صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: دانشگاه دولتی حاجت تپه ( Hacettepe University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

ApplyAbroad Senior Veteran

Cool دانشگاه دولتی حاجت تپه ( Hacettepe University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

درود

عزیزان در اینجا به بحث و تبادل نظر در مورد مسائل مرتبط با دانشگاه دولتی حاجت تپه ( Hacettepe University ) خواهیم پرداخت

+ حتما مطالعه نمایید :
    دوستان به علت بلااستفاده بودن ارسال های قبلی و عدم مطالعه کاربران به علت حجیم بودن تاپیک از این رو تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) را به تاپیک های جزیی تر و تخصصی تر تفکیک شدند و تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) جهت مطالعه بیشتر تا سال 2012 آرشیو خواهد شد . ارسال های چند صفحه آخر تاپیک ها به تاپیک های تفکیک شده منتقل شدند تا دوستان پرسش های خودشون را در اون تاپیک ها دنبال نمایند.

»»» نکات مهم :

1 . عزیزان تازه وارد ضمن خوشامدگویی لطفا قبل از ارسال هر گونه پست ابتدا ویکی اپلای بعد سوالات متداول و بعد ارسال های قبلی دوستان را مطالعه نمایند بعد اگر ابهامی بود در تاپیک مربوطه مطرح نمایند .

2 . عزیزان با تجربه ضمن سپاس فراوان لطفا قبل از پاسخگویی به ارسال های دوستان تازه وارد که پاسخشون یا در ویکی اپلای و یا در سوالات متداول و یا قبلا داده شده است آن ها را گزارش نمایند و به منابع مذکور هدایت نمایند .

3 . جهت اطلاع از لینک های مربوط به ویکی اپلای : اینجا را کلیک نمایید .

4 . جهت اطلاع از سوالات متداول : اینجا را کلیک نمایید .

5 . جهت اطلاع از ارسال های قبلی دوستان که بسیار جامع است : اینجا را کلیک نمایید .

»»» مدیریت : محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : August 23rd, 2012 در ساعت 03:55 PM دلیل: بروزرسانی متن
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی حاجت تپه ( Hacettepe University ) و مسائل مرتبط

ﻣﻴﺸﻪ ﻳﻜﻢ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻳﻦ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺑﮕﻴﺪ
    ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺍﺵ ﭼﻘﺪﺭﻩ ؟
    ﭼﻪ ﺗﺎﻓﻞ ﺅ gre ﻣﻲ ﺧﻮﺍﺩ ؟
    ﻣﺜﻞ metuﺳﺨﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی حاجت تپه ( Hacettepe University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_ar84 نمایش پست ها
    ﻣﻴﺸﻪ ﻳﻜﻢ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻳﻦ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺑﮕﻴﺪ
    ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺍﺵ ﭼﻘﺪﺭﻩ ؟
    ﭼﻪ ﺗﺎﻓﻞ ﺅ gre ﻣﻲ ﺧﻮﺍﺩ ؟
    ﻣﺜﻞ metuﺳﺨﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ ؟
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی همه ی این موارد برای مقاطع مختلف ، رشته های مختلف متفاوت هست با مراجعه به دپارتمان رشته موردنظر براحتی می تونین متوجه شوین .

این سایت دانشگاه هست : http://www.hacettepe.edu.tr/EN,7545/graduate-schools.html

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی حاجت تپه ( Hacettepe University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخو

سلام،
    برای ارشد کامپیوتر یا آی تی ، تو سایتش می نیمم جی آرای و تافل زده و گفته بهتره تومر داشته باشید ! یعنی میشه بدون تومر اپلای کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

پیش فرض پاسخ : دانشگاه دولتی حاجت تپه ( Hacettepe University ) و مسائل مرتبط ( پست اول را بخو

سلام
    من سایت دانشگاه رو نگاه کردم ولی متوجه نشدم که آیا رشته ی مهندسی شیمی برای Graduate ها انگلیسی هست یا نه؟
    فکر میکنم باشه ولی مطمئن نیستم...

Junior Member

سلام
    لیست هزینه های این دانشگاه برای رشته های دکترا کجاست؟
    کسی میدونه لینکشو بذاره؟ من خیلی تو سایت خود دانشگاه و گوگل گشتم ولی چیزی گیرم نیومد!!!

Member Jellyfish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با توجه به این لینک http://www.fenbilimleri.hacettepe.edu.tr/index_eng.html داشتن مدرک زبان TOMER جزو Admission Requirement هستش. کسی میدون که زبانش انگلیسیه یا نه؟

Junior Member

سلام من برای چند روز دیگه تو حاجت تپه وقت مصاحبه دارم.کسی میدونه چه چیزایی میپرسن؟ سوالات تخصصی میپرسن مثلا؟ رشتم آموزش زبانه میخوام ارشد بخونم. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط nikoohadi نمایش پست ها
    سلام من برای چند روز دیگه تو حاجت تپه وقت مصاحبه دارم.کسی میدونه چه چیزایی میپرسن؟ سوالات تخصصی میپرسن مثلا؟ رشتم آموزش زبانه میخوام ارشد بخونم. ممنون
    سلام تقریباً درمورد انگیزه،Research interest و اینکه چرا این دانشگاه رو انتخاب کردین می پرسن شاید هم چندتا سوال تخصصی کردن. براتون میل زدن که مصاحبه دارین؟واینکه مصاحبه تون حضوریه یا اینترنتی؟
    من هم اپلای کردم ولی هنوز بهم نگفتن کی مصاحبه هست!

Junior Member

سلام دوستان. من میخوام برای لیسانس این دانشگاه اپلای کنم، اما هرچی توی سایتش گشتم لینک اپلیکیشن فرم رو پیدا نکردم. اینجا توضیح داده که فرم باید به صورت آنلاین پر بشه، ولی هیچ لینکی نداده. ممنون میشم اگر کسی کمک بکنه، چون وقت زیادی ندارم.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین