صفحه 1 از 78 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 776

موضوع: دانشگاه دولتی Istanbul Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Senior Veteran

Talking دانشگاه دولتی Istanbul Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

درود

عزیزان در اینجا به بحث و تبادل نظر در مورد مسائل مرتبط با دانشگاه دولتی استانبول تکنیک ( Istanbul Technical University ) خواهیم پرداخت

+ حتما مطالعه نمایید :
    دوستان به علت بلااستفاده بودن ارسال های قبلی و عدم مطالعه کاربران به علت حجیم بودن تاپیک از این رو تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) را به تاپیک های جزیی تر و تخصصی تر تفکیک شدند و تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) جهت مطالعه بیشتر تا سال 2012 آرشیو خواهد شد . ارسال های چند صفحه آخر تاپیک ها به تاپیک های تفکیک شده منتقل شدند تا دوستان پرسش های خودشون را در اون تاپیک ها دنبال نمایند.

»»» نکات مهم :

1 . عزیزان تازه وارد ضمن خوشامدگویی لطفا قبل از ارسال هر گونه پست ابتدا ویکی اپلای بعد سوالات متداول و بعد ارسال های قبلی دوستان را مطالعه نمایند بعد اگر ابهامی بود در تاپیک مربوطه مطرح نمایند .

2 . عزیزان با تجربه ضمن سپاس فراوان لطفا قبل از پاسخگویی به ارسال های دوستان تازه وارد که پاسخشون یا در ویکی اپلای و یا در سوالات متداول و یا قبلا داده شده است آن ها را گزارش نمایند و به منابع مذکور هدایت نمایند .

3 . جهت اطلاع از لینک های مربوط به ویکی اپلای : اینجا را کلیک نمایید .

4 . جهت اطلاع از سوالات متداول : اینجا را کلیک نمایید .

5 . جهت اطلاع از ارسال های قبلی دوستان که بسیار جامع است : اینجا را کلیک نمایید .

»»» مدیریت : محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : August 23rd, 2012 در ساعت 03:56 PM دلیل: بروزرسانی متن
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی استانبول تکنیک ( Istanbul Technical University ) و مسائل مرتبط

دوستان کسی می دونه دانشگاه استانبول تکنیک نامه پذیرش رو با پست می فرسته یا با ایمیل؟
    مثل اینکه تاریخ ثبت نام 3 سپتامبر هستش برای دوره لیسانس.و سفارت هم گفته ویزای دانشجویی 1 ماه طول می کشه تا حاضر بشه.حالا تا دانشگاه نامه رو بفرسته تا 3 سپتامبر کمتر از یک ماه مونده.
    باید چی کار کنیم؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی استانبول تکنیک ( Istanbul Technical University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Mish نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه دانشگاه استانبول تکنیک نامه پذیرش رو با پست می فرسته یا با ایمیل؟
    مثل اینکه تاریخ ثبت نام 3 سپتامبر هستش برای دوره لیسانس.و سفارت هم گفته ویزای دانشجویی 1 ماه طول می کشه تا حاضر بشه.حالا تا دانشگاه نامه رو بفرسته تا 3 سپتامبر کمتر از یک ماه مونده.
    باید چی کار کنیم؟
    ایمیل بزن مطرح کن مشکلات رو.
    من 10 روز پیش پرسیدم که نتایج کی میاد گفت که معلوم نیست از طریق سایت پیگیری کن. امروز یه ایمیل دیگه زده که نتایج اومده میتونی ببینی. واقعا خوشم اومد ازشون حیف که قبول نشدم.
    سه بار سوال پرسیدم نهایت 2 روزه جواب دادن.
    ایمیلیو نمیدونم اینجا میشه گذاشت یا نه ؟

intoffice {a*t} itu.edu.tr

Junior Member

قسمت اطلاعات برای پذیرش در سایت دانشگاه کجاس؟ لطفا لینکشو برام بذارید من پیدا نکردم..

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila_kh نمایش پست ها
    قسمت اطلاعات برای پذیرش در سایت دانشگاه کجاس؟ لطفا لینکشو برام بذارید من پیدا نکردم..
    http://www.sis.itu.edu.tr/

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی Istanbul Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

دوستان کسی می دونه این لینک مربوط به دانشجویان خارجی هم هست یا فقط برای دانشجویان ترک هستش؟
    http://www.yurtkayit.itu.edu.tr/

اگر میشه دوستانی که می دونن مدارکی که برای گرفتن خوابگاه دانشگاه استانبول تکنیک لازم هستش رو لطف کنن و بگن؟
    گواهی سو پیشینه و گواهی سلامت رو باید از ایران بگیریم یا ترکیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici فوق لیسانس کنترل

اگه منظورتون از اطلاعات برای پذیرش admission requirment هست این لینکش

http://www.fbe.itu.edu.tr/Pages.aspx...=20&lang=en-gb

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی Istanbul Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

دوستان دانشگاه از دانشجویان خارجی Turkish Foreign ID می خواد.گفته از طریق لینک زیر باید بگیرید ولی من نمی تونم بگیرم.
    http://www.sis.itu.edu.tr/eng/foreig...kimlik_no.html
    کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستان دانشگاه از دانشجویان خارجی Turkish Foreign ID می خواد.گفته از طریق لینک زیر باید بگیرید ولی من نمی تونم بگیرم.
    سلام. والا از من که نخواستن. فک کنم باید از امنیت بگیرید. من هنوز ویزا نگرفتم. ثبت نام کردم 10 تا برگه دانشجویی گرفتم و اومدم. اما ایندفه که با ویزا اومدم میرم امنیت اقامت بگیرم اونموقع این کد رو بهمون میدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici فوق لیسانس کنترل

بعد اينكه اقامت گرفتيد ميتونيد بريد و از اين سايت Turkish Foreign ID خودتون رو بگيريد، كه ميشه گفت نوعي شماره ملي براي خارجي هاست ...

صفحه 1 از 78 123456789101151 ... آخرینآخرین