صفحه 53 از 78 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 776

موضوع: دانشگاه دولتی Istanbul Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی Istanbul Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

با سلام

دوستان ITU این دانشگاه امتحان ورودی جداگانه برای رشته های مهندسی نداره؟ درسته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی Istanbul Technical University و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید

سلام خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید
    در قسمت international undergraduate admission وقتی روی لینک test scores from one of the following exams کلیک میکنم یه صفحه باز میکنه میگه 404-not found !
    چرا اینطور میشه؟ خیلی جاهای دیگه هم این اتفاق میوفته!!!!
    http://www.sis.itu.edu.tr/duyuru_ekl...index_eng.html

Junior Member

خانمها آقایان خواهش میکنم به من رو راهنمایی کنید!!!!!!!!!!1
    من میخوام برای fashion design undergraduate اپلای کنم ولی نمیتونم صفحه ای که شرط معدلها رو گفته باز کنم. ارور میده. ایمیل هم جواب نمیدن.
    چکار کنم؟!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrindm نمایش پست ها
    خانمها آقایان خواهش میکنم به من رو راهنمایی کنید!!!!!!!!!!1
    من میخوام برای fashion design undergraduate اپلای کنم ولی نمیتونم صفحه ای که شرط معدلها رو گفته باز کنم. ارور میده. ایمیل هم جواب نمیدن.
    چکار کنم؟!!!!!

این صفحه واسه من باز شد. شاید مشکل از browser هست. با کروم یا سافاری امتحان کن. اگه باز نشد به من پیغام بده. اگه ایمیل جواب نمیدن میتونی زنگ بزنی registrar's office بگی international applicant هستی. وصلت میکنن به یکی که انگلیسی بلد باشه. تا اونجا که من دیدم برای معدل حداقل خاصی تعیین نکردن. اما شما باید امتحان هایی مثل SAT و IELTS/TOEFL رو حتما بدی و در مصاحبه یا امتحان عملی هم شرکت کنی. ضمنا ددلاین گذشته و باید تا July صبر کنی تا اپلیکیشن دوباره باز بشه. فکر میکنم رقابت برای این رشته سخت باشه چون مثل اینکه این Program با دانشگاه FIT تو New York, همکاری داره و ۴ ترم آخر میفرستنت اونجا. پس دنبال یه Porftfolio خوب باش. رشته زیر نظر دپارتمان Textile Engineering and Design هست. اونجا هم میتونی تماس بگیری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Travis_Bickle نمایش پست ها
    این صفحه واسه من باز شد. شاید مشکل از browser هست. با کروم یا سافاری امتحان کن. اگه باز نشد به من پیغام بده. اگه ایمیل جواب نمیدن میتونی زنگ بزنی registrar's office بگی international applicant هستی. وصلت میکنن به یکی که انگلیسی بلد باشه. تا اونجا که من دیدم برای معدل حداقل خاصی تعیین نکردن. اما شما باید امتحان هایی مثل SAT و IELTS/TOEFL رو حتما بدی و در مصاحبه یا امتحان عملی هم شرکت کنی. ضمنا ددلاین گذشته و باید تا July صبر کنی تا اپلیکیشن دوباره باز بشه. فکر میکنم رقابت برای این رشته سخت باشه چون مثل اینکه این Program با دانشگاه FIT تو New York, همکاری داره و ۴ ترم آخر میفرستنت اونجا. پس دنبال یه Porftfolio خوب باش. رشته زیر نظر دپارتمان Textile Engineering and Design هست. اونجا هم میتونی تماس بگیری.
    خیلی ممنون از جوابتون . کم کم داشتم احساس نامریی بودن میکردم.
    من وارد این صفحه میشم http://www.sis.itu.edu.tr/duyuru_ekl...index_eng.html ولی وقتی روی
    test scores from one of the following exams کلیک میکنم ارور میده. با browser دیگم امتحان کردم نشد! اگه برای شما باز شد میشه خواهش کنم بگید توش چی نوشته یا اگه بتونید برام تو پیغام paste کنید کل صفحه رو خیلی ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی میدونه آیا میشه از این دانشگاه فاند هم گرفت یا نه؟ شرایط لازم برای گرفتن فاند چیه؟
    من لیسانسم معماری بود و ارشد طراحی شهری دارم و میخوام برای ارشد دوباره توی همین دو رشته اپلای بگیرم برای تابستان سال بعد؟
    ممکنه کسی منو راهنمایی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrindm نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون . کم کم داشتم احساس نامریی بودن میکردم.
    من وارد این صفحه میشم http://www.sis.itu.edu.tr/duyuru_ekl...index_eng.html ولی وقتی روی
    test scores from one of the following exams کلیک میکنم ارور میده. با browser دیگم امتحان کردم نشد! اگه برای شما باز شد میشه خواهش کنم بگید توش چی نوشته یا اگه بتونید برام تو پیغام paste کنید کل صفحه رو خیلی ممنون میشم.
    این صفحه واسه منم باز نشد. مشگل از سایته. اما اگر بند E قسمت 3 رو نگاه کنی Valid test Scores رو زده. من زیاد با Undergraduate Studies آشنا نیستم ولی میدونم اکثر رشته ها امتحان ورودی (کنکور) دارن. اسمش هم YGS. یه سرچ بکن راجع بهش ببین چی پیدا میکنی. ضمنا فکر میکنم امتحان عملی واسه پذیرش این رشته خیلی مهمه. یکی از مزیت های این رشته هم اینه که از معدود رشته آییه تو این دانشگاه که کاملا به انگلیسی ارایه میشه به خاطره joint بودنش با SUNY آمریکا. اگر دنبال مینمم ها و اطلاعات بیشتری حتما یه سری به این لینک بزن.
    http://www.sis.itu.edu.tr/duyuru_ekl...kayitlari.html
    اگه از من میشنوی رو portfolio و امتحان عملی کار کن. تا July وقت داری.
    کلا پروسه اش اینجوری میشه: آزمون ورودی > TOEFL/SAT > اپلای > آزمون عملی
    جاهای دیگه هم اپلای کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط elj نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه آیا میشه از این دانشگاه فاند هم گرفت یا نه؟ شرایط لازم برای گرفتن فاند چیه؟
    من لیسانسم معماری بود و ارشد طراحی شهری دارم و میخوام برای ارشد دوباره توی همین دو رشته اپلای بگیرم برای تابستان سال بعد؟
    ممکنه کسی منو راهنمایی کنه؟
    .It's a public university. The tuition fee is not that much. It's about 800TL per semester.
    If you're looking for a assistantship position in the department to cover your living expenses, you may contact with the department and faculty members, however, I don't think if it's gonna happen because they give priority to Turkish students.

Bye the way, you can take your chance, it's worth a shot.

Junior Member

سلام.
    من با Quant 165 و معدل 15.76 از دانشگاه سراسری شانسی واسه این دانشگاه دارم ؟ ارشد عمران می خوام بخونم برای ترم بهار که از یه ماه دیگه شروع میشه.

Junior Member

سلام دوستان کسی اطلاع داره نتایج اپلای برای بهار2016 کی اعلام میشه؟