نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: یا فوق لسانس پیام نورمو ادامه ندم و به تقویت زبانم بپرد

رأی دهندگان
3. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آیابرای دکترااقدام کنم یابرای فوق لیسانس؟

2 66.67%
  • آیا فوق لسانس پیام نورمو ادامه ندم و به تقویت زبانم بپردازم؟

1 33.33%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: میزان اعتبارمدرک فوق لیسانس پیام نوردررشته مدیریت فناوری اطلاعات در سوئدو آمریکا

ssugand
    Guest

پیش فرض میزان اعتبارمدرک فوق لیسانس پیام نوردررشته مدیریت فناوری اطلاعات در سوئدو آمریکا

سلام من دانشجوی فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات پیام نورفراگیر هستم و نمیدونم آیامدرکم برای گرفتن پذیرش به ترتیب اولویت در سوئد و کاناداوآمریکا درمقطع دکترا اعتبار دارد یا نه؟ضمنا همه به من میگن فوق پیام نور رو رها کنم و به تقویت زبانم بپردازم و برای پذیرش درمقطع فوق لیسانس اقدام کنم -مدرک لیسانسم هم بهداشت محیط دانشگاه آزاد با معدل 15.15 هست- آیا با این لیسانس میتونم برای فوق مدیریت فناوری اطلاعات پذیرش بگیرم؟این رشتروکدوم دانشگاههای سوئد و کاناداوآمریکا دارن؟هرچی سرچ کردم پیدانکردم؟لطفا راهنمایی کنید
    راستی من که زبان انگلیسیم ضعیفه چقدرطول میکشه تا بتونم برای تافل آماده بشم؟امتحان تافل بدم بهتره یا آیلتس؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : میزان اعتبارمدرک فوق لیسانس پیام نوردررشته مدیریت فناوری اطلاعات در سوئدو آمریکا

یه تاپیک در مورد اعتبار مدرک های کارشناسی ارشد پیام نور و یا غیرانتفاعی ها بود ..
    در مورد اعتبار این دانشگاه ها جستجو کنید .. من فقط این رو http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5949.0.html پیدا کردم ..
    در مورد پیام نور هم شما بگردید ... ...

من رشته health management رو هم توی بعضی دانشگاه ها دیدم ... در کل با این لیسانس شاید یه کم سخت باشه که بیاین سمت IT ! ...

در مورد زبان هم شما علاوه بر تافل یا آیلتس فکر کنم باید GMAT هم بدید ... درمورد Health management من اطلاعات ندارم اما برای IT که مطمئنم ..
    در مورد تافل که به انجمن مربوطه سر بزنین و اونجا رو اول بخونین بعد سوالاتتون رو توی تاپیک مربوط مطرح کنید ...

اگه استرالیا می خواین برین آیلتس رو سفارت اجباری می خواد ازتون اما دانشگاه ها هم تافل و هم آیلتس رو قبول دارند ..

در کل پیشنهاد می کنم که اول یه دوری توی فروم بزنین تا یه ذهنیت راجع به اپلای کردن و کاراش و چیزایی که لازم داره پیدا کنید ... در مرحله اول خودتون باید وقت بذارین و توی سایت های دانشگاه ها و فروم خوب بچرخین .. معمولآ سوالاتی که اینقدر کلی پرسیده می شن کم جواب می مونن ... هر چی سوال ها detail تر و با هدف تر باشه بچه ها بهتر می دونن که باید راجع به چی کمک کنند ...

موفق باشید

ssugand
    Guest

پیش فرض پاسخ : میزان اعتبارمدرک فوق لیسانس پیام نوردررشته مدیریت فناوری اطلاعات در سوئدو آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    یه تاپیک در مورد اعتبار مدرک های کارشناسی ارشد پیام نور و یا غیرانتفاعی ها بود ..
    در مورد اعتبار این دانشگاه ها جستجو کنید .. من فقط این رو http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5949.0.html پیدا کردم ..
    در مورد پیام نور هم شما بگردید ... ...

من رشته health management رو هم توی بعضی دانشگاه ها دیدم ... در کل با این لیسانس شاید یه کم سخت باشه که بیاین سمت IT ! ...

در مورد زبان هم شما علاوه بر تافل یا آیلتس فکر کنم باید GMAT هم بدید ... درمورد Health management من اطلاعات ندارم اما برای IT که مطمئنم ..
    در مورد تافل که به انجمن مربوطه سر بزنین و اونجا رو اول بخونین بعد سوالاتتون رو توی تاپیک مربوط مطرح کنید ...

اگه استرالیا می خواین برین آیلتس رو سفارت اجباری می خواد ازتون اما دانشگاه ها هم تافل و هم آیلتس رو قبول دارند ..

در کل پیشنهاد می کنم که اول یه دوری توی فروم بزنین تا یه ذهنیت راجع به اپلای کردن و کاراش و چیزایی که لازم داره پیدا کنید ... در مرحله اول خودتون باید وقت بذارین و توی سایت های دانشگاه ها و فروم خوب بچرخین .. معمولآ سوالاتی که اینقدر کلی پرسیده می شن کم جواب می مونن ... هر چی سوال ها detail تر و با هدف تر باشه بچه ها بهتر می دونن که باید راجع به چی کمک کنند ...

موفق باشید
    GAMT که ایران برگزار نمیشه-تاپیک در مورد مدیریت IT و شانس گرفتن پذیرش با مدرک پیام نور هم گشتم ولی پیدا نکردم -میخوام ببینم من با مدرک بهداشت محیط میتونم برای فوق مدیریت IT اقدام کنم؟(یعنی مثل ایران امکان تغییر رشته هست؟)و اینکه ایجا ارزش داره فوق پیام نور بگیرم بعد برای دکترا اقدام کنم؟یا بهتره یه دفعه واسه فوق اقدام کنم؟لطفا صبور باشید و به من کمک کنید-من گشتم ولی تاپیک در مورد سوالاتم پیدا نکردم

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

1. بله باید برین خارج از کشور.
    2. می تونین تغییر رشته بدین اما به اسونی اینجا نیست .. باید دلیل محکم داشته باشین تا استعداد و توانایی هاتون رو برای این تغییر رشته اثبات کنه ... مقاله ، سابقه کاری مرتبط ، دوره های certificate و ...
    3. راستش رو بخواین ، نه ! ... یعنی اگه دانشگاه تهران و شریف هم بودن اونقدر ارزش چشمگیری نداشت ... ولی خب برای مستر شما سختتر می تونین فاند گیر بیارین.
    4. اینکه دکتری برین یا مستر به رزومه تون بستگی داره .. ممکنه یه راست برای دکتری مدیریت IT هم بتونین برین .. همه چیز بر می گرده به اینکه چی توی رزومتون هست.
    5. چشم صبوریم !

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)