطع و جه رشته ای
    یه خلاصه ای از نمرات زبان و مصاحبه تون می فرمایید؟
    برای ارشد Chemical Eng.
    تافل 93. GRE 160

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی بغازیچی ( Bogazici University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

سلام خدمت دوستان.
    من دانشجوی لیسانس مکانیک هستم. دوترم دیگه از درسم مونده. می خواستم واسه ارشد تو زمینه انرژی ادامه تحصیل بدم مثلا انرژی های تجدید پذیر و سیستم های انرژی و ...
    میخواستم ببینم میشه از دانشگاه بوغازیچی در زمینه انرژی پذیرش بگیرم یا نه. منظورم اینه که یه همچین رشته ای تو مقطع ارشد تو دانشگاه بوغازیچی هس یا نه. من توی دپارتمان مکانیک یه استاد پیداکردم که در این زمینه کار میکنه ولی نمیدونم خود رشته انرژی هس یانه. ممنون میشم اگه بتونین کمکم کنین.
    در ضمن من ترکی استامبولی رو هم خوب بلدم.این به نظرتون واسه من امتیازمحسوب میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Computer Science at Sabanci University

این دانشگاه واسه اپلای نوشته اگه تموم نکردید اینو آپلود کنید :
    If you have not yet graduated, upload an official document obtained from your university indicating that you are expected to graduate.
    اینو از کجا باید بگیریم ؟

Junior Member

دوستان تقریبا 9 روز از ددلاین این دانشگاه مونده و من عجله دارم. 1. کسی میتونه ایمیل کسی رو از این دانشگاه بده که سوالای منو راجع به ادمیشن جواب بدن؟
    2. آیای میشه بعد گذشتن ددلاین نمره ی تافل و جی آر ای رو فرستاد؟؟ چون ای تی اس امکان نداره قبل 10 روز نمره ها رو بفرسته.
    خواهش میکنم هرکی میدونه زود جواب بده خیلی ضروری هست

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninj72 نمایش پست ها
    دوستان تقریبا 9 روز از ددلاین این دانشگاه مونده و من عجله دارم. 1. کسی میتونه ایمیل کسی رو از این دانشگاه بده که سوالای منو راجع به ادمیشن جواب بدن؟
    2. آیای میشه بعد گذشتن ددلاین نمره ی تافل و جی آر ای رو فرستاد؟؟ چون ای تی اس امکان نداره قبل 10 روز نمره ها رو بفرسته.
    خواهش میکنم هرکی میدونه زود جواب بده خیلی ضروری هست
    Dear Nazanin
    You can send your English examination results until interview time that is 6-8 May. Do'nt worry.
    Regards
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    Dear Nazanin
    You can send your English examination results until interview time that is 6-8 May. Do'nt worry.
    Regards
    ممنون سوال دگه ای داشتم راجع به interview . حتما باید توی استانبول بریم مصاحبه بشیم یا میشه اینترنتی هم interview بگیرن؟

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

سلام خدمت دوستان، یه سوال داشتم اینکه چطوری میشه اپلیکیشن فی این دانشگاه رو پرداخت کرد، سه تا راه گفته که
    1- پرداخت از طریق دستگاه ATM تو ترکیه هستش که کلا امکانش برام نیست(شماره پاسپورت فعلا ندارم)
    2- پرداخت از طریق بانکداری اینترنتی Garanti که اونم امکانش برم نیست (شماره پاسپورت فعلا ندارم)
    3- استفاده ز swift
    اگه اشتباه نکنم امکان استفاده از swift برای ایران وجود نداره و به علت تحریم جلوشو بستن یا اگه من اشتباه میگم لطفا راهنمایی ام کنید.
    آیا شخص و یا شرکتی هست که این کار رو بکنه و در اراش معادل ریالی پرداخت کنه؟ ( مثل شرکت هایی که برای دانشگاه های آمریکا و کانادا انجام میدن)
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید خیلی واجبه و ضروری

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Computer Science at Sabanci University

نقل قول نوشته اصلی توسط aliraz2005 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان، یه سوال داشتم اینکه چطوری میشه اپلیکیشن فی این دانشگاه رو پرداخت کرد، سه تا راه گفته که
    1- پرداخت از طریق دستگاه ATM تو ترکیه هستش که کلا امکانش برام نیست(شماره پاسپورت فعلا ندارم)
    2- پرداخت از طریق بانکداری اینترنتی Garanti که اونم امکانش برم نیست (شماره پاسپورت فعلا ندارم)
    3- استفاده ز swift
    اگه اشتباه نکنم امکان استفاده از swift برای ایران وجود نداره و به علت تحریم جلوشو بستن یا اگه من اشتباه میگم لطفا راهنمایی ام کنید.
    آیا شخص و یا شرکتی هست که این کار رو بکنه و در اراش معادل ریالی پرداخت کنه؟ ( مثل شرکت هایی که برای دانشگاه های آمریکا و کانادا انجام میدن)
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید خیلی واجبه و ضروری
    شركتهايي مثل نيلوپز يا تهران پيمنت هست از اونا بپرسيد
    تو گوگل سرچ كنيد مياره

Junior Member

سلام دوستان، خسته نباشید
    من آبان ماه که امتحان جی آر ای دادم جز اون 5تا مرکز انتخابی دانشگاه بوغازیچی رو هم زدم که نمرم بفرستن، واسه اپلایم از صفحه ای تی اس، پی دی اف درس کردم و فرستادم، واسه مصاحبه نیازی هس که دوباره بگم ای تی اس بفرسته؟
    و سوال دومم اینه که امتحانایی که دپارتمان میگیره چقد جدیه؟ از کجا میتونم راجبه مباحث و نحوه امتحان باخبر باشم؟
    با تشکر

با سلام
    من ۱۴ می واسه ارشد الکترونیک وقت ملاقات دادن واسم تو دانشکده الکترونیک می خواستم بدونم کسی تو این ملاقات شرکت کرده چه سوالاتی می پرسن
    انگلیسی یا ترکی
    سوالات درسی چیه
    کلا چه نوع سوالاتی می پرسن
    لطفا با جزییات پاسخ بدید
    خیلی استرس دارم
    با تشکر
    there is no life in the void ,only death