صفحه 3 از 78 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 776

موضوع: دانشگاه دولتی Istanbul Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی Istanbul Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

با سبام
    بدون GRE پذیرش نمیدن؟
    اصلا؟آخه من وقت ندارم جی ار ای بدم
    وااااای

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی Istanbul Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    نمره ی GRE که این دانشگاه نیاز داره مثل Bogazici قسمت ریاضیش مهم؟ منظورم اینه که فقط نمره ی ریاضی بالایی داشته باشیم کافیه یا Verbal هم مهم؟ شرایطی دارم که اصلا نمیشه وربال بخوانم.نهایتا بشه ریاضی رو روزی 1 ساعت بخوانم و شایدم کمتر. اگه وربال رو سفید بذاریم شانس پذیرش پایین میاد؟
    درود

دوست خوب من بله تا اونجا که من اطلاع دارم اما توصیه میشه خالی گذاشته نشه ... اما نمره کوانت از همه مهمتر هست

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط بهروز54 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای بهار امسال دانشگاه استانبول تکنیک برای رشته برق اقدام کنم ولی بیشتر لینکهاش خرابه و من خیلی از اطلاعاتی رو که میخوام نتونستم بدست بیارم
    مثلا رشته هایی که ارائه میشه و ددلاین و شهریه و اینجور چیزها

میشه کمکم کنید . الان دوستان لینک درسها رو که میذارن از کجا پیدا کردن
    من هر چی میگردم نمیتونم پیدا کنم

من معدلم 15/31 هست(دانشکاه امیرکبیر) و آیلتس 7
    جی آر ای هنوز ندادم برای آبان پبت نام کردم
    معدل مهمتره یا آیلتس و جی آر ای
    کلا معدلم خوبه یا پایینه ؟
    فارغ التحصیلیم هم 7 سال پیشه

مرسی
    درود

دوست خوب من به اینجا مراجعه نمایید . هر سه مهم هست روی GRE Q کار کنین تا نمره کامل رو بگیرین .

محمدرضا

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    با سبام
    بدون GRE پذیرش نمیدن؟
    اصلا؟آخه من وقت ندارم جی ار ای بدم
    وااااای
    درود

دوست خوب من امکانش که نیست اما امکان این هست که با مکاتبه با دانشگاه مقصد پذیرش مشروط بگیرین و بعد آرمون خود دانشگاه رو بدین شاید ... باهاشون مکاتبه کنین

محمدرضا

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من به اینجا مراجعه نمایید . هر سه مهم هست روی GRE Q کار کنین تا نمره کامل رو بگیرین .

محمدرضا
    مرسی از زحمتی که کشیدید
    ولی این لینک مال بغازیچیه
    من استانبول تکنیک رو می خواستم

Junior Member

سلام کسی لینک اساتید دانشکده برق رو میتونه بذاره؟میخوام مخ استاد بزنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

دوستانی که میخوان استانبول تکنیک اپلای کنن در نظر داشته باشند که این دانشگاه بلحاظ زبان انگلیسی در سطح خیلی پایینی هست. مسئولان و حتی گاهن خود استادا هم انگلیسی بلد نیستند. اگه کسی ترکیش خوب باشه موفقتر خواهد بود اینجا. دانشگاه بوآزایچی و دانشگاه فنی خاور میانه رو حتمن بالاتر از استانبول تکنیک در نظر بگیرید. مخصوصن دوستانی که برای مقطع ارشد اقدام میکنن.
    جهت اطلاع دوستانی که بعد از مقطع ارشد برای گرفتن فاند از دانشگاههای آمریکا و کانادا اقدام میکنن، در صورت فارغ التحصیلی از استانبول تکنیک نیاز به مدرک زبان تافل یا آیلتس خواهند داشت اما اگر از این دو دانشگاه فارغ التحصیل بشند نیازی به ارائه مدرک زبان برای دکترا نیست. دانشگاه آلبرتا و واترلو رو خودم شخصن چک کردم استانبول تکنیک تو لیستشون نبود.

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط al60a نمایش پست ها
    دوستانی که میخوان استانبول تکنیک اپلای کنن در نظر داشته باشند که این دانشگاه بلحاظ زبان انگلیسی در سطح خیلی پایینی هست. مسئولان و حتی گاهن خود استادا هم انگلیسی بلد نیستند. اگه کسی ترکیش خوب باشه موفقتر خواهد بود اینجا. دانشگاه بوآزایچی و دانشگاه فنی خاور میانه رو حتمن بالاتر از استانبول تکنیک در نظر بگیرید. مخصوصن دوستانی که برای مقطع ارشد اقدام میکنن.
    جهت اطلاع دوستانی که بعد از مقطع ارشد برای گرفتن فاند از دانشگاههای آمریکا و کانادا اقدام میکنن، در صورت فارغ التحصیلی از استانبول تکنیک نیاز به مدرک زبان تافل یا آیلتس خواهند داشت اما اگر از این دو دانشگاه فارغ التحصیل بشند نیازی به ارائه مدرک زبان برای دکترا نیست. دانشگاه آلبرتا و واترلو رو خودم شخصن چک کردم استانبول تکنیک تو لیستشون نبود.
    اصلا زبان رسمی این دانشگاه انگلیسی نیست.

Junior Member

سلام
    من میخوام برا دکتری کامپیوتر اقدام کنم. کسی میدونه نمره حداقل زبان در itu چنده؟ و اینکه دکتری تو این دانشگاه کاملا انگلیسی تدریس میشه؟

سلام دوستان
    كسي ميدونه اين دانشگاه براي ترم بهار همين سال 2012-2013 دانشجو خارجي قبول ميكنه يا نه؟ تو اين سايت كه نوشته سال 2011-2012 ترم بهار دانشجوي خارجي ور نميداره؟!!لطفا كسايي كه الان اونجا هستن و مطلع هستن جواب بدن
    ممنون

http://petek.fbe.itu.edu.tr/programmes.aspx?i=26