صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 283

موضوع: دانشگاه دولتی بغازیچی ( Bogazici University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تبریز مکانیک-ساخت و تولید

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی بغازیچی ( Bogazici University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط kokomalo63 نمایش پست ها
    این دانشگاه کلا سخت گیر هستش. من الان برای ترم بهار مدارکمو فرستادم ولی چون جی آر ای رو استد بای ثبت نام کردم جواب یه چند روزی دیرتر می رسه دستشون فکر کنم قبول نمیکنن. ولی نمره زبان و شاید قبول کنن که دیرتر بفرستن. ولی کلن قوانینش نبت به دانشگاه های دیگه ترکیه سخت گیرتر هست. به اینم توجه کنید که ریپورت نمره زبان شما یه دو سه هفته ی طول می کشه دستشون برسه.
    خیلی ممنون از راهنماییهاتون. فقط نگفتین ددلاین دانشگاه برای پاییز 2013 چه زمانی هست؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی بغازیچی ( Bogazici University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوان

نقل قول نوشته اصلی توسط babakturk نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییهاتون. فقط نگفتین ددلاین دانشگاه برای پاییز 2013 چه زمانی هست؟
    1-24 آوریل. دوستان تو صفحه قبل هم نوشتن. لطفا قبل از اینکه سوال بکنین صفحات قبل رو بخونین. این هم لینکش:
    http://boun.edu.tr/tr-TR/Content/Aka...kvim/2013.aspx

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییتون, یک سوال داشتم با توجه به اطلاعاتی که توی سایت گذاشتن : Candidates who apply for admission to a doctoral program no later than one semester after completion of their undergraduate education at Bogazici University or any other institution of higher education do not have to take the ALES again
    اگر کسی یک ترم از فارغ تحصیلیش بگذره نیاز به امتحان GRE یا ALES نداره؟

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_4352 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون, یک سوال داشتم با توجه به اطلاعاتی که توی سایت گذاشتن : Candidates who apply for admission to a doctoral program no later than one semester after completion of their undergraduate education at Bogazici University or any other institution of higher education do not have to take the ALES again
    اگر کسی یک ترم از فارغ تحصیلیش بگذره نیاز به امتحان GRE یا ALES نداره؟
    نه حتما باید داشته باشین. این احتمال منظورش برای برای کسایی هستش که با جی ار ای و الس دانشگاههای دیگه خوندن و این مدارک و دارن. من این ترم چون نمره ی جی ار ای ام دیر رسید دستشون اصلا مدارک و بررسی نکردن. امکان نداره بدون جی آر ای قبول کنن

سلام دوستان
    استاد من گفته که ماهی 1000 دلار بهم فاند میده.
    سووالای من:
    1- واقعا شهریه برای یک ترم فقط همین مقدار (Tuiton for PhD Programs and for Masters Programs with Thesis=614$ ) هست که توی سایتش اومده؟
    2- من می خوام با همسرم برم. هزینه گرفتن یک خونه کوچک به همراه حمل و نقل و هزیته خوراک حدودا چقدر میشه الان.
    3- همسر من توی آزمایشگاه پزشکی کار می کنه اینجا. به نظرتون اونجا هم میتونه کار کنه؟
    ممنونم اگر بتونید سریع جواب بدین. اینم لینکش
    http://www.fbe.boun.edu.tr/en/students/costs.php

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin200090 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    استاد من گفته که ماهی 1000 دلار بهم فاند میده.
    سووالای من:
    1- واقعا شهریه برای یک ترم فقط همین مقدار (Tuiton for PhD Programs and for Masters Programs with Thesis=614$ ) هست که توی سایتش اومده؟
    2- من می خوام با همسرم برم. هزینه گرفتن یک خونه کوچک به همراه حمل و نقل و هزیته خوراک حدودا چقدر میشه الان.
    3- همسر من توی آزمایشگاه پزشکی کار می کنه اینجا. به نظرتون اونجا هم میتونه کار کنه؟
    ممنونم اگر بتونید سریع جواب بدین. اینم لینکش
    http://www.fbe.boun.edu.tr/en/students/costs.php
    سلام. تا اونجاییکه من می دونم شهریه دانشگاه بوغازیچی همین 600 دلار ایناست. هزینه زندگی ام برای دانشجوها حدود 600 700 لیر میشه. جواب سوال سوم ام شرمنده نمی دونم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، کسی میدونه تعطیلات بین دو ترمشون از کی شروع میشه و کی به پایان میرسه؟ من الان یک هفتست واسه استاد ومنشی دپارتمان ایمیل میفرستم جواب نمیدهند؟ آیا تعطیلاتشونه الان؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici فوق لیسانس کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_4352 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، کسی میدونه تعطیلات بین دو ترمشون از کی شروع میشه و کی به پایان میرسه؟ من الان یک هفتست واسه استاد ومنشی دپارتمان ایمیل میفرستم جواب نمیدهند؟ آیا تعطیلاتشونه الان؟
    در حال حاضر تعطیلات بین 2 ترمه ولی اصولا باید جواب میدادن ... برای استاد کدوم دپارتمان ایمیل زدید ؟! تاریخ شروع ترم بعد هم 18 فوریه هست ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARAA نمایش پست ها
    در حال حاضر تعطیلات بین 2 ترمه ولی اصولا باید جواب میدادن ... برای استاد کدوم دپارتمان ایمیل زدید ؟! تاریخ شروع ترم بعد هم 18 فوریه هست ...
    دپارتمان عمران

سلام دوستان
    بخشید من یک سوال داشتم. برای این دانشگاه بوغازیچی نیاز هست که من 50 دلار به حساب یک بانک در ترکیه بریزم. انگار راهی برای اینکار با کارت اعتباری نیست. شما هم مشکل مشابهی داشتید؟ چطور اقدام کردید؟ الان همه بانکها تحریمن. مثلا اگه به یکی از دوستام بگم که از آمریکا بریزه به این حساب به نظر شما امکان پذیر هست؟ اگه راه مناسبی برای فرستادن مدارکم به این دانشگاه هست لطفا پیشنهاد کنید.